طراحی سایت صرافی

طراحی سایت ارزی

طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال

طراحی سایت اتوماتیک ارز دیجیتال

طراحی سایت اکسچنج ارز دیجیتال

طراحی سایت توکن ارز دیجیتال

طراحی سایت بیت کوین

طراحی سایت پرفکت مانی

طراحی سایت ووچر پرفکت مانی

طراحی سایت وبمانی

طراحی سایت خرید و فروش پرفکت مانی

طراحی سایت خرید و فروش وبمانی

طراحی سایت فروشگاه وبمانی

طراحی سایت فروشگاه پرفکت مانی

طراحی سایت خرید و فروش ارز

طراحی سایت فروش ازر دیجیتال

طراحی سایت ارز دیجیتال

طراحی سایت وب مانی

طراحی سایت گیفت کارت
طراحی سایت گیف کارت
طراحی سایت پیمر
طراحی سایت پیمر وبمانی
طراحی سایت سئو
طراحی سایت بهینه شده
طراحی سایت با سئو
طراحی سایت با سئو قوی
صرافی ارز دیجیتال چیست و چگونه کار می کند.

صرافی ارز دیجیتال چیست و چگونه کار می کند.

یکشنبه 26 مرداد 1399
| 1401
مهم ترین بخش این بازار بزرگ سایت های صرافی ارز های ارز دیجیتال هستند. در مقاله به صورت مختصر به شما توضیح خواهیم‌ داد که این گونه صرافی ها چگونه کار می کنند.


صرافی ارزهای دیجیتال چگونه کار می کنند.

طراحی سایت صرافی

صرافی ارزهای دیجیتال سایت های مجازی برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال هستند. قیمت و نرخ یک ارز دیجیتال توسط همین عرضه و تقاضا در سایت های صرافی به دست می آید. کاملا واضح است که هر چقدر تقاضا برای خرید یک ارز بیشتر باشد قیمت آن نیز بیشتر خواهد بود. البته عوامل دیگری هم می تواند بر قیمت ها تاثیر بگذارند.صرافی ارزهای دیجیتال می توانند از نظر عملکرد و امکانات متفاوت باشند. در بیشترین موارد این صرافی ها بستری برای خرید و فروش و واسطه ای برای خریداران و فروشندگان هستند. نحوه کار کردن این نوع سایت ها به این گونه است که صرافی وظیفه دارد که سفارشات خرید و فروش بین کاربران بهم برساند و در هر معامله کمیسیون دریافت کند.

در بعضی از این سایت ها برای ارز های پشتیبانی شده کیف پول قرار می دهند تا کاربران بتوانند ارزهای دیجیتال خود را در آن ذخیره کنند.امروزه با توجه به رشد سریع استفاده ارزهای دیجیتال در میان مردم، یکی از ابزار های مفیدی که با آن می توانید در بازار ارزهای دیجیتال فعالیت داشته باشید طراحی سایت صرافی است. برای اینکه با جزئیات طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال بیشتر آشنا شوید  پیشنهاد می کنم  سری به فروشگاه ساز ارز های دیجیتال ما بزنید.

 

جفت معاملات ارز دیجیتال چیست.

طراحی سایت صرافی
این جفت ها به شما این امکان را می دهند که از تغییر قیمت ارز ها سود ببرید. ساختار آنها به این شکل است:

ارز دیجیتال دوم/ اول

در نظر داشته باشید که شما باید آن جفتی را خریداری کنید که بیشترین سود را دارد برای مثال  شما می دانید یا پیشبینی میکنید که قیمت دلار افزایش خواهد یافت بنابر این شما باید جفتBTC/USD را خریداری کنید و این فقط در صورتی است که می خواهید بیت کوین خریداری کنید اگر قصد فروش داشته باشید این موضوع کاملا برعکس است. تعدادی از صرافی های مطرح، ارز دیجیتال را با پول رایج خرید و فروش نمی کنند و معاملات را با سایر ارز های دیجیتال انجام می دهند.  بیشترین ارزهای معاملاتی در صرافی ارزهای دیجیتال  عبارت اند از:BTC/LTC, LTC/BTC  BTC/ETH و ETH/BTC .امروزه با توجه به رشد سریع استفاده ارزهای دیجیتال در میان مردم، یکی از ابزارهای مفیدی که با آن می توانید در بازار ارزهای دیجیتال فعالیت داشنه باشید طراحی سایت صرافی است. برای اینکه با جزئیات طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال بیشتر آشنا شوید پیشنهاد می کنیم سری به فروشگاه ساز ارزهای دیجیتال ما بزنید.

چرا قیمت های ارز دیجیتال در صرافی های مختلف متفاوت است.

