طراحی سایت صرافی

طراحی سایت ارزی

طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال

طراحی سایت اتوماتیک ارز دیجیتال

طراحی سایت اکسچنج ارز دیجیتال

طراحی سایت توکن ارز دیجیتال

طراحی سایت بیت کوین

طراحی سایت پرفکت مانی

طراحی سایت ووچر پرفکت مانی

طراحی سایت وبمانی

طراحی سایت خرید و فروش پرفکت مانی

طراحی سایت خرید و فروش وبمانی

طراحی سایت فروشگاه وبمانی

طراحی سایت فروشگاه پرفکت مانی

طراحی سایت خرید و فروش ارز

طراحی سایت فروش ازر دیجیتال

طراحی سایت ارز دیجیتال

طراحی سایت وب مانی

طراحی سایت گیفت کارت
طراحی سایت گیف کارت
طراحی سایت پیمر
طراحی سایت پیمر وبمانی
طراحی سایت سئو
طراحی سایت بهینه شده
طراحی سایت با سئو
طراحی سایت با سئو قوی
ایده طراحی و ساخت فروشگاه آنلاین نوین

ایده طراحی و ساخت فروشگاه آنلاین نوین

پنجشنبه 16 بهمن 1399
| 407

در ابتدای خواندن این موضوع احتمالا به فروشگاه های آنلاین بزرگ فکر می کنید که سیستم حمل نقل بزرگی دارند. اما در این دنیای تکنولوژی شاید اصلا شما نیاز به حمل و نقل کالا برای فروش محصولات نداشته باشید. با وجود نیروی کار متخصص و فنی موجود حتی دیگر نیاز نیست شما خودتان هم اطلاعات فنی داشته باشید. سخنان قبلی نویدی می دهد که اگر شما ایده ای برای طراحی سایت فروشگاهی دارید، تحقق این ایده از آنچه که فکرش را می کنید به شما نزدیک تر است.
با این حال این فقط یک نگاه سطحی است. حتی اگر دانستن چگونگی راه اندازی فروشگاه آنلاین کار چندان دشواری نیست، ایجاد یک فروشگاه موفق کار سخت تری است.  و حداقل برخی از مواردی که برای موفقیت طولانی مدت فروشگاه آنلاین تصمیم می گیرید، به انتخاب هایی برمی گردد که شما در اوایل انجام می دهید. 

در فروشگاه آنلاین هدف فروش شما به چه کسانی هستند؟

چیزی که در دنیای آنلاین می توانید روی آن شرط بندی کنید این است که همه برای همه چیزهایی که نیاز دارند مدام به فضای دیجیتال روی می آورند. افراد به دنبال شغل آنلاین می گردند و مشاغل نیز به صورت آنلاین استخدام می کنند. هر دو برای ارتباطات گرفته تا بانکداری به فناوری های دیجیتال روی خواهند آورد.
هنگام راه اندازی یک فروشگاه آنلاین، یکی از اولین کارهایی که می خواهید انجام دهید این است که مشخص کنید مشتری شما چه کسانی خواهد بود. 

تجارت به مصرف کننده

اینجا جایی است که شما به یک مصرف کننده نهایی که شخص است نه فروشگاه دیگری، می فروشید.

تجارت به تجارت

در این حالت، شما می خواهید مشاغل دیگر مشتری شما را تشکیل دهند و نه افراد عادی.

بازار فروش

در اینجا شما فروشی انجام نمی دهید بلکه در عوض یک بازار تهیه می کنید که در آن افراد و مشاغل بتوانند فعالیت تجاری داشته باشند.

انتخاب هایی که شما در ابتدا انجام می دهید نشان دهنده موفقیت شما در مدت طولانی است
به طور مثال اگر شما می خواهید یک بازار آنلاین ایجاد کنید، باید در نظر داشته باشید آیا می خواهید در قبال محصولات مبادله شده مسئولیتی در قبال آنچه مبادله می شود به گردن می گیرید؟ پاسخ این سوال چه مثبت یا منفی باشد فرقی برای شما ندارد، زیرا در 2 صورت باید برنامه مناسبی داشته باشید تا هم بتوانید مشتری جذب کنید و هم مشتری را راضی نگهدارید.
علاوه بر محصول و به تبع آن جایگاهی که شما اشغال خواهید کرد، انتخاب مشتری شما به شما نحوه بازاریابی محصولات خود را اطلاع می دهد. دسترسی به برخی از مصرف کنندگان در اینستاگرام از هرجای دیگر راحت تر است. ارتباط با مشتری قدم بسیار مهمی است، شما باید سلیقه مشتریان خود را به خوبی بشناسید تا بتوانید بهترین خدمات را ارائه دهید.

