طراحی سایت صرافی

طراحی سایت ارزی

طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال

طراحی سایت اتوماتیک ارز دیجیتال

طراحی سایت اکسچنج ارز دیجیتال

طراحی سایت توکن ارز دیجیتال

طراحی سایت بیت کوین

طراحی سایت پرفکت مانی

طراحی سایت ووچر پرفکت مانی

طراحی سایت وبمانی

طراحی سایت خرید و فروش پرفکت مانی

طراحی سایت خرید و فروش وبمانی

طراحی سایت فروشگاه وبمانی

طراحی سایت فروشگاه پرفکت مانی

طراحی سایت خرید و فروش ارز

طراحی سایت فروش ازر دیجیتال

طراحی سایت ارز دیجیتال

طراحی سایت وب مانی

طراحی سایت گیفت کارت
طراحی سایت گیف کارت
طراحی سایت پیمر
طراحی سایت پیمر وبمانی
طراحی سایت سئو
طراحی سایت بهینه شده
طراحی سایت با سئو
طراحی سایت با سئو قوی
طراحی سایت صرافی - بخش سوم

طراحی سایت صرافی - بخش سوم

سه شنبه 27 فروردین 1398
| 2555

اگر به خرید و فروش سکه های مجازی یا همان ارزهای دیجیتال همچون بیت کوین، اتریوم، لایت کوین و یا هزاران ارز دیجیتال موجود در بازار علاقه مند هستید و می خواهید در زمینه ارزهای دیجیتال به تجارت بپردازید به یک کیف پول نیاز دارید. همچنین اگر به تازگی با دنیای ارزهای دیجیتال آشنا شده اید این مقاله به شما کمک می کند که اطلاعات مفیدی در زمینه کیف پول ارز دیجیتال، نحوه عملکرد آن ها، امنیت این کیف پول ها و انواع کیف پول های دیجیتال و مزایا و معایب هرکدام کسب کنید. برای آشنایی بیشتر با انواع صرافی های ارز دیجیتال مقاله طراحی سایت صرافی - بخش دوم را مطالعه کنید.

کیف پول ارز دیجیتال چیست

کیف پول ارز دیجیتال (cryptocurrency wallet) یک برنامه نرم افزاری است که کلید خصوصی و عمومی کاربر را ذخیره کرده و با انواع بلاک چین ارتباط برقرار می‌کند تا کاربران بتوانند با کاربران دیگر ارز دیجیتال خود را مبادله کرده و نیز بر موجودی حساب خود را کنترل و نظارت کنند. اگر می خواهید از بیت کوین یا هر نوع ارز دیجیتال دیگری استفاده کنید، باید یک کیف پول دیجیتال داشته باشید.

 
طراحی سایت صرافی

کیف پول ارز دیجیتال چگونه کار می کند

امروزه با اینکه بسیاری از افراد از کیف پول ارز دیجیتال استفاده می‌کنند، اما به درستی نمی دانند که این کیف پول ها چگونه کار می کنند. بر خلاف کیف پول های سنتی جیبی، کیف پول دیجیتال پولی را در خود ذخیره نمی کند. در واقع بر خلاف ارزهای معمولی مانند دلار، ارزهای دیجیتال در هیچ مکان خاصی ذخیره نمی شوند و یا به صورت فیزیکی در هر جایی وجود ندارند. تمام آنچه که هست سوابق تراکنش های انجام شده است که در دفتری به نام بلاک چین ذخیره می شود.

