طراحی سایت صرافی

طراحی سایت ارزی

طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال

طراحی سایت اتوماتیک ارز دیجیتال

طراحی سایت اکسچنج ارز دیجیتال

طراحی سایت توکن ارز دیجیتال

طراحی سایت بیت کوین

طراحی سایت پرفکت مانی

طراحی سایت ووچر پرفکت مانی

طراحی سایت وبمانی

طراحی سایت خرید و فروش پرفکت مانی

طراحی سایت خرید و فروش وبمانی

طراحی سایت فروشگاه وبمانی

طراحی سایت فروشگاه پرفکت مانی

طراحی سایت خرید و فروش ارز

طراحی سایت فروش ازر دیجیتال

طراحی سایت ارز دیجیتال

طراحی سایت وب مانی

طراحی سایت گیفت کارت
طراحی سایت گیف کارت
طراحی سایت پیمر
طراحی سایت پیمر وبمانی
طراحی سایت سئو
طراحی سایت بهینه شده
طراحی سایت با سئو
طراحی سایت با سئو قوی
آرتاراکس
آرتاراکس

گروه فنی و مهندسی آرتاراکس

طراحی سایت، ساخت اپلیکیشن موبایل و ارائه راهکارهای نوین تبلیغاتی

آرشیو مقالات

آخرین اخبار ارزهای دیجیتال، تکنولوژی های روز طراحی وب سایت و روش های نوین تبلیغات را در این بخش بخوانید.

پیش بینی قیمت بیت کوین

پیش بینی قیمت بیت کوین

از آنجا که بیت کوین ارز دیجیتال بسیار قدرتمندی است و پتانسیل زیادی دارد، ارزش پیش بینی شده و رشد تخمینی بیت کوین می تواند نجومی باشد. حدس و گمان تحلیلگران رمزنگاری و کارشناسان صنعت نشان می دهد که ارزش طولانی مدت بیت کوین در آینده می تواند به بیش از 100000 دلار تا یک میلیون دلار برای هر BTC برسد.

ارز دیجیتال بیت کوین کش (BCH) چیست ؟

ارز دیجیتال بیت کوین کش (BCH) چیست ؟

بیت کوین پول (BCH) هم ارز دیجیتال و هم شبکه پرداخت است. این محصول در نتیجه یک هارد فورک با بیت کوین در دسامبر 2017 و با هدف افزایش تعداد معاملات قابل پردازش ایجاد شد. با الهام از عدم توانایی از چالش های مقیاس پذیری بیت کوین، Bitcoin Cash (BCH) به عنوان یک ارز دیجیتال عملی تر برای معاملات روزمره در بلاکچین طراحی شده است. در این مقاله، هدف بنیان گذاری BCH و آنچه آن را متمایز می کند، بررسی می کنیم.

آموزش طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال با وردپرس در 20 دقیقه

آموزش طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال با وردپرس در 20 دقیقه

با توجه به رشد اخیر ارزهای دیجیتال، جذابت این بازار برای سرمایه گذاران و تریدرها بیشتر شده است. اگر قصد طراحی وب سایت صرافی ارز دیجیتال خود را با کمترین هزینه دارید در این مقاله با استفاده از وردپرس، روش طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال در کمتر از 10 دقیقه را به شما آموزش می دهیم.

ارز دیجیتال چیلیز (CHZ) چیست؟

ارز دیجیتال چیلیز (CHZ) چیست؟

Chiliz یک ارز دیجیتال است که در دنیای سیستم های ورزشی و سرگرمی مورد استفاده قرار می گیرد و با نام اختصاری CHZ نامگذاری شده است. به طور خاص، این یک رمز سودمند در بلاک چین Ethereum است که به عنوان ارز دیجیتال رسمی پلتفرم Socios.com استفاده می شود.

ترون (TRX) چیست؟

ترون (TRX) چیست؟

Tron یک پروژه چینی است که هدف آن ایجاد بلاکچین "نسل چهارم" است و بستری را برای استقرار برنامه های غیرمتمرکز از طریق قراردادهای هوشمند ارائه می دهد. اگر این برای شما آشنا به نظر می رسد، به این دلیل است که Tron از Ethereum برای ساخت شبکه خود الهام گرفته است. در ابتدا به عنوان رمز ERC-20 ایجاد شد، توكنی بومی آن به نام ادیسه در ژوئن 2018 راه اندازی شد.

در عصر Blockchain، ما به نوع جدیدی از طراحان سایت نیاز داریم

در عصر Blockchain، ما به نوع جدیدی از طراحان سایت نیاز داریم

به عنوان طراح سایت مهارت های شما در موضوعات مختلف باید به گونه ای باشد که طراحی شما موجب تسهیل روند کار شود. وقتی صحبت از بلاکچین می شود تعداد کمی از طراحان سایت وجود دارد که تسلط کاملی بر این موضوع داشته باشند. با توجه به این که امروزه این عرصه فضای فرصت های جدید است و به سرعت در حال گسترش است.

اتریوم (Ethereum) چیست؟

اتریوم (Ethereum) چیست؟

اتریوم (Ethereum) که در سال 2015 راه اندازی شد، پس از بیت کوین، دومین ارز بزرگ رمزنگاری شده با سقف بازار است. اما برخلاف بیت کوین، این رمز ارز به عنوان ارز دیجیتال ایجاد نشده است. در عوض، بنیانگذاران Ethereum قصد داشتند نوع جدیدی از سیستم عامل محاسبات جهانی و غیرمتمرکز را بسازند که امنیت بلاکچین ها را بگیرد و این ویژگی ها را به طیف گسترده ای از برنامه ها گسترش دهد.

طراحی سایت برای دسترس پذیری بیشتر

طراحی سایت برای دسترس پذیری بیشتر

قابلیت دسترس پذیری دیجیتال به روشی برای طراحی سایت و محتوا و برنامه های دیجیتالی گفته می شود که می تواند توسط طیف وسیعی از افراد، از جمله افرادی که دارای ناتوانی های بینایی، حرکتی، شنیداری، گفتاری هستند، استفاده شود. برخی فکر می کنند وقتی صحبت از دسترسی پذیری میشود، صاحبان وب سایت باید هزینه اضافه برای چنین طراحی هایی بدهند ولی این مفهوم نیاز به اضافه کردن ویژگی یا محتوای اضافی ندارد و بنابراین هزینه اضافی ندارد.

تکنیک مذاکره با تیم طراحی سایت

تکنیک مذاکره با تیم طراحی سایت

تکنیک مذاکره زمانی به کمک شما می آید که شما در حال ارئه طرح طراحی خود به تیم طراحی هستید و آن ها این جمله را به کار می برند ما "نمی توانیم این کار را انجام دهیم". برای هر مدیر پروژه یا طراحان هر تیمی خواندن این مقاله ضروری است. ما در این مقاله به نکات و تکنیک هایی برای به نتیجه رسیدن با تیم خود برای ارائه بهترین طرح در پروژه می پردازیم.

صفحه 7 از 15
working hours

ساعت کار مشاور
9:00 الی 21:00

phone

مشاور
0912 730 70 74
0912 0649 624
026-32 500 126

phone

پشتیبانی
026-32 56 84 62

email

ایمیل
info[at]artarax.com