قیمت بیتکوین رو به افزایش است!

قیمت بیتکوین رو به افزایش است!

دوشنبه 4 اردیبهشت 1402
آخرین تحلیل فنی بیت کوین نشان می دهد که یک الگوی مثلث صعودی در نمودار روزانه شکل می گیرد که به طور بالقوه نشان دهنده یک افزایش  قابل توجه قیمت در آینده نزدیک است.
مثلث صعودی یک الگو است که معمولاً در طول یک روند صعودی قیمت شکل می‌گیرد. این الگو شامل یک سطح مقاومت مسطح و یک خط روند افزایشی با پایین ترین سطح است که نشان می دهد فشار خرید در حال افزایش است در حالی که فشار فروش ثابت می ماند. این الگو توسط Jake Wujastyk، تحلیلگر معروف ارزهای دیجیتال، در توییتر برجسته شد. توییت Wujastyk توجه را به مثلث صعودی جلب کرد و او همچنین خاطرنشان کرد که این پیشرفت می تواند منجر به حرکت صعودی قابل توجهی در قیمت بیت کوین شود.
جامعه ارزهای دیجیتال از نزدیک الگوی نمودار را برای نشانه‌های تایید زیر نظر دارد، زیرا بسیاری از معامله‌گران برای پیش‌بینی روند بازار و تصمیم‌گیری آگاهانه به این شاخص‌های فنی تکیه می‌کنند. اگر قیمت بیت کوین به بالاتر از سطح مقاومت مثلث صعودی برسد، می تواند موجی از خرید را ایجاد کند که بازار ارز دیجیتال را به ارتفاعات جدیدی سوق می دهد. با این حال، مانند هر تحلیل تکنیکال دیگری، هیچ تضمینی وجود ندارد که این الگو همانطور که پیش‌بینی شده اجرا شود. علیرغم خوش بینی ها درباره مثلث صعودی، معامله گران باید هوشیار باشند و عوامل دیگری مانند احساسات بازار، شرایط اقتصادی جهانی و تحولات نظارتی را که می تواند بر مسیر قیمت بیت کوین نیز تأثیر بگذارد، در نظر بگیرند.برای سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال و استفاده از فرصت های پیش رو، ما به شما طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال را پیشنهاد می کنیم. شرکت طراحی سایت صرافی آرتاراکس با پیش از ده سال سابقه درخشان در ساخت سایت صرافی ارز دیجیتال و طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال P2P مشابه بایننس می تواند به شما برای رسیدن به سود بیشتر کمک کند. برای دریافت مشاوره رایگان با شماره های پایین سایت تماس بگیرید. 


بازگشت به لیست اخبار
  • نظرات کاربران
  • ارسال نظر
اولین نظر را شما ثبت نمایید


داغ ترین اخبار ارزهای دیجیتال


working hours
9:00 الی 21:00
phone

0912 064 96 24
026-34 01 9001
phone
026-34 01 9002