همان گونه که بیان شد، کیف پول ارز دیجیتال برنامه نرم افزاری است که کلیدهای عمومی و خصوصی را ذخیره کرده و با بلاک چین ‌های مختلف ارتباط برقرار می ‌کند تا کاربران به راحتی ارز دیجیتال خود را برای کاربران دیگر ارسال کرده و یا از دیگران ارز دیجیتال دریافت کنند و از طریق آن بتوانند حساب خود را برای مبادلات مالی دیگر مدیریت کنند. وقتی کاربری بیت کوین یا هر نوع ارز دیجیتالی دیگر را برای کاربر دیگری ارسال می کند، در واقع مالکیت آن ارز را از کیف پول خود به نشانی کیف پول آن کاربر انتقال می‌دهد. برای اینکه کاربر بتواند ارز دیجیتال مبادله شده را استفاده کند، می بایست کلید خصوصی ذخیره شده در کیف پول او با کلید عمومی مختص آن ارز مطابقت داشته باشد. به این ترتیب، مبادله ارز دیجیتال بین دو کاربر انجام شده و موجودی کیف پول ارسال کننده ارز کاهش و موجودی کیف پول کاربر دیگر افزایش می یابد. در این فرآیند تبادل فیزیکی ارز صورت نمی گیرد و جابجایی ارز صرفاً به صورت ثبت تراکنش بر روی بلاک چین و تغییر موجودی کیف پول فرستنده و گیرنده صورت می ‌گیرد. برای آشنایی بیشتر با نحوه خرید و فروش ارزهای دیجیتال مقاله طراحی سایت صرافی را مطالعه کنید.

 
طراحی سایت صرافی

انواع کیف پول های ارز دیجیتال

در حوزه ارزهای دیجیتال کیف پول های مختلفی وجود دارد که هر کدام شیوه های مختلفی برای ذخیره ارز دیجیتال و دسترسی به آن به کاربران ارائه می دهند. کیف پول های ارز دیجیتال به سه دسته مختلف کیف پول نرم افزاری (software wallet)، کیف پول سخت افزاری (hardware wallet) و کیف پول کاغذی (paper wallet) تقسیم می شوند. کیف پول نرم افزاری نیز شامل سه نوع دسکتاپ (Desktop wallet)، موبایل (mobile wallet) و آنلاین (online wallet) هستند. در ادامه با انواع مختلف کیف پول های ارز دیجیتال آشنا خواهیم شد. همچنین برای آشنایی بیشتر با انواع صرافی های ارز دیجیتال می توانید مقاله طراحی سایت صرافی - بخش دوم را مطالعه کنید.

 
طراحی سایت صرافی

امنیت کیف پول های ارز دیجیتال چگونه است

میزان امنیت کیف پول های ارز دیجیتال با یکدیگر تفاوت دارد. سطح امنیت آن ها به دو عامل نوع کیف پول (دسکتاپ، تلفن همراه، آنلاین، کاغذی و سخت افزاری) و شرکت ارائه دهنده خدمات به کاربران بستگی دارد. به طور کلی، یک وب سرور که ارز دیجیتال شما در آن به صورت آنلاین ذخیره می شود در مقایسه با محیط آفلاین به مراتب از ریسک بیشتری برخوردار است. سیستم های کیف پول های آنلاین ممکن است نواقصی داشته باشند که هکرها با سو استفاده از این مشکلات فنی موجودی حساب شما را سرقت کنند. در عوض، از آجا که کیف پول های آفلاین یا همان کیف پول های سخت افزاری تقریباً به اینترنت و شبکه آنلاین متصل نیستند و در اختیار شخص ثالث قرا نمی گیرند قابل هک شدن نیستند و امنیت حساب شما در آن ها به مراتب بالاتر از سایر کیف پول ها خواهد بود.

اگرچه کیف پول های آنلاین بیشتر مستعد حملات هکرها هستند و آسیب پذیری آن ها در برابر سرقت های اینترنتی به مراتب بیشتر از سایر کیف پول های ارز دیجیتال است، باید توجه داشت که  هنگام استفاده از هر نوع کیف پولی یک سری موارد امنیتی را مد نظر قرار داد. به یاد داشته باشید مهم نیست که از کدام کیف پول استفاده می کنید، از دست دادن کلید خصوصی شما منجر به از دست دادن پول شما خواهد شد. همچنین اگر زمانی کیف پول شما هک شود و پول موجود در حساب شما به حساب یک هکر واریز شود،‌ هیچ راهی برای بازگرداندن و لغو تراکنش صورت گرفته وجود ندارد. بنابراین باید همیشه کاملاً مراقب باشید و دقت زیادی در انجام معاملات خود داشته باشید.

