طراحی سایت صرافی

طراحی سایت ارزی

طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال

طراحی سایت اتوماتیک ارز دیجیتال

طراحی سایت اکسچنج ارز دیجیتال

طراحی سایت توکن ارز دیجیتال

طراحی سایت بیت کوین

طراحی سایت پرفکت مانی

طراحی سایت ووچر پرفکت مانی

طراحی سایت وبمانی

طراحی سایت خرید و فروش پرفکت مانی

طراحی سایت خرید و فروش وبمانی

طراحی سایت فروشگاه وبمانی

طراحی سایت فروشگاه پرفکت مانی

طراحی سایت خرید و فروش ارز

طراحی سایت فروش ازر دیجیتال

طراحی سایت ارز دیجیتال

طراحی سایت وب مانی

طراحی سایت گیفت کارت
طراحی سایت گیف کارت
طراحی سایت پیمر
طراحی سایت پیمر وبمانی
طراحی سایت سئو
طراحی سایت بهینه شده
طراحی سایت با سئو
طراحی سایت با سئو قوی
چگونه کیف پول اتمیک (Atomic Wallet) ایجاد کنیم؟

چگونه کیف پول اتمیک (Atomic Wallet) ایجاد کنیم؟

چهارشنبه 6 مرداد 1400
| 205

اتمیک یکی از پرکاربرد ترین کیف پول های دیجیتالی است. این کیف پول صرافی داخلی نیز دارد. در این کیف پول کاربران با استفاده از کلیدهای خصوصی و نسخه پشتیبان به صورت کامل کنترل روی سرمایه خود را خواهند داشت. در کیف پول اتمیک از امکانات جدید بلاک چین استفاده شده است. در این مقاله آرتاراکس به معرفی این کیف پول، امکانات آن و نحوه ایجاد حساب کاربری در این سایت را معرفی خواهیم کرد.

 

ویژگی های خاص کیف پول اتمیک

کیف پول دیجیتالی اتمیک یا (Atomic Wallet) ویژگی ها و قابلیت های خاصی دارد، از جمله اینکه:

کیف پول اتمیک

نحوه عملکرد کیف پول اتمیک

یکی از قوی ترین و معتبرترین صرافی های آنلاین متعلق به این کیف پول دیجیتال است. این صرافی به صورت داخلی فعالیت می کند و استفاده آسان در مبادلات ارزهای دیجیتال را ایجاد کرده است، یعنی نیازی نیست ارز دیجیتال خود را از این کیف پول خارج کنید و به جایی دیگر انتقال دهید. همانگونه که می دانید طراحی سایت صرافی یکی از روش های سرمایه گذاری است که سود دهی بسیار بالایی نیز دارد.

سایت رسمی (AtomicWallet.io) اعلام کرده است در هر ماه بیش از دو میلیون کاربر در کیف پول اتمیک به فعالیت می پردازند. گردش مالی این کیف پول بیش از نیم میلیارد دلار در ماه است.

ناشناخته ماندن صاحب کیف پول اتمیک بر اساس عملکرد آن به صورت غیر متمرکز است. این مورد می تواند ویژگی های امنیتی خاصی ایجاد نماید. پیشبینی شده است این کیف پول در آینده ای نزدیک به مهم ترین کیف پول دیجیتالی تبدیل شود.

 

مشخصات کیف پول Atomic

این کیف پول قابلیت ذخیره و پشتیبانی بیش از 300 ارز دیجیتال مختلف را دارد. شما به راحتی می توانید تمام ارزهای دیجیتال مهم مانند بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH)، ریپل (XPR) و... را در این کیف پول نگهداری نمایید.

اتمیک ولت، یک پلتفرم منبع باز یا (Open Source) است و کاربران می توانند به راحتی به کد های آن دسترسی داشته باشند.

واریز یا برداشت از این کیف پول هزینه ای نخواهد داشت. بهتر است همیشه از کیف پول دیجیتالی خود یک نسخه پشتیبان تهیه کنید و در مکانی امن نگهداری نمایید.

