آرتاراکس
آرتاراکس

گروه فنی و مهندسی آرتاراکس

طراحی سایت، ساخت اپلیکیشن موبایل و ارائه راهکارهای نوین تبلیغاتی

آرشیو مقالات

آخرین اخبار ارزهای دیجیتال، تکنولوژی های روز طراحی وب سایت و روش های نوین تبلیغات را در این بخش بخوانید.

راهنمای مبتدیان برای کسب درآمد منفعل

راهنمای مبتدیان برای کسب درآمد منفعل

درآمد پسیو یا غیر فعال، فرد فعالیت مستقیمی ندارد و از طریق سرمایه گذاری بدست می آید. تجارت یا سرمایه گذاری در پروژه ها یکی از راه های کسب درآمد در صنعت بلاکچین است. با این حال، این به طور معمول به تحقیقات دقیق و سرمایه گذاری قابل توجهی نیاز دارد اما هنوز منبع قابل اطمینانی از درآمد را تضمین نمی کند.

مراحل طراحی سایت

مراحل طراحی سایت

امروزه هرکسی می تواند بدون توجه به سطح مهارت فنی، وب سایت ایجاد کند. با توجه به توسعه ابزارهایی برای این منظور روند انجام کار را آسان می کند. اما در اینجا می خواهیم مراحل درخواست طراحی وب سایت از یک تیم حرفه ای را به شما قدم به قدم توضیح دهیم.

اشتباهاتی که ممکن است صاحبان وب سایت یا طراحان وب سایت مرتکب آن شوند

اشتباهاتی که ممکن است صاحبان وب سایت یا طراحان وب سایت مرتکب آن شوند

در مقاله لیستی از اشتباهاتی که ممکن است طراحان وب سایت یا صاحبان وب سایت بکنند را نوشتیم. البته گاهی اوقات این اشتباهات از طرف طراحان به دلیل اصرار انجام این کارها از جانب صاحبان وب است. بنابراین همیشه توصیه می شود در هر زمینه ای به حرف های افراد با تجربه در آن زمینه گوش کنید.

نکات طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال

نکات طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال

در سایت صرافی ارز دیجیتال، خرید و فروش ارزهای دیجیتال یا ذخیره پول رمزنگاری شده انجام می شود. اینگونه سایت ها نیاز به بیشترین سطح امنیت و امکانات پرداختی دارند. سایت های طراحی شده باید قادر باشند تمامی فعالیت های مورد نیاز کاربران را به صورت خودکار و در امنیت کامل انجام دهند.

معاملات اجتماعی ( social trading ) چیست؟

معاملات اجتماعی ( social trading ) چیست؟

سرمایه گذاری در بازارهای ارزهای دیجیتال به دانش و تجربه گسترده ای نیاز دارد. شما باید در جریان رویدادهای خبری تأثیرگذار بر دنیای تجارت باشید و همچنین توانایی خواندن نمودارها، گزارش های تحلیلی و درک روندها را داشته باشید. اگر توانایی درک این داده ها را نداشته باشید به احتمال زیاد پول خود را در خرید و فروش ارز دیجیتال از دست می دهید. راه حل این مشکل چیست ؟ معاملات اجتماعی بهترین راه حل این مشکل است.

علت بی ثباتی ارزهای دیجیتال چیست؟

علت بی ثباتی ارزهای دیجیتال چیست؟

بی ثباتی ارزهای دیجیتال موضوعی است که خیلی حائز اهمیت است. همه ما می دانیم که بازار ارزهای دیجیتال چقدر بی ثبات است و در طول زمان نوسانات زیادی دارد. سرمایه گذاران و معامله گران ارزهای دیجیتال در یک روز ثروتمند و در روز دیگر ورشکسته می شوند. در این مقاله به برسی موضوعاتی می پردازیم که می تواند تاثیر مستقیم روی ارزش ارزهای دیجیتال بگذارد.

لایت کوین چیست؟

لایت کوین چیست؟

امروزه 180 ارز معتبر بین المللی در گردش هستند. درست مثل ارزهای معمولی، ارزهای رمزپایه متعددی نیز وجود دارد. از آنجا که اولین آن ها بیت کوین است، همه ی توجهات به سمت اوست ولی میتوان در یکی از 10 ارز رقیب بیتکوین، لایت کوین را نام برد. لایت کوین با مقدار ارز موجود در بازار اندازه گیری می شود و سومین ارز رمزگذاری شده بعد از بیت کوین و ریپل است.

دفای (decentralized finance) چیست؟

دفای (decentralized finance) چیست؟

دفای یک چتر برای خدمات مالی همتا به همتا در بلاک چین، در درجه اول اتریوم است. با دفای میتوانید کارهایی را که بانک ها پشتیبانی میکنند مانند سود، وام گرفتن، خرید بیمه، مشتقات تجاری و غیره را سریعتر و بدون نیاز به مدارک یا شخص ثالث انجام دهید.

چگونه گوگل رتبه بندی موتور جستجوگر شما را تعیین می‌کند؟

چگونه گوگل رتبه بندی موتور جستجوگر شما را تعیین می‌کند؟

الگوریتم های موتور جستجو به طور مداوم به روز می شوند. مهم است که همیشه در تلاش باشید تا صفحات بروز داشته باشید. برای جستجو در تلفن همراه بهینه باشید.

صفحه 9 از 13
working hours

ساعت کار مشاور
9:00 الی 21:00

phone

مشاور
0912 0649 624
026-32 500 126

phone

پشتیبانی
026-32 56 84 62

email

ایمیل
info[at]artarax.com