Ordinals بیت کوین در آستانه پیشی گرفتن از اتریوم

Ordinals بیت کوین در آستانه پیشی گرفتن از اتریوم

دوشنبه 19 تیر 1402
توکن‌های غیرقابل تعویض بومی بیت‌کوین (NFT) که با نام Ordinals شناخته می‌شوند، در آستانه پیشی گرفتن از اتریوم در بازار NFT هستند. Ordinals افزایش قابل توجهی در فروش و خریداران فعال داشته است و به رشد چشمگیر 129.50٪ در فروش رسیده است و نزدیک به 10٪ از بازار خریدار را به خود جذب کرده است. اتریوم در حال حاضر با مجموع فروش بیش از 24 میلیون دلار همچنان در بخش NFT پیشتاز است، با این حال، افزایش سریع Ordinals بیت‌کوین نشان می‌دهد که ممکن است یک «تلنگر» قریب‌الوقوع باشد. Ordinal ها که از زمان آغاز به کار خود در آوریل 2023 به سرعت مورد توجه قرار گرفته اند، دارایی های دیجیتال منحصر به فردی هستند که روی ساتوشی، کوچکترین واحد بیت کوین، حک شده اند.

ایجاد آنها توسط ارتقاء Taproot که در نوامبر 2021 در شبکه بیت کوین راه اندازی شد، تسهیل شد، و امکان ثبت داده ها در شبکه بیت کوین را به روشی مشابه ایجاد NFT در سایر پلتفرم های بلاک چین فراهم کرد. از زمان راه اندازی، Ordinals در جامعه بیت کوین غوغایی ایجاد کرده است.
به غیر از Ordinals بیت کوین و NFT های اتریوم، چندین بلاک چین دیگر نیز پیشرفت های چشمگیری در بازار NFT داشته اند. سولانا با رشد فروش قوی 44.61 درصد با فروش کل 1.2 میلیون دلار و جذب 31.40 درصد از خریداران، رتبه سوم را به خود اختصاص داده است، عددی که حتی از سهم بازار خریدار اتریوم نیز فراتر رفته است.

Polygon با افزایش فروش 30.75 درصدی به مبلغ 1.3 میلیون دلار در جایگاه چهارم قرار دارد.
زنجیره BNB با فروش 856027 دلار و سهم خریدار 7.54 درصد در رتبه پنجم قرار دارد و در آخر کاردانو با وجود رشد فروش 36.22 درصدی و فروش کل 346115 دلار در رتبه ششم است.

برای شروع سرمایه گذاری در ارز دیجیتال و کسب سود از این بازار، با مشاورین ما تماس بگیرید. شرکت طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال ارتاراکس، متخصص در طراحی صرافی p2p ارز دیجیتال و ساخت سایت مشابه بایننس آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است. برای دریافت مشاوره رایگان با شماره های پایین سایت تماس بگیرید.


بازگشت به لیست اخبار
  • نظرات کاربران
  • ارسال نظر
اولین نظر را شما ثبت نمایید


داغ ترین اخبار ارزهای دیجیتال


working hours
9:00 الی 18:00
phone

0912 064 96 24
phone