ساخت حساب کاربری در تراست والت (Trust Wallet)

ساخت حساب کاربری در تراست والت (Trust Wallet)

یکشنبه 20 تیر 1400
| 153

فناوری بلاک چین و ارزهای دیجیتال، تحولات زیادی را دنیا ایجاد نمودند. امروزه استفاده از ارزهای دیجیتال بسیار گسترش پیدا کرده است و در زمینه های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. برای نگهداری از ارزهای دیجیتال به کیف پول دیجیتال نیاز دارید.

کیف پول های دیجیتال در شکل های مختلفی موجود هستند که می توانید بنا بر نیاز خود از آن ها استفاده نمایید. در این مقاله قصد داریم یک حساب کاربری در تراست والت (Trust Wallet) را ایجاد نماییم.

در ابتدا نیاز است که نرم افزار تراست والت را دانلود نمایید. برنامه تراست والت برای سیستم های اندروید (Android)، آی او اس (IOS) و ویندوز (Windows) موجود است. همچنین این کیف پول از ارزهای دیجیتال بسیار زیادی پشتیبانی می کند. نصب و ایجاد حساب کاربری در تراست والت کاملا رایگان می باشد.

 

مرحله اول:

بعد از دانلود و نصب تراست والت، آن را اجرا نمایید. صفحه ای مانند تصویر زیر برا شما باز خواهد شد، دو گزینه را مشاهده خواهید کرد:

Create  a new wallet برای ایجاد حساب کاربری جدید استفاده می شود.

I already have a wallet برای زمانی است که از قبل حساب کاربری در تراست والت ایجاد کرده باشید.

در اینجا قرار است ما یک حساب کاربری جدید ایجاد کنیم، بنابراین گزینه اول را انتخاب می نماییم.

کیف پول دیجیتال

مرحله دوم:

در این مرحله نیاز است که تیک کادر پایین صفحه را بزنید. در این صفحه نوشته شده است که 12 کلمه ریکاوری که نمایش داده می شود را یاداشت می نمایید و از آن پشتیبانی می نمایید و همچنین اگر این کلمات را گم کنید دیگر به کیف پول خود دسترسی نخواهید داشت. بنابراین از این کلمات یک یا چند نسخه مختلف تهیه کنید و آن ها را در مکانی امن نگهداری نمایید. سپس با انتخاب گزینه Continue وارد مرحله بعد خواهید شد.

تراست والت

مرحله سوم:

در اینجا 12 کلمه مختلف به شما نشان داده خواهد شد. این کلمات را یادداشت نمایید ودر مکانی امن از آن ها نگهداری کنید.  لازم است یادآوری کنیم اگر این کلمات خود را گم کنید یا فراموش نمایید به هیچ وجه دیگر به حساب کاربری خود دسترسی نخواهید داشت. سپس گزینه Continue را انتخاب نمایید تا به مرحله بعد بروید.

trust wallet

مرحله چهارم:

در این مرحله نیاز است که کلماتی را که یادداشت کردید به ترتیب در این صفحه انتخاب کنید، سپس گزینه Continue را انتخاب کنید.

تراست والت چیست

مرحله پنجم:

حساب کاربری شما در تراست والت ایجاد شده است و می توانید از کیف پول دیجیتالی خود استفاده نمایید. به طور پیش فرض ارزهای دیجیتال بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH) و بایننس کوین (BNB) در کیف پول شما موجود است. می توانید با نوشتن نام ارز دیجیتال مورد نظر خود در کادر Search آن را به کیف پولتان اضافه نمایید.

کیف پول  دیجیتال

مرحله ششم:

تنها با لمس کردن ارز دیجیتال مورد نظر، صفحه ای به شکل زیر برای شما باز خواهد شد. اگر قصد دریافت ارز دیجیتال را دارید از گزینه Receive استفاده نماید و اگر می خواهید ارز دیجیتال را ارسال نماید باید از گزینه Send استفاده کنید. برای دریافت ارز دیجیتال، آدرس کیف پول شما نمایش داده خواهد شد. می توانید این آدرس را کپی کنید و برای فردی که قرار است برایتان ارز دیجیتال ارسال کند بفرستید.

ایجاد حساب کاربری در تراست والت

کیف پول دیجیتال Trust wallet
در این قسمت می توانید با استفاده از ویدئو، ایجاد حساب تراست والت (Trust Wallet) را به صورت مرحله ای مشاهده نمایید.

 


آرتاراکس با تیم متخصص و حرفه ای در زمینه طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است. این تیم به صورت تخصصی در زمینه های طراحی سایت صرافی، طراحی سایت ارز به ارز، طراحی سایت بازار معاملاتی، ساخت توکن، سایت فروش NFT به صورت کاملا حرفه ای و تخصصی فعالیت می نماید. 

 

 

working hours

ساعت کار مشاور
9:00 الی 21:00

phone

مشاور
0912 0649 624
026-32 500 126

phone

پشتیبانی
026-32 56 84 62

email

ایمیل
info[at]artarax.com