اگر چه امروزه بیت کوین در مقابل سایر ارزها به مراتب محبوبیت بیشتری در میان کاربران ارزهای دیجیتال دارد، صدها ارز دیجیتال دیگر هم (که در اصطلاح آلت کوین نامیده می‌شوند) با ماهیت ها و زیرساخت های مختلف طی سال‌‌های اخیر وارد بازار شده‌اند و مورد استقبال کاربران قرار گرفته اند. اگر علاقه مند هستید که از چند نوع ارز دیجیتال استفاده کنید نیازی ندارید که برای هر ارز دیجیتالی یک کیف پول جداگانه داشته باشید. در واقع حفظ امنیت کیف پول های متعدد به مراتب سخت تر از یک کیف پول خواهد بود. به جای استفاده از کیف پولی که تنها از یک نوع ارز پشتیبانی می کند، شما می توانید به راحتی از کیف پول های چند ارزی که قابلیت ذخیره چندین نوع ارز دیجیتال را در خود دارند استفاده کنید تا دیگر مجبور نباشید برای معامله با هر ارز دیجیتالی یک کیف پول مخصوص ایجاد کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه امنیت خرید و فروش ارزهای دیجیتال می توانید به مقاله طراحی سایت صرافی رجوع کنید.

طراحی سایت صرافی

به طور کلی، در کیف پول های ارز دیجیتال هزینه تراکنش ها به مراتب کمتر از هزینه تراکنش بانک ها و موسسات مالی است. گاهی برای پردازش برخی تراکنش ها در شبکه کارمزدهایی از کاربران دریافت می شود، در حالی که برخی تراکنش ها هم هیچ هزینه ای ندارند. همچنین کاربران می توانند هزینه تراکنش ها را خودشان تعیین کنند. در بعضی موارد اگر کارمزد کمتری برای تراکنش خود انتخاب کنید ممکن است تراکنش شما با اولویت کمتری صورت گیرد و ناچار شوید ساعت ها و حتی چندین روز منتظر باشید تا تراکنش مورد نظرتان تأیید شود. البته اگر سرعت انجام تراکنش برای شما اهمیت زیادی دارد می بایست کارمزد بیشتری پرداخت کنید تا تراکنش شما در اولویت های بالاتری قرار بگیرد و زودتر تأیید شود. در هر صورت در زمینه موضوع کارمزد تراکنش ها هر کیف پولی که برای انجام معامالات ارز دیجیتال خود انتخاب می کنید باید به سطح امنیت آن هم توجه کنید چراکه کارمزد پایین تراکنش ها همواره امنیت یک کیف پول ارز دیجیتال را تضمین نمی کند و این احتمال وجود دارد که با انتخاب کارمزدهای پایین علاوه بر کاهش سرعت انجام تراکنش ها میزان امنیت آن ها را هم با چالش روبرو کنید.

موضوع دیگر در زمینه امنیت کیف پول های ارز دیجیتال ناشناس بودن یا نبودن هویت کاربران هنگام استفاده از این کیف پول هاست. در حالی که کیف پول های ارز دیجیتال به هویت واقعی یک کاربر گره نخورده است، تمام معاملات و تراکنش ها بصورت عمومی و دائمی در بلاک چین ذخیره می شوند. هیچ نام و نشانی از کاربر روی بلاک چین وجود نخواهد داشت اما، اطلاعات مربوط به آدرس کیف پول کاربر را می توان از راه ها و روش های مختلفی ردیابی کرد. البته تلاش شده تا روش هایی برای بالا بردن ناشناس بودن و حفظ حریم خصوصی کاربران ایجاد شود ولی هیچ گاه ممکن نیست که هنگام خرید و فروش ارزهای دیجیتال با کیف پول ها به طور کامل هویت خود را از کاربران دیگر مخفی نمایید.  

طراحی سایت صرافی   

به طور خلاصه کاربران هنگام انتخاب یک کیف پول برای انجام معاملات ارز دیجیتال باید چندین نکته را مد نظر داشته باشند:

بنابراین کاربران ارزهای دیجیتال می بایست با توجه به نکات مطرح شده نوع کیف پول مورد نظر خود را اعم از کیف پول نرم افزاری، سخت افزاری و کاغذی برای انجام معاملات انتخاب کنند. برای آشنایی بیشتر با چگونگی خرید و فروش ارزهای دیجیتال و نحوه کار صرافی های آنلاین می توانید مقاله طراحی سایت صرافی را مطالعه کنید.

در ادامه این مقاله معروف ترین کیف پول ها برای انجام معاملات ارز دیجیتال و ذخیره آن ها را به شما معرفی خواهیم کرد.

