طراحی سایت صرافی

طراحی سایت ارزی

طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال

طراحی سایت اتوماتیک ارز دیجیتال

طراحی سایت اکسچنج ارز دیجیتال

طراحی سایت توکن ارز دیجیتال

طراحی سایت بیت کوین

طراحی سایت پرفکت مانی

طراحی سایت ووچر پرفکت مانی

طراحی سایت وبمانی

طراحی سایت خرید و فروش پرفکت مانی

طراحی سایت خرید و فروش وبمانی

طراحی سایت فروشگاه وبمانی

طراحی سایت فروشگاه پرفکت مانی

طراحی سایت خرید و فروش ارز

طراحی سایت فروش ازر دیجیتال

طراحی سایت ارز دیجیتال

طراحی سایت وب مانی

طراحی سایت گیفت کارت
طراحی سایت گیف کارت
طراحی سایت پیمر
طراحی سایت پیمر وبمانی
طراحی سایت سئو
طراحی سایت بهینه شده
طراحی سایت با سئو
طراحی سایت با سئو قوی
ارز دیجیتال Holo

ارز دیجیتال Holo

شنبه 23 مرداد 1400
| 154

بلاک چین هولو یا (Holochain) شبکه ای توزیع شده است که برای ایجاد و اجرای برنامه های غیر متمرکز (DApps) و دیفای (Defi) به وجود آمده است. این شبکه برای ایجاد یک پل ارتباطی میان کاربران هولو و اینترنت سنتی، پلتفرمی خاص ایجاد کرده است. همچنین این شبکه روش های کارآمد و کم هزینه تری به توسعه دهندگان ارائه می دهد.

همچنین هزینه کارمزد ها در این شبکه بسیار پایین است و تائید تراکنش ها با سرعت زیادی انجام می گیرد، این کارها با استفاده از الگوریتم جدید انجام شده است.

هدف اصلی شبکه هلو ایجاد فضایی است که برنامه های مختلف بر روی یک سیستم نصب شوند و نیازی به برنامه های جانبی یا سخت افزاری دیگر نباشد. جالب است بدانید ارز دیجیتال هولو در سال 2021 حدود 5000 درصد رشد در قیمت را تجربه کرده است.

در ادامه به معرفی کامل شبکه (Holochain)، ارز دیجیتال (Holo) و کاربردها و ویژگی های خاص آن می پردازیم.

holo

 

تاریخچه ارز دیجیتال Holo

در سال 2018 اریک هریس براون (Eric Harris Braun) و آرتور براک (Arthur Brock) این شبکه را ایجاد کردند. شبکه هولو چین (Holochain) در سال 2016 بخشی از پروژه (MetaCurrency) بود.

اریک یکی از متخصصان کامپیوتری است و در چندین پروژه ارز دیجیتال شرکت داشته است.

براک نیز متخصص کامپیوتر است و در بخش هوش مصنوعی شرکت های هیوز (Hughes)، جنرال موتورز (GM) و کرایسلر (Chrysler) فعالیت کرده است.

شبکه هولو ارز دیجیتالی شبکه خود را دارد، این توکن هات (HOT) نام دارد.

ارز دیجیتال هات

 

ارز دیجیتال شبکه هولو (HOT)

شبکه هولو با این هدف ایجاد شده است که واسطه و پلی بین کاربران شبکه هولو و اینترنت باشد. همچنین این شبکه راه ها و روش هایی کارآمد با کمترین هزینه را توسعه دهندگان ارائه می کند.

همچنین شبکه هولو امکان تائید تراکنش ها با سرعت بسیار بالا و هزینه کم را فراهم نموده است. این کار بدون کمک گرفتن از الگوریتم اجماع یا دیگر الگوریتم ها می باشد. به جای آن از جدول هش توزیع شده یا (DHT) استفاده کرده است. بعد از اینکه این شبکه به رسمیت شناخته شد، توکن های هات (HOT) رشد بسیار بالایی پیدا کرد. این توکن ها را با نام هولو (Holo) نیز می شناسند.

یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد شبکه بلاک چین هولو استفاده از فناوری (Post-blockchain) است که برای یکپارچه کردن اطلاعات و امنیت مورد استفاده قرار می گیرد.

در واقع شبکه هولو بستری مناسب برای توسعه دهندگان است که با استفاده از آن برنامه های غیر متمرکز (DApp) را که به وسیله زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت (JavaScript) کد نویسی می شوند، ایجاد نمایند.

 

عملکرد شبکه هولو به چه صورتی است؟

مهم ترین موردی که باعث تفاوت شبکه بلاک چین هولو با سایر بلاک چین ها می گردد، روش تائید تراکنش ها در آن است. مهم ترین الگوریتم مورد استفاده در بلاک چین ها، الگوریتم اثبات کار یا (PoW) می باشد. در این سیستم تمام نود های شبکه در تائید تراکنش نقش دارند. همچنین یکی دیگر از الگوریتم های کاربردی در بلاک چین، الگوریتم  اثبات سهام یا (PoS) می باشد. در الگوریتم اثبات سهام تمام نود ها در تائید تراکنش نقش نخواهند داشت و نود های خاصی این کار را انجام خواهند داد.

