مدیر ریپل: سال 2023 متعلق به شرکت هایی است که دسترسی کاربران به ارز دیجیتال را آسان کنند

مدیر ریپل: سال 2023 متعلق به شرکت هایی است که دسترسی کاربران به ارز دیجیتال را آسان کنند

شنبه 24 دی 1401
سال 2023 چه چیزی را برای رمزارز و بلاک چین در نظر می گیرد؟
در یک کلام « کاربرد »
این شعار همه ی مدیران ریپل است که اعتقاد دارند بیشتر انتظاری که برای ارزهای دیجیتال در سال 2023 وجود دارد مربوط به کاربرد آن برای دنیای واقعی است.
از همین جهت مدیران ارشد ریپل برای سال 2023 تمرکز خود را بر روی کاربرد ارز دیجیتال گذاشته اند.
به گفته ی معاون وزیر  Eng Devraj Varadhan شرکت هایی که قادر به تسلط بر on-ramp * و off-ramp * برای ارزهای دیجیتال هستند، برای سال های آینده مزیت رقابتی قابل توجهی کسب خواهند کرد.
همچنین مشاور عمومی ریپل، استو آلدروتی پیش بینی می کند که در نیمه اول سال 2023 حکم قاضی درمورد پرونده جاری ریپل با SEC را ببیند که این به نفع ریپل خواهد بود. او فکر می کند این مورد برای پیشبرد صنعت ارزهای دیجیتال ایالات متحده و جلوگیری از شرکت ها برای خارج شدن از عملیات رمزنگاری مورد نیاز خواهد بود.
دوراج وارادان، معاون مهندسی ریپل نیز پیش بینی می کند که تغییر کلی در بازار از سمت مشاغل سوداگرانه به سمت مشاغلی که از رمزنگاری برای برطرف کردن نیاز مشتری ها استفاده می کنند رخ خواهد داد که پاسخی به آشفتگی سال 2022 خواهد بود.

* On-ramp به هر پلتفرمی گفته می‌شود که کاربران را برای به دست آوردن دارایی‌های رمزنگاری یا ورود به بازارهایشان تسهیل می‌کند. از سوی دیگر، off-ramp پلتفرمی است که به کاربر کمک می‌کند تا دارایی‌های کریپتو را کنار بگذارد یا از بازار خود خارج شود. برخی از پلتفرم ها هر دوی این دو عملکرد را انجام می دهند.

آرتاراکس یکی از شرکت هایی است که در حوزه ی on-ramp و off-ramp فعالیت می کند. در صورت تمایل به سرمایه گذاری در این حوزه از طریق اطلاعات تماس پایین سایت با مشاور ما تماس بگیرید.

ارز دیجیتال ریپل

ارز دیجیتال ریپل در حال حاضر در رتبه ی 6 بازار قرار دارد و همانطور که در نمودار مشاهده می کنید در هفته ی اخیر 14.13 درصد افزایش قیمت داشته و قیمت فعلی آن 0.3914 دلار است.


بازگشت به لیست اخبار
  • نظرات کاربران
  • ارسال نظر
اولین نظر را شما ثبت نمایید


داغ ترین اخبار ارزهای دیجیتال


working hours
9:00 الی 18:00
phone

0912 064 96 24
phone