معروف ترین کیف پول های ارز دیجیتال کدام اند

تا به اینجا با کیف پول های ارز دیجیتال، انواع آن، نحوه عملکرد این کیف پول ها و نکات امنیتی در رابطه با استفاده از کیف پول های دیجیتال آشنا شدید. اکنون چندین مورد از معروف ترین کیف پول های دیجیتالی که مورد پسند و استقبال بسیاری از کاربران ارز دیجیتال قرار گرفته اند را برای شما بیان خواهیم کرد و به نقاط قوت و ضعف هر کدام اشاره می کنیم. برای کسب اطلاعات در زمینه بهترین صرافی های ارز دیجیتال مقاله طراحی سایت صرافی - بخش دوم را نیز مطالعه کنید.

کیف پول اتمیک (Atomic Wallet)

این کیف پول یک راه حل جدید رایگان و چند منظوره برای ذخیره سازی ایمن و مدیریت ارزهای دیجیتالی همچون بیت کوین، اتریوم، استلار، ریپل، لایت کوین و بیش از 300 نوع سکه و ارز دیجیتال دیگر است. در این کیف پول ارزش دارایی ها و ویژگی های آن به صورت منظم به روز می شوند، کلید های خصوصی هر کاربر به صورت یک رمز در دستگاه مخصوص او ذخیره شده و کاربران از طریق این کیف پول به سادگی کنترل و مدیریت حساب خود را بر عهده می گیرند. اپلیکیشن ویژه ویندوز و مک و همچنین اپلیکیشن ویژه گوش های اندروید و آیفون این کیف پول هم به سادگی در دسترس و اختیار کاربران است و می توانند از آن استفاده کنند. کیف پول اتمیک از امنیت بالایی برخوردار است و همزمان قابلیت ذخیره چند نوع ارز دیجیتال را در خود دارد  و رابط کاربری آسان و کاملی دارد. یکی از ویژگی های پیشرفته این کیف پول پشتیبانی از تراکنش های و معاملات ریز و بسیار کوچک ارزهای دیجیتال است که به دلیل کارمزد پایین این نوع تراکنش ها به طور قابل توجهی در هزینه های کاربران صرفه جویی می شود. همچنین کاربران می توانند از طریق کیف پول اتمیک با استفاده از ارزهای دلار و یورو ارز دیجیتال بخرند و یا از طریق صرافی های ارز دیجیتال مانند Changelly یا ShapeShift با بهترین نرخ ارزهای دیجیتال خود را به ارزهای دیگر تبدیل کنند.

مزایا معایب
طراحی سایت صرافی

کیف پول برد (Bread Wallet)

این کیف پول یک کیف پول دیجیتالی بیت کوین است که با استفاده از آن کاربران می توانند به سادگی فرستادن ایمیل بیت کوین های خود را برای کاربران دیگر ارسال کنند. کیف پول برد را می توان با استفاده از گوشی موبایل و از فروشگاه های گوگل پلی و اپ استور دانلود کرد. برد والت یک کیف پول تک کاربری و بدون سرور است که تنها از طریق آن می توان بیت کوین ارسال کرده و دریافت کرد؛ یعنی در این کیف پول کاربران در هر زمان و مکان به سرمایه خود دسترسی دارند و می توانند حساب خود را کاملاً کنترل و مدیریت کنند. علاوه بر این، کیف پول برد با ارائه رابط کاربری ساده، طراحی ظریف و دقیق و داشتن تعهد نسبت به بهبود مداوم امنیت و سرعت آن، گزینه مناسب و قابل قبولی برای کاربران تازه کار و حرفه ای در زمینه خرید و فروش ارزهای دیجیتال به ویژه بیت کوین است.