اما در بلاک چین هولو، تراکنش ها با استفاده از روشی به نام زنجیره هش تائید می گردند. این کار با استفاده از جدول هش توزیع شده (DHT) انجام می شود. در این روش نود ها می توانند تراکنش ها را بررسی نمایند و آن را تائید نمایند. بعد از تائید شدن تراکنش نتیجه در بین شبکه پخش خواهد شد تا از صحت آن اطمینان حاصل شود.

همچنین شبکه هولو با تقسیم جدول های هش توزیع شده (DHT) مشکل مقیاس پذیری بلاک چین را حل کرده است. این کار با کم کردن اندازه شبکه، بار تراکنش هر نود را کاهش خواهد داد.

بنابراین ارز دیجیتال هات (HOT) با استفاده از استخراج (Mining) یا استیکینگ (Staking) به دست نمی آید.

holochain

 

جدول هش توزیع شده (DHT) چیست؟

در واقع جدول هش توزیع شده (DHT) جایگزین دفتر توزیع شده (DLT) است و نیاز به یک دفتر مرکزی غیر متمرکز را از بین می برد. در این سیستم در مقابل یکدیگر تائید می شوند و در برابر نود های همسایه خود مورد بررسی قرار می گیرند.

استفاده از جدول هش توزیع شده (DHT) نیاز به استفاده از الگوریتم هایی مانند (PoW)، (PoS) و... را از بین می برد. از سوی دیگر این سیستم بسیار کارآمدتر و آسان تر از شبکه های بلاک چین است و حداقل انرژی را نیاز دارد. همچنین هزینه نیز در این روش بسیار کم است.

هولوچین

 

توکن هات (HOT)، ارز دیجیتال شبکه هولو

ارز دیجیتال شبکه هولو، توکن هات (HOT) است. این توکن با استفاده از استاندارد (ERC-20) ایجاد شده است. اولین بار توکن هات در سال 2018 با عرضه اولیه (ICO) وارد بازار شد. در عرضه اولیه سرمایه ای حدود 20 میلیون دلار جمع آوری شد که برای گسترش و توسعه شبکه هولو استفاده گردید. در تاریخ 2021 تیم بنیان گذار، نقشه راه شبکه هولو را اعلام کرد. بر اساس این اعلامیه قرار است به زودی شبکه اصلی هولو راه اندازی شود.
نقشه راه هولوچین

این شبکه یک توکن دیگر با نام (HoloFuel) دارد که یک توکن اعتباری است و فقط در بلاک چین هولو (Holochain) می توان از آن استفاده نمود. هولو فیول به میزبان ها به عنوان پاداش پرداخت می شود. پشتوانه هولو فیول به صورت مجازی و محاسباتی است که ترکیبی از پهنای باند، زمان پردازش، فضای ذخیره سازی اطلاعات و... است.

ارز دیجیتال هولو

 

قیمت توکن هات

در حال حاضر توکن هات (HOT) جزو 50 ارز برتر بازار ارزهای دیجیتال است. بیش از 177 میلیون توکن هات در بازار موجود است. در ابتدا قیمت این ارز 0.0001 دلار بود و در دو هفته بعد به قیمت 0.002 دلار رسید. بالاترین قیمت این توکن در تاریخ آپریل 2021 ثبت شد که رقم 0.03 بوده است.

خرید توکن هات یکی از راه های سرمایه گذاری و دریافت سود است. همچنین در حال حاضر طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال و طراحی سایت ترید ارز دیجیتال یکی از راه هایی است که با استفاده از آن می توانید به کسب درآمد های بالا بپردازید.

 

نگهداری از توکن هات

صرافی های بزرگ دنیا مانند بایننس (Binance) و یونی سواپ (Uniswap) بیشترین حجم معاملات توکن هات را دارند. همچنین شما می توانید از دیگر صرافی های معتبر دنیا این ارز دیجیتال را تهیه نمایید. برای نگهداری از توکن هات مانند دیگر ارزهای دیجیتالی نیاز به کیف پول دیجیتال دارید. کیف پول های معتبری مانند لجر (Ledger)، تراست والت (Trust Wallet) و متا ماسک (MetaMask) از این ارز دیجیتال پشتیبانی می کنند و شما می توانید از آن ها استفاده نمایید.

 

 

 

working hours

ساعت کار مشاور
9:00 الی 21:00

phone

مشاور
0912 0649 624
026-32 500 126

phone

پشتیبانی
026-32 56 84 62

email

ایمیل
info[at]artarax.com