طراحی سایت صرافی

طراحی سایت ارزی

طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال

طراحی سایت اتوماتیک ارز دیجیتال

طراحی سایت اکسچنج ارز دیجیتال

طراحی سایت توکن ارز دیجیتال

طراحی سایت بیت کوین

طراحی سایت پرفکت مانی

طراحی سایت ووچر پرفکت مانی

طراحی سایت وبمانی

طراحی سایت خرید و فروش پرفکت مانی

طراحی سایت خرید و فروش وبمانی

طراحی سایت فروشگاه وبمانی

طراحی سایت فروشگاه پرفکت مانی

طراحی سایت خرید و فروش ارز

طراحی سایت فروش ازر دیجیتال

طراحی سایت ارز دیجیتال

طراحی سایت وب مانی

طراحی سایت گیفت کارت
طراحی سایت گیف کارت
طراحی سایت پیمر
طراحی سایت پیمر وبمانی
طراحی سایت سئو
طراحی سایت بهینه شده
طراحی سایت با سئو
طراحی سایت با سئو قوی
چگونه صفحه فرود (landing page) خود را بسازیم؟

چگونه صفحه فرود (landing page) خود را بسازیم؟

شنبه 9 اسفند 1399
| 457

ساخت یک صفحه فرود برای شما که از نظر بصری جذاب باشد و دارای قابلیت تبدیل بالایی باشد، فوق العاده مهم است. این صفحه مستقل می تواند تفاوت بین موفقیت و شکست کل تجارت یا ایده شما باشد.

راه اندازی صرافی آنلاین

صفحه فرود (landing page)  چیست؟

به زبان ساده، صفحه فرود اولین صفحه ای است که پس از کلیک روی پیوند "روی آن قرار می گیرید". از این نظر، یک صفحه فرود تقریباً هر چیزی می تواند باشد: صفحه اصلی شما، یک پست وبلاگ، یک صفحه محصول... 
یک صفحه فرود خوب بر روی یک جریان خاص از ترافیک متمرکز شده است. مثلاً از طریق یک کمپین ایمیل که تبلیغ کتاب الکترونیکی را انجام می دهد. از آنجا که صفحه مقصد فقط افرادی را هدف قرار می دهد که احتمالاً به این کتاب علاقه مند هستند، و از آنجا که این کتاب الکترونیکی دارای اطلاعات منحصر به فردی است که در مورد موضوعی که مخاطبان شما از آن مراقبت می کنند، توضیح می دهد، می توانید درصد بیشتری از بازدید کنندگان وب سایت خود را به لیدهایی تبدیل کنید که می توانید سپس پیگیری کنید.

 

نحوه طراحی صفحه فرود

ابزارهای زیادی وجود دارند که به شما کمک می کنند تا صفحه فرود خود را بسازید، در کنار این ها شما می توانید یک طراح سایت مناسب را نیز برای خود انتخاب کنید 
قبل از شروع ساخت صفحه فرود، مهم است که چند سوال از خود بپرسید تا هدف صفحه و همچنین محتوای آن را بفهمید.

چه کسی صفحه فرود شما را مشاهده می کند؟

آیا این صفحه به عنوان وب سایت اصلی شما فعالیت می کند یا صفحه ای است که افراد پس از مشاهده یک تبلیغ در آن قرار می گیرند؟ به عنوان مثال، اگر تبلیغ شما یک ویدیوی توضیحی باشد، صفحه فرود شما می تواند بسیار کوتاه تر از تبلیغات متنی باشد.

چه منابعی دارید؟ (افراد، تصاویر، فیلم ها)

بسته به اندازه و منابع مالی شغل خود، ممکن است به یک عکاس، طراح سایت، توسعه دهنده، فیلمبردار و نویسنده حرفه ای دسترسی داشته باشید یا نداشته باشید. این عناصر باید در هنگام طراحی صفحه مورد توجه قرار گیرند. اگر منابع محدود هستند، بهتر است از کم شروع کنید و به سمت چیزی با عناصر یا پیچیدگی بیشتر بروید.

نمونه اولیه صفحه ورود را بسازید

چه خودتان صفحه را طراحی کنید و چه به یک متخصص متکی باشید، اولین قدم معمولاً با تخته سفید یا خودکار و کاغذ شروع می شود. طراحی به این روش امکان برسی های متعدد را قبل از تصمیم برای انتقال ماکت به یک نرم افزار طراحی قوی تر فراهم می کند.
در طول هر مرحله، مهم است که ایده های خود را با دیگران در میان بگذارید زیرا همکاری در طراحی همیشه نتایج بهتری را به همراه دارد.
پس از اینکه از ساخت اولیه لذت بردید، اکثر افراد حرفه ای تصمیم می گیرند با استفاده از Photoshop یا Sketch نمایشی بصری از صفحه فرود را ایجاد کنند، با تکیه بر تصاویر از پیش تعیین شده و کپی کردن. پس از اتمام طراحی، طراحان معمولاً برای ایجاد نمونه اولیه تعاملی و جمع آوری بازخورد به ابزارهایی مانند InVision وارد می شوند.
طراحان مناسب وب سایت به کاربران این امکان را می دهند که وقتی همه از طراحی راضی هستند، به راحتی آن را انتشار دهید. برای پیاده سازی دیگر نیازی به طراحی مجدد صفحه یا تحویل توسعه دهنده نباشد.
اگر به دنبال صفحه فرود سفارشی نیستید، تعداد زیادی الگو و طرح از پیش ساخته شده در سراسر وب وجود دارد. این می تواند یک راه عالی برای شروع سریع باشد، اما اطمینان حاصل کنید که بستر متصل به این طرح به اندازه کافی انعطاف پذیر است که می توانید صفحه فرود خود را به راحتی سفارشی و مقیاس بندی کنید.

 

بستر طراحی وب سایت خود را انتخاب کنید


بستر_طراحی_سایت


اگر تصمیم گرفته اید از ابزارهایی مانند Photoshop و Invision استفاده کنید، اکنون وقت آن است که پلتفرمی را که می خواهید برای طراحی و میزبانی وب سایت خود استفاده کنید انتخاب کنید.

 

صفحه فرود خود را منتشر و بهینه کنید

در هنگامی که اصول طراحی وب سایت را رعایت می کنید، شامل اتصال دامنه سفارشی و بهینه سازی SEO در صفحه، وقت آن است که صفحه فرود خود را منتشر کنید!
با این حال، اگر واقعاً می خواهید اطمینان حاصل کنید که صفحه فرود شما عملکرد خوبی داشته باشد، در اینجا به پایان نمی رسد.
برای به حداکثر رساندن تبدیل ها در یک صفحه فرود، مهم است که همیشه آزمایشات را انجام دهید تا ببینید آیا می توانید عملکرد را بهبود ببخشید. 
برای کمک به اجرای این تست ها، ابزارهای متنوعی به صورت آنلاین در دسترس است. 
working hours

ساعت کار مشاور
9:00 الی 21:00

phone

مشاور
0912 730 70 74
0912 0649 624
026-32 500 126

phone

پشتیبانی
026-32 56 84 62

email

ایمیل
info[at]artarax.com