مزایا معایب
طراحی سایت صرافی

کیف پول مایسیلیوم (Mycelium Wallet)

برای کاربران حرفه ای که به دنبال یک کیف پول دیجیتال موبایل برای خرید و فروش بییت کوین هستند مایسیلیوم یکی از بهترین گزینه های انتخاب است. کیف پول مایسیلیوم به کاربران گوشی های اندروید و آیفون امکان می دهد که برای کاربران دیگر بیت کوین ارسال کنند و یا بیت کوین دریافت کنند و بدین ترتیب کنترل کاملی روی موجودی حساب خود داشته باشند. این برنامه به هیچ شخص ثالثی اجازه نمی دهد که به بیت کوین های شما دسترسی داشته باشد. این کیف پول در مقایسه با سایر کیف پول های ارز دیجیتال به دلیل داشتن سطح امنیتی بسیار بالا و با داشتن ویژگی های همچون وجود حافظه بدون نیاز به اینترنت و تهیه نسخه پشتیبان و رمزگذاری شده به صورت فایل های PDF، داشتن اسکنر کیو آر کد (QR Code) قوی، بازار تجاری محلی و همچنین امکان برقراری چت و گفت گو میان کاربران مختلف به یکی از بهترین کیف پول ها در بازار ارزهای دیجیتال تبدیل شده است.

مزایا معایب
طراحی سایت صرافی

کیف پول اکسودوس (Exodus Wallet)

اکسودوس یک کیف پول دیجیتال نسبتاً جدید و ناشناخته است که در حال حاضر تنها نسخه دسکتاپ آن قابل دسترسی است. با استفاده از رابط کاربری فوق العاده آسان و زیبای این کیف پول کاربران می توانند ارزهای دیجیتالی همچون بیت کوین، اتر، لایت کوین، داج کوین و دش را مبادله کرده و یا در حساب خود ذخیره کنند. همچنین این کیف پول روش بسیار ساده‌ای برای تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات و تراکنش های کیف پول کاربر ارائه می ‌کند. یکی از قابلیت های منحصر به فرد کیف پول اکسودوس امکان دسترسی به صرافی آنلاین shapeshift و تبدیل بیت کوین به دیگر ارزها و بالعکس بدون خارج شدن از برنامه کیف پول است. برای آشنایی با صرافی shapeshift به مقاله صراحی سایت صرافی - بخش دوم رجوع کنید

مزایا معایب
طراحی سایت صرافی

کیف پول کوپی (Copay Wallet)

کوپی که توسط صرافی آنلاین Bitpay ساخته شده است، یکی از بهترین کیف پول های دیجیتال در بازار این نوع ارزهاست. اگر کارایی کیف پول برای شما مهم است، کوپی از طریق یک رابط کاربری زیبا و ساده بر روی کامپیوتر، تلفن همراه و یا به صورت آنلاین قابل دسترس است. یکی از ویژگی های مهمی که کیف پول کوپی دارد این است که یک کیف پول چند منظوره است که از قابلیت چند امضائی پشتیبانی می کند تا افراد و شرکای تجاری با استفاده از آن بتوانند به صورت شراکتی به تجارت بپردازند. به طور کلی، کوپی کیف پول دیجیتالی است که همه کاربران ارز دیجیتال می توانند از آن استفاده کنند و برای افراد تازه کار گزینه مناسبی است و در عین حال برای افراد حرفه ای که تجربه زیادی در زمینه خرید و فروش ارزهای دیجیتال دارند نیز امکانات و ابزارهای متنوع و زیادی فراهم می کند. برای آشنایی با صرافی Bitpay به مقاله طراحی سایت صرافی - بخش دوم رجوع کنید.

مزایا معایب
طراحی سایت صرافی

 کیف پول جکس (Jaxx Wallet)

جکس یکی از کیف پول هایی است که با داشتن رابط کاربری مناسب و آسان از ارزهای دیجیتال مختلفی همچون بیت کوین، اتر، اتر کلاسیک، دش، ریپل، دائو، زد کش و روت استاک پشتیبانی می کند. این کیف پول به طور ویژه برای خرید و فروش بیت کوین و اتریوم طراحی شده و در سیستم ها و دستگاه های دیجیتال مختلف از جمله کامپیوتر و موبایل و تب لت با سیستم عامل های ویندوز، لینوکس مک، اندروید و IOS قابل اجراست. همچنین جکس از طریق افزونه های فایرفاکس و کروم به وب سایت های مختلف متصل می شود. کیف پول جکس در داخل خود از طریق صرافی آنلاین Shapeshift امکان تبادل بیت کوین، اتر و دائو را فراهم کرده و می توان اتریوم را از کیف پول های کاغذی به آن انتقال داد. برنامه جکس با مجموعه ای از ویژگی ها و قابلیت های متنوع پشتیبانی مداوم از ارزهای جدید یک انتخاب عالی برای کاربرانی است که می خواهند با استفاده از کیف پول دیجیتال خود چندین نوع ارز دیجیتال را خرید و فروش کنند. برای آشنایی با انواع صرافی های آنلاین به مقاله صراحی سایت صرافی - بخش دوم رجوع کنید