طراحی سایت صرافی

به این دلیل که هر کدام از این صرافی ها میزان عرضه و تقاضا متفاوت است و قیمت جهانی ارز های دیجیتال از برایند قیمت ها بدست می آید. نکته ایی که وجود دارد این است که اختلاف قیمت در این صرافی ها بسیار کم است، بنابراین اگر یک اختلاف قیمت بزرگ وجود داشته باشد، معامله گران به آن صرافی هجوم می آورند و قیمت دوباره متعادل می شود. هرچه صرافی بزرگتر باشد قیمت ارزهای دیجیتال واقعی تر و مناسب تر است.


آیا می توان از این تفاوت قیمت ارزها در صرافی ها سود کرد.

طراحی سایت صرافی

همانطور که اشاره کردیم تفاوت قیمت در صرافی های متفاوت بسیار کم است. بنا بر این برای بدست اورد سود کم هم نیازمند یک سرمایه بزرگ هستید، که البته یک لحظه تغییر قیمت می تواند ضرر زیادی به شما وارد کند. ارزهای دیجیتال در صرافی های مختلف ۱ یا ۲ درصد اختلاف قیمت دارند که در بعضی از موارد به دلیل مشکلات فنی ممکن است تفاوت قیمت در یک صرافی بسیار بالا رود که در این صورت مدیران سایت دسترسی کاربران را به حساب هایشان قطع می کند.

آیا می توان از این تفاوت قیمت ارزها در صرافی ها سود کرد.

طراحی سایت صرافی

همانطور که اشاره کردیم تفاوت قیمت در صرافی های متفاوت بسیار کم است. بنا بر این برای بدست اورد سود کم هم نیازمند یک سرمایه بزرگ هستید، که البته یک لحظه تغییر قیمت می تواند ضرر زیادی به شما وارد کند.ارزهای دیجیتال در صرافی های مختلف ۱ یا ۲ درصد اختلاف قیمت دارند که در بعضی از موارد به دلیل مشکلات فنی ممکن است تفاوت قیمت در یک صرافی بسیار بالا رود که در این صورت مدیران سایت دسترسی کاربران را به حساب هایشان قطع می کند. امروزه با توجه به رشد سریع استفاده ارزهای دیجیتال در میان مردم، یکی از ابزارهای مفیدی که با آن می توانید در بازار ارزهای دیجیتال فعالیت داشنه باشید طراحی سایت صرافی است. برای اینکه با جزئیات طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال بیشتر آشنا شوید پیشنهاد می کنیم سری به فروشگاه ساز ارزهای دیجیتال ما بزنید.

از کجا و چگونه می توانید معاملات ارزهای دیجیتال را شروع کنید.

طراحی سایت صرافی
قبل از هر چیزی باید ارز دیجیتال خریداری کنید که در بیشتر موارد بیت کوین با اتریوم خریداری می شود. با توجه به تحریم ها و مشکلات که ور ایران وجود دارد، ساکنان ایران می توانند از طریق سایت localbitcoins.com از فروشندگان ایرانی به ریال بیت کوین خریداری کنند، یا می توانند سایت های صرافی داخلی خرید کنند فقط توجه داشته باشید بعد از خرید باید به سایت binance.com بروید و ثبت نام کنید و ارز های دیجیتال خود را در حساب خود ذخیره کنید.

همان طور که می دانید، یکی از تجربه های موفق برای سرمایه گذاری در بازار خرید و فروش ارزهای دیجیتال طراحی سایت صرافی است. اگر به دنبال یک سرمایه گذاری مطمئن در زمینه ارز دیجیتال هستید گروه فنی و مهندسی آرتاراکس با سال ها تجربه در زمینه اجرای پروژه ارزهای دیجیتال آمادگی دارد تا انواع خدمات طراحی سایت صرافی، طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال، طراحی سایت صرافی آنلاین، طراحی سایت ارزی و طراحی سایت صرافی بیت کوین، طراحی سایت صرافی پرفکت مانی و طراحی سایت صرافی وبمانی را در اختیار شما قرار دهد. برای آشنایی بیشتر با انواع خدمات آرتاراکس در زمینه طراحی سایت صرافی می توانید از نمونه کارهای طراحی سایت صرافی ما بازدید نمایید. همچنین می توانید برای مشاوره و اجرای پروژه های طراحی سایت ارز دیجیتال با مشاور ما تماس حاصل فرمایید. (مهندس جلالی 09120649624)
working hours

ساعت کار مشاور
9:00 الی 21:00

phone

مشاور
0912 730 70 74
0912 0649 624
026-32 500 126

phone

پشتیبانی
026-32 56 84 62

email

ایمیل
info[at]artarax.com