 

در فروشگاه آنلاین خود چه چیزی می خواهید بفروشید؟

چه بخواهید محصول خود را توسعه دهید و چه محصولاتی از تولیدکنندگان دیگر بفروشید ، باید انتخابی انجام دهید که به شما کمک کند نمای بیشتری از فروشگاه خود داشته باشید. 
در هنگام تصمیم بر این که چه چیزی قرار است بفروشید، باید این نکات را در نظر بگیرید که به چند روش می توانید کالا را بفروشید، تحقیق کنید کسی وجود دارد که این کالا را نیاز داشته باشد، باید به یاد داشته باشید یکی از مهم ترین دلایل شکست کسب و کارها کمبود تقاضای بازار برای آنچه که ارائه می دهند است.
 

محصولات خود را توسعه، ایجاد و فروش دهید

برای ایجاد و فروش موفقیت آمیز یک محصول، شما باید: کل انجام فرآیندهای بالا نیاز به منابع زیادی دارد. این منابع می تواند مالی و یا تلاشی باشد که شما باید انجام دهید. اگر منابع مالی مناسبی ندارید نیاز دارید تا به فکر یک سرمایه گذار باشید.
 

محصولات شخص دیگری را بفروشید

شما فروشگاه های آنلاین مارک های بزرگ را دیده اید که در آنها چیزی جز محصولاتشان نمی فروشند. بله این به خاطر برندیگ قوی آن ها هستند. ولی شما نیاز ندارید که خود را به یک برند یا محصول محدود کنید. می توانید افرادی را پیدا کنید که مایل به تولید محصول هستند اما علاقه زیادی به فروش محصول ندارند. در این صورت، می توانید با آنها مشارکت کنید، در مورد تقسیم قرارداد به توافق برسید یا موافقت کنید که برای هر محصولی که از طریق فروشگاه فروخته می شود، کمیسیون بدست آورید.
به همین ترتیب شما می توانید مشاغلی پیدا کنید که اصلا شباهتی به فروشگاه های آنلاینی که تا به امروز دیده اید نداشته باشد. و شما فروشگاه آنلاینی باشید که قسمت جدید از یک بازار قدیمی را آنلاین سازی کردید. یا می توانید برای یک تجارت ساده یا جزئی یک تجارت آنلاین عمده با قیمت مناسب تر بسازید.
 

آشنا ولی متفاوت باشید

فروشگاه عادی نوعی فروشگاه است که ممکن است بر روی طاقچه خاصی تمرکز کند اما به طور کلی انواع مختلفی از محصولات از مارک های مختلف را حمل می کند. در این حالت ، شما چند راه برای تهیه محصولات خواهید داشت.
می توانید همان کارهایی را انجام دهید که یک فروشگاه آنلاین برند انجام می دهد، فقط چندین بار آن را تکرار کنید. توسعه دهندگان، تولید کنندگان، صنعتگران را پیدا کنید و با آنها سرفروش محصولات به توافق برسید.
راه دیگر برای یافتن محصولات برای فروشگاه شما همکاری با عمده فروشان است. می توانید به راحتی آنها را بصورت آنلاین پیدا کنید، از شهرت آنها استفاده کنید و محصولات کوچکی را سفارش دهید. در صورت تحویل گرفتن سفارشات، می توانید با سفارشات عادی رابطه خود را با عمده فروش به سطح دیگری برسانید.
انتخاب هایی که در قسمت های مختلف انجام می دهید استراتژی کلی شما را در طولانی مدت مشخص می کند. شما می توانید ارائه دهنده کالای انحصاری باشید، کنترل کامل بر مارک تجاری خود محصول خود داشته باشید. یا ممکن است تصمیم داشته باشید با محصولات شخص دیگری کار کنید. 
 

