طراحی سایت صرافی

طراحی سایت ارزی

طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال

طراحی سایت اتوماتیک ارز دیجیتال

طراحی سایت اکسچنج ارز دیجیتال

طراحی سایت توکن ارز دیجیتال

طراحی سایت بیت کوین

طراحی سایت پرفکت مانی

طراحی سایت ووچر پرفکت مانی

طراحی سایت وبمانی

طراحی سایت خرید و فروش پرفکت مانی

طراحی سایت خرید و فروش وبمانی

طراحی سایت فروشگاه وبمانی

طراحی سایت فروشگاه پرفکت مانی

طراحی سایت خرید و فروش ارز

طراحی سایت فروش ازر دیجیتال

طراحی سایت ارز دیجیتال

طراحی سایت وب مانی

طراحی سایت گیفت کارت
طراحی سایت گیف کارت
طراحی سایت پیمر
طراحی سایت پیمر وبمانی
طراحی سایت سئو
طراحی سایت بهینه شده
طراحی سایت با سئو
طراحی سایت با سئو قوی
مزایا و معایب سرمایه گذاری در ارز های دیجیتال

مزایا و معایب سرمایه گذاری در ارز های دیجیتال

چهارشنبه 26 شهریور 1399
| 1431
بسیاری از افرادی که از همان ابتدا  پیدایش ارز های دیجیتال در این حوضه سرمایه‌گذاری کرده‌اند، موفق شده‌اند که سهام ناچیز خود را به ثروت‌های کلان تبدیل کنند. آن‌ها توانسته بودند این بینش را از همان ابتدا داشته باشند و از همه مهم‌تر قادر بودند تا پولی را که به سختی به دست آورده اند را بر روی چیزی که به آن باور داشتند سرمایه گذاری کنند. از آن زمان به بعد، cryptocurrencies (ارزهای دیجیتال) به طور گسترده‌ای به عنوان بستری برای سرمایه‌گذاری پذیرفته شده‌ اند. ما در این مقاله نگاهی به مزایا و معایب سرمایه‌گذاری در cryptocurrencies برای کسانی که علاقمند به سرمایه گذاری در این حوضه هستند می پردازیم. امروزه با توجه به رشد سریع استفاده ارزهای دیجیتال در میان مردم، یکی از ابزارهای مفیدی که با آن می توانید در بازار ارزهای دیجیتال فعالیت داشنه باشید طراحی سایت صرافی است. برای اینکه با جزئیات طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال بیشتر آشنا شوید پیشنهاد می کنیم سری به فروشگاه ساز ارزهای دیجیتال ما بزنید.

پتانسیل بالا

یکی از مهم ترین مزیت های  سرمایه‌گذاری در رمزارز ها، پتانسیل بالای این نوع ارز ها است. قیمت بیت کویت در سال 2013 حدود 2 هزار دلار بوده ولی در حال حاظر قیمت هر بیت کوین  حدود 10 هزار دلار آمریکا است .این  سطح  پیشرفت حیرت انگیز است . بیت کوین امپراطوری خود را در سال 2013 آغاز کرد و در سال 2016 به اوج خود رسید . برای مثال  اگر شما در سال 2013 ک 5000 دلار آمریکا در  ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری کرده بودید، ارزش آن در سال 2018 به 2,500,00 دلار می رسید. برخی از تحلیلگران بر این باورند که این فقط یک شروع است و ارزش این ارز ها افزایش خواهد یافت و ممکن است در 4، 5 سال آینده، ارزش این ارز ها  به 100 هزار برسد و بیت کوین فقط یکی از این ارز ها است .
تعداد بسیار زیادی  ارز رمزنگاری شده دیگر مانند Ethereum ، Dash ، Ripple وغیره وجود دارد که پیشرفت چشم گیری داشته اند. شما فقط باید فرصت های موجود را پیدا کنید واز آنها استفاده کنید. امروزه با توجه به رشد سریع استفاده ارزهای دیجیتال در میان مردم، یکی از ابزارهای مفیدی که با آن می توانید در بازار ارزهای دیجیتال فعالیت داشنه باشید طراحی سایت صرافی است. برای اینکه با جزئیات طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال بیشتر آشنا شوید پیشنهاد می کنیم سری به فروشگاه ساز ارزهای دیجیتال ما بزنید.

طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال

روان بودن مهم فاکتور است

هنگام بررسی هر مدل سرمایه گذاری، یکی از مهم ترین عواملی که باید به آن توجه کنید روان بودن است. روان بودن میزان سهولت خرید و فروش سهم با کمترین ضرر را اندازه میگیرد. برای مثال، اگر شما در سهام Walmart (یک فروشگاه زنجیره ای معروف در آمریکا) سرمایه گذاری کنید، ولی هفته بعد، روز بعد یا حتی چند دقیقه بعد پشیمان شوید و بخواهید سهمتان را بفروشید، با کمترین ضرر می توانید این کار را انجام دهید. چرا که سهمی مثل Walmart بسیار روان است.کثر ارز های دیجیتال معروف، فروشگاه هایی برای خرید و فروش دارند. از جمله Bitstamp، Binfinex، Kraken، Coinbase، BitcoinFuture و غیره از این دسته فروشگاه ها هستند. پس اگر شما در عرض دیجیتال معروفتری سرمایه گذاری کنید، خرید فروش آن روان تر است. در نتیجه می توانید با کمترین ضرر، هر موقع که اراده کنید، خرید و فروش کنید. یادتان باشد که روان بودن همیشه صدق میکند، حالا چه خرید فروش سهام، bonds، stamps، ارز دیجیتال یا هر چیز دیگه ای باشد.

طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال

شفافیت

بیت کوین با استفاده از فناوری بلاکچین کار می کند که تمام معاملات انجام شده با بیت کوین را در خود ثبت می کند. به همین دلیل همه چیزکاملا شفاف است. دفتر را می توان در هر زمان دید و معاملات برای نظارت عمومی باز است. بسیاری از سرمایه گذاران این سطح از شفافیت را بسیتر خوب  می دانند. با این وجود ، همه رمزنگاری ها با این نوع سیستم دفتر عمومی کار نمی کنند. شما به عنوان یک سرمایه گذار باید تصمیم بگیرید که این ویژگی چقدر برای شما مهم است وچقدر با ارز مودر علاقه خود راحت هستید. امروزه با توجه به رشد سریع استفاده ارزهای دیجیتال در میان مردم، یکی از ابزارهای مفیدی که با آن می توانید در بازار ارزهای دیجیتال فعالیت داشنه باشید طراحی سایت صرافی است. برای اینکه با جزئیات طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال بیشتر آشنا شوید پیشنهاد می کنیم سری به فروشگاه ساز ارزهای دیجیتال ما بزنید.

طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال

مشکلات مدیریت نادرست

هنگام سرمایه گذاری در ICO های جدید (عرضه اولیه سکه که روشی برای جذب سرمایه گذاران است، که در آن ها توکن های یک پروژه، قبل از آن که پروژه راه اندازی شود (استارت آپ) آن را خریداری می کنند و در آن سرمایه گذاری می کنند.)  باید مطمئن شوید که افرادی که  این توکن ها را  از  آنها خریداری می کنید قابل اطمینان هستند و همچنین توکن ارئه شده را بررسی کنید به این دلیل همه ICO ها برابر نیستند. برخی از این استارت آپ ها  تیم  ها بسیار شایسته و سخت کوشی دارند با بینش و هدف مشخصی مدیریت می شوند دلی حتی شرکت های بسیار بزرگ نیز می توانند اشتباهاتی مرتکب می شوند که منجر به کاهش یا حتی سقوط ارزش altcoin شود. اگرچه هرگز نمی توانید از عاقبت خود درا سرمایه گذاری در ICO اطمینان کامل داشته باشید ولی هرچه تیم پشتیبانی قوی تری داشته باشید، شانس بیشتری  خواهید داشت.

طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال

بلاتکلیفی و عدم اطمینان

طی چند سال گذشته که  ارزهای رمزپایه نوسانات زیادی را تجربه کرده است. این نوسانات یک شمشیر دو لبه برای سرمایه گذاران  است. آنها نوسانات صعودی را دوست دارند ، اما وقتی قیمت ها مثل یک چاقوکاهش پیدا میکنند ، آنگاه  این نوسانات شدیدبه یک اتفاق غیر مشکل تبدیل می شود.رمز ارز ها نسبت به خیلی چیز ها مثل طلا ، سهام و کالاهای دیگر 10 برابر یا بی ثبات تر و ناپایدار است. یکی از دلایل اصلی این امر بلاتکلیفی است  است که بیشتر رمزارز ها ها را احاطه کرده است سوالاتی مثل آیا ارزهای رمزارزها فقط حبابی هستند که در انتظار ترکیدن اند ؛ یا  آیا در 6 ماه ، یک سال ، 5 سال آینده وجود  خواهند داشت؟ در واقع هیچ کس به طور قطعی جواب این سوال ها را  نمی داند و این بلاتکلیفی  بیشتر باعث تغییر و تحولات بسیاری در ارزش و فیمت این ارزها می شود. سرمایه گذاران بیشتر از چیزهایی که نمی دانند می ترسند. امروزه با توجه به رشد سریع استفاده ارزهای دیجیتال در میان مردم، یکی از ابزارهای مفیدی که با آن می توانید در بازار ارزهای دیجیتال فعالیت داشنه باشید طراحی سایت صرافی است. برای اینکه با جزئیات طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال بیشتر آشنا شوید پیشنهاد می کنیم سری به فروشگاه ساز ارزهای دیجیتال ما بزنید.

طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال

نگرانی های امنیتی

امنیت یکی از مهم ترین پارامتر ها برای سرمایه گذاران در ارز دیجیتال است. ما در حال قدم برداشتن در عرصه ای جدید هستیم که ارز دیجیتال پول های قدیمی را به چالش دعوت میکند. ولی در این عرصه خطر هایی مثل هکر های ماهر وجود دارد. حتی برترین trading excanges هم حاضر به خدمات رسانی به کاربری که حساب اش هک شده نیستند. در نظر داشته باشید که ارز های دیجیتال، مانند بیت کوین، به طور فیزیکی انتقال نمی شوند، بلکه به فرم یک کد در والت شما قرار دارند. پس حفظ امنیت کد و والت شما، بسیار مهم است. یکی از روش های جلوگیری از خطر احتمالی والت Cold Storage است. به این معنا که والت را Offline نگه داری کنید. حتی این روش هم امنیت شما را تضمین نمی کند، ولی روش بسیار خوبی است.

طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال

سخن آخر

همانطور که در این مقاله به آن اشاره کردیم ، سرمایه گذاری  در بازار رمزارزها چندین مزیت و معایب دارد و حتی پس از در نظر گرفتن ریسک کاهش قیمت، مزیت اصلی این است که پتانسیل بسیار بالایی دارند.  این ارز ها همان Gold Rush (هجوم مردم آمریکا به ناحیه ای که طلا در آن کشف شده بود) دیجیتالی هستند که  این قابلیت را دارند ثروت شمارا در یک چشم بهم زدن از بین ببرند، ولی برای کسانی که علاقه مند هستند و وقت می گذارند، تحقیق می کنند و جسارت کافی برای سرمایه گذاری را دارند باید همین الآن اقدام کنند. امروزه با توجه به رشد سریع استفاده ارزهای دیجیتال در میان مردم، یکی از ابزارهای مفیدی که با آن می توانید در بازار ارزهای دیجیتال فعالیت داشنه باشید طراحی سایت صرافی است. برای اینکه با جزئیات طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال بیشتر آشنا شوید پیشنهاد می کنیم سری به فروشگاه ساز ارزهای دیجیتال ما بزنید.

همان طور که می دانید امروزه خرید و فروش ارزهای دیجیتال به یک بازار پرسود و مطمئن در بین بسیاری از مردم تبدیل شده است و به خوبی توانسته شرکت ها و کسب و کارهای بزرگی همچون آمازون رو به سمت خود جذب کند. طراحی سایت صرافی یک راه سریع و آسان برای توسعه و گسترش کسب و کار شما در بازار ارزهای دیجیتال است. اگر به دنبال یک سرمایه گذاری مطمئن در زمینه خرید و فروش ارز دیجیتال هستید گروه فنی و مهندسی آرتاراکس با سال ها تجربه در زمینه اجرای پروژه ارزهای دیجیتال آمادگی دارد تا انواع خدمات طراحی سایت صرافی، طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال، طراحی سایت صرافی آنلاین، طراحی سایت ارزی و طراحی سایت صرافی بیت کوین را در اختیار شما قرار دهد. برای آشنایی بیشتر با انواع خدمات آرتاراکس در زمینه طراحی سایت صرافی می توانید از نمونه کارهای طراحی سایت صرافی ما بازدید نمایید. همچنین می توانید برای مشاوره و اجرای پروژه های طراحی سایت ارز دیجیتال با مشاور ما تماس حاصل فرمایید. (مهندس جلالی 09120649624)

 
working hours

ساعت کار مشاور
9:00 الی 21:00

phone

مشاور
0912 0649 624
026-32 500 126

phone

پشتیبانی
026-32 56 84 62

email

ایمیل
info[at]artarax.com