طراحی سایت صرافی

طراحی سایت ارزی

طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال

طراحی سایت اتوماتیک ارز دیجیتال

طراحی سایت اکسچنج ارز دیجیتال

طراحی سایت توکن ارز دیجیتال

طراحی سایت بیت کوین

طراحی سایت پرفکت مانی

طراحی سایت ووچر پرفکت مانی

طراحی سایت وبمانی

طراحی سایت خرید و فروش پرفکت مانی

طراحی سایت خرید و فروش وبمانی

طراحی سایت فروشگاه وبمانی

طراحی سایت فروشگاه پرفکت مانی

طراحی سایت خرید و فروش ارز

طراحی سایت فروش ازر دیجیتال

طراحی سایت ارز دیجیتال

طراحی سایت وب مانی

طراحی سایت گیفت کارت
طراحی سایت گیف کارت
طراحی سایت پیمر
طراحی سایت پیمر وبمانی
طراحی سایت سئو
طراحی سایت بهینه شده
طراحی سایت با سئو
طراحی سایت با سئو قوی
طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال exeverest

طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال exeverest

طراحی سایت صرافی EXEverest

سایت صرافی اورست با استفاده از جدیدترین فناوری های طراحی سایت ارز دیجیتال توسط آرتاراکس راه اندازی شده است. مجموعه ای از امکانات به روز و حرفه ای در این صرافی پیش بینی شده است. در ادامه با معرفی این ویژگی ها با ما همراه باشید. ضمنا اگر تمایل به دریافت استعلام قیمت طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال دارید، با ما تماس بگیرید. 

امکانات سایت

برخی از امکانات و ویژگی های سایت ارز دیجیتال اکس اورست در ادامه لیست شده است:

صفحه نخست exeverest

صفحه_نخست_exeverest
در صفحه نخست سایت exeverest از رنگ بندی مناسبی استفاده شده است. استفاده از رنگ های مناسب، طرح کلاسیک در عین حال  جذابی را به سایت بخشیده است. از فضاها به درستی استفاده شده و می توان گفت در این صفحه همه چیز سر جای خود قرار دارد. بدیهی است همواره صفحه نخست