مزایا معایب
طراحی سایت صرافی

کیف پول آرموری (Armory Wallet)

آرموری یک کیف پول از نوع کیف های دسکتاپ است که به دلیل تأکید زیاد آن بر مسأله امنیت کاملاً مناسب کاربران حرفه ای ارز دیجیتال است. این برنامه با ساختار متن باز خود ویژگی ها و قابلیت های فراوانی را به کاربران ارئه می دهد. از جمله کاربردهای مفید این کیف پول دیجیتال می توان به مواردی از جمله سیستم ذخیره سازی سرد یا همان آفلاین، امکان معاملات چند امضائی، تهیه نسخه های پشتیبان  یکبار مصرف با قابلیت چاپ، پشتیبانی از چندین کیف پول با رابط های کاربری مختلف، قابلیت رمزگذاری ضد ردیابی کیف پول، امکان وارد کردن کلیدها به داخل برنامه و انتقال کلیدها از کیف پول‌ های کاغذی به کیف پول دسکتاپ آرموری اشاره کرد. با اینکه آشنایی با تمام امکانات و ویژگی های این کیف پول دیجیتال کمی زمان بر است، اما کیف پول آرموری برای افراد حرفه ای که به دنبال ابزار مطمئن و پیشرفته ای برای نگه داری و تجارت بیت کوین هستند گزینه ایده آلی خواهد بود.

مزایا معایب
طراحی سایت صرافی

کیف پول ترزور (Trezor Wallet)

ترزور یکی از کیف پول های سخت افزاری بیت کوین است می تواند حجم قابل توجهی بیت کوین را در خود ذخیره کند. این کیف پول کاملاً ضد ویروس بوده و هیچگاه کلیدهای خصوصی کاربران را افشا نمی کند، بنابراین می توان به اندازه وجه نقد موجود در کیف پول فیزیکی تان روی امنیت آن حساب کنید. ساختار ترزور متن باز بوده و با داشتن صفحه نمایش داخلی محتویات آن شفاف و با جزئیات فنی کامل است. با رابط کاربری جذابی که دارد استفاده از آن خیلی آسان است و با سیستم عامل های ویندوز، آی او اس و لینوکس کاملاً سازگار است. یکی از نقاط ضعف این کیف پول لزوم همراه داشتن آن توسط کاربر برای ارسال و انتقال بیت کوین به کاربران دیگر است. با این همه، این کیف پول برای کاربرانی که تمایلی زیادی برای فروش بیت کوین های خود ندارند و می خواهند حجم زیادی از بیت کوین های خود را در جای امنی نگه داری کنند انتخاب بسیار مناسبی است. برای آشنایی بیشتر با نحوه خرید و فروش ارزهای دیجیتال مقاله طراحی سایت صرافی را مطالعه کنید.

مزایا معایب
طراحی سایت صرافی

کیف پول لجر نانو (Ledger Nano Wallet)

لجر نانو یک کیف پول سخت افزاری چند منظوره با قابلیت چندین امضا است که با داشتن لایه های امنیتی مختلف از سرمایه کاربران بیت کوین در برابر حملات سارقان به خوبی محافظت می کند. باید گفت که این کیف پول برای کاربران عادی طراحی نشده است و به دلیل پیچیدگی هایی که دارد تنها کاربران حرفه ای ارز دیجیتال می توانند از قابلیت ها و ویژگی های پیشرفته آن استفاده کنند. از لحاظ سخت افزاری لجر نانو یک دستگاه یو اس بی به اندازه یک فلش مموری کوچک با ابعاد 39 در 13 در 4 میلیمتر و وزنی حدود 6 گرم است که یک کارت حافظه درون آن طراحی شده است.