شما می توانید اتمیک را با یک کیف پول سخت افزاری مرتبط کنید تا امنیت آن را بسیار بالا ببرید. این کیف پول از ارزهای فیات (Fiat) پشتیبانی می کند و کار را برای شما آسان می سازد. اتمیک از تکنولوژی بیت تورنت یا (BitTorrent) استفاده می کند. همچنین قرارداد هوشمند این پلتفرم مبادله اتمی یا (Atomic Swap) نام دارد.

 

صرافی اتمیک

این صرافی به صورت غیر متمرکز فعالیت می کند و نیاز به هیچ واسطه ای ندارد. همچنین به هیچ سازمان یا ارگانی وابسته نیست. در حال حاضر مبادله اتمی فقط برای سه ارز دیجیتال بیت کوین (BTC)، اتریوم (ٍETH) و (QTUM) امکان پذیر است.

 

نصب کیف پول اتمیک و ایجاد حساب کاربری

در مرحله اول نیاز است اپلیکیشن این کیف پول را از سایت های معتبر یا از سایت رسمی (Atomicwallet.io) و نصب نمایید. از آنجایی که این ارز دیجیتال برای سیستم عامل های مختلفی وجود دارد ورژن مناسب سیستم خود را دانلود نماید.

 

بعد از نصب فایل را اجرا نمایید. با انتخاب گزینه (Create New Wallet) می توانید یک حساب کاربری جدید در این کیف پول ایجاد نمایید. گزینه (Restore from backup) برای بازیابی حساب موجود در این کیف است.

نصب کیف پول اتمیک

در این مرحله نیاز است برای کیف پول خود رمز عبور یا (Password) انتخاب کنید. این رمز عبور بهتر است شامل حروف و عدد باشد و تعداد کاراکتر آن بالا باشد. رمز عبور خود را یادداشت نمایید و در جایی امن نگهداری کنید.

Atomicwallet

در مرحله بعد یک کد که شامل 12 کلمه است به شما ارائه می شود (Seed). این کد را نیز یادداشت نمایید و در جایی امن نگهداری کنید. اگر زمانی رمز عبور خود را فراموش کردید می توانید از این کد برای بازیابی پسورد استفاه نمایید. اگر رمز عبور و این کد را فراموش کنیدف به هیچ وجه دیگر نمی توانید به کیف پول خود دسترسی داشته باشید.

seed

هم اکنون شما صاحب یک حساب کاربری در اتمیک ولت شده اید.

حساب کاربری کیف پول اتمیک
 

منوهای (atomicwallet) چه کاری انجام می دهند؟

کیف پول دیجیتال
 

با انتخاب این گزینه صفحه کیف پول و لیست ارزهای دیجیتالی را مشاهده خواهید کرد.

این گزینه برای معاملات مورد استفاده قرار می گیرد.

برای مبادلات ارزهای دیجیتال به یکدیگر از این گزینه استفاده می شود.

این گزینه برای خرید ارزهای دیجیتال از طریق کارت های اعتباری بانکی، ویزا کارت و مستر کارت مورد استفاده قرار می گیرد.

برای مشاهده لیست معاملات و خرید های خود این این منو می توانید استفاده کنید.

برای دسترسی به ابزارهای مختلف و تنظیمات کیف پول می توانید این منو را انتخاب نمایید.

این گزینه برای شرکت در کمپین تبلیغاتی کیف اتمیک است. اگر به دعوت کسی حساب کاربری ایجاد کرده ایدف می توانید ایمیل یا کد معرف خود را در این قسمت وارد نمایید.

در ادامه می توانید ویدئو ساخت حساب کاربری در اتمیک والت را مشاهده نمایید.
 

 

working hours

ساعت کار مشاور
9:00 الی 21:00

phone

مشاور
0912 0649 624
026-32 500 126

phone

پشتیبانی
026-32 56 84 62

email

ایمیل
info[at]artarax.com