در فروشگاه آنلاین چگونه می خواهید محصولات خود را بفروشید


انواع مختلفی از فروشگاه های آنلاین وجود دارد ، به ویژه هنگامی که صحبت از روش های موجودی کالا می شود. باید ببینید که نیاز است که شخصا محصول را جا به جا کنید، نیاز به انبار دارید یه شما فقط نقش ارتباطی را خواهید داشت.
باید در نظر داشته باشید مجبور نیستید تمام محصولات را موجود کنید و تنوع زیادی داشته باشید. مدل های مختلفی از فروشگاه وجود دارد که فقط یک مدل آن نیاز به حمل فیزیکی کالا دارد، با این حال اگر قصد طراحی سایت فروشگاه آنلاین به این روش دارید باید در نظر بگیرید که فقط از دور کار سختی به نظر می آید زیرا با پیشرفت تکنولوژی دیگر نیاز نیست خودتان به فکر حمل کالاها باشید و سرویس هایی به این منظور در دسترس است. فقط لازم است مکانی برای ذخیره فیزیکی آن داشته باشید.
البته همچنان این احتمال وجود دارد که حتی شما نیاز به مکان ذخیره سازی هم نداشته باشید اگر به توافق مناسبی با تولید کننده برسید و حمل و نقل را به درستی مدیریت کنید.
به یاد داشته باشید که این نوع فروشگاه ها به شما امکان کنترل زنجیره تأمین را می دهند که با تلاش مناسب ممکن است حتی کنترل یک بازار به دست شما بیافتد. بنابراین گرچه ممکن است مسئولیت بزرگتری در ذخیره و ارسال محصولات داشته باشی، اما شما عملا از هیچی دارید درآمدزایی می کنید.
 

از خرده فروشی شروع کنید

خرده فروشی اینگونه است که شما یک وبسایت بازاریابی محصولات دارید، وقتی محصولی از فروشگاه شما خریداری می شود، سفارش به تامین کننده منتقل می شود و ارسال از سمت شما داره پیگری می شود.
شما برای تلاش خود، کمیسیون دریافت خواهید کرد. این یک روش بسیار محبوب برای طراحی فروشگاه آنلاین است زیرا به سرمایه گذاری های اولیه نیاز ندارد و مسئولیت ذخیره سازی و حمل و نقل را از روی دوش شما بر می دارد.
نکته منفی می توانید این باشد که در این روش سود ناچیز است و شما رقبای زیادی دارید. اگرچه، اگر شما کالای مناسب خود را پیدا کنید، درآمد می تواند افزایش یابد.
 

یک فروشگاه وابسته راه اندازی کنید

یک فروشگاه وابسته بسازید، شما  می توانید به عنوان یک خرده فروش برای آمازون باشید و فروشگاهی می سازید که فقط لینک های وابسته به آمازون را درون خود دارد می کند. وقتی شخصی روی پیوندی در وب سایت شما کلیک کند، به وب سایت فروش منتقل می شود و در آنجا خرید واقعی را انجام می دهد و شما کمیسیون را دریافت می کنید. 


چگونه می خواهید برند فروشگاه خود را گسترش دهید؟

تا به اینجا شما خواندید که چگونه می توانید محصولات را بفروشید، چه نوع فروشگاهی می خواهید طراحی کنید، مخاطبان خود را بشناسید و آیا می خواهید خودتان فروشنده باشید یا بازاریاب.
اکنون نوبت آن رسیده است که به فکر نام مناسبی برای برند خود باشید، واضح است که شما باید خود را برای رقابت آماده کنید. پس به نامی برجسته نیاز دارید که شاید که می تواند یه چیزی باشید که تا حالا کسی نشنیده باشد یا یک چیزی باشد که مردم در طول روز بارها آن را می شنوند.
مهم است که به یاد داشته باشید که نام باید کوتاه، گیرا، هجی آسان باشد و حداقل به صورت مماس با رفتار وب سایت باشد. 
 

نحوه طراحی فروشگاه آنلاین

پس از انجام کارهای بالا، وقت آن است که به فکر طراحی سایت باشید. اگر دانش فنی و وقت انجام آن را ندارید، باید یک طراحی مناسب سایت فروشگاهی برای خود پیدا کنید. ما مراحل طراحی سایت فروشگاه آنلاین و امکانات مورد نیاز آن را در مقالاتی به طور کامل توضیح دادیم که می توانید با کلیک بر روی دکمه اینجا ببینید.
 

وقت را تلف نکنید 

ایجاد یک فروشگاه آنلاین می تواند یکی از سودآورترین سرمایه هایی باشد که می توانید انجام دهید. میزان خریدهایی که مردم بصورت آنلاین انجام می دهند در حال افزایش است و هیچ نشانه ای از توقف وجود ندارد.
پس اگر به دنبال ایجاد فروشگاه آنلاین هستید و با خواندن این مطلب ایده ای در ذهنتان جرقه خورد، محصولاتی میشناسید که فروش آن ها به صورت عمده است، نترسید و خود را آماده کنید برای سودآوری.

 
working hours

ساعت کار مشاور
9:00 الی 21:00

phone

مشاور
0912 730 70 74
0912 0649 624
026-32 500 126

phone

پشتیبانی
026-32 56 84 62

email

ایمیل
info[at]artarax.com