مزایا معایب
طراحی سایت صرافی

کیف پول گرین آدرس (Green Address Wallet)

گرین آدرس یک کیف پول بیت کوین با رابط کاربری ساده است که بهترین گزینه برای استفاده کاربران تازه کار در زمینه خرید و فروش بیت کوین است. این برنامه در سیستم های دسکتاپ، سیستم های تحت وب و گوشی های اندروید و آی او اس و کروم قابل دسترس است. برخی از قابلیت ها و امکانات این کیف پول پشتیبانی از چند امضا، احراز هویت دو مرحله ای با هدف افزایش امنیت، امکان تهیه نسخه پشتیبان از کیف پول های کاغذی و امکان تأیید لحظه ای تراکنش ها هستند. یکی از مشکلات کیف پول گرین آدرس لزوم تأیید تمامی تراکنش های انجام شده می باشد که باعث می شود کاربر نتواند هزینه ها و مخارج خود را به خوبی مدیریت و کنترل نماید.

مزایا معایب
طراحی سایت صرافی

کیف پول بلاک چین دات اینفو (Blockchain. info Wallet)

بلاک چین یکی از معروف ترین و محبوب ترین کیف پول های بیت کوین در میان کاربران ارز دیجیتال است. کاربر از طریق هر مرورگر یا تلفن همراه هوشمندی به این کیف پول دسترسی داشته باشد. کیف پول بلاک چین دات اینفو دو لایه اضافی امنیتی هم در اختیار کاربران قرار می دهد؛ در نسخه مرورگر این برنامه کاربران می توانند از سیستم احراز هویت دو مرحله ای استفاده کنند و کاربران تلفن همراه هم می توانند هر زمان که برنامه ی کیف پول اجرا می شود، یک پین کد را فعال کنند. اگرچه در این برنامه اطلاعات کیف پول شما به صورت آنلاین ذخیره می شود و تمام تراکنش ها برای تأیید باید از طریق سرورهای شرکت انجام شود، هیچ کس به کلید های خصوصی کیف پول شما دسترسی نخواهد داشت. به طور کلی، کیف پول بلاک چین توسط شرکت مشهوری اداره و پشتیبانی می شود که کاملاً مورد اعتماد کاربران بیت کوین است و می تواند گزینه مناسبی برای حفظ و نگه داری سرمایه شما در بازار خرید و فروش ارزهای دیجیتال باشد. برای آشنایی بیشتر با نحوه خرید و فروش ارزهای دیجیتال به مقاله طراحی سایت صرافی رجوع کنید.

مزایا معایب
طراحی سایت صرافی
 
  امروزه بازار پر سود خرید و فروش ارزهای دیجیتال رشد چشمگیری داشته است و لحظه به لحظه به خریداران و فروشندگان آن افزوده می شود. همان گونه در سری مقاله های طراحی سایت صرافی بیان کردیم برای اینکه بتوانید با موفقیت به عرصه تجارت ارز های دیجیتال قدم بگذارید به ابزارهای مختلفی نیاز دارید. یکی از اصلی ترین ابزارها برای راه اندازی یک کسب و کار موفق در این حوزه داشتن یک سایت حرفه ای و کامل در زمینه خرید و فروش ارزهای دیجیتال یا به عبارتی دیگر سایت صرافی ارز دیجیتال است. برای طراحی سایت صرافی ارزهای دیجیتال به شما پیشنهاد می کنیم تا این کار را به تیم حرفه ای طراحی سایت آرتاراکس بسپارید. گروه فنی مهندسی آرتاراکس با تجربه بیش از 10 سال فعالیت در زمینه طراحی سایت صرافی و طراحی سایت خرید و فروش ارزهای دیجیتال همچون طراحی سایت خرید و فروش وب مانی، طراحی سایت خرید و فروش پرفکت مانی و طراحی سایت خرید و فروش بیت کوین آماده ارائه خدمات طراحی سایت صرافی به شما مشتریان عزیز می باشد. همین حالا می توانید با ما تماس بگیرید تا با طراحی سایت صرافی کاملاً حرفه ای شما هم به یکی از صدها کسب وکار موفق در حوزه تجارت ارزهای دیجیتال تبدیل شوید.
 
طراحی سایت صرافی
 
working hours

ساعت کار مشاور
9:00 الی 21:00

phone

مشاور
0912 730 70 74
0912 0649 624
026-32 500 126

phone

پشتیبانی
026-32 56 84 62

email

ایمیل
info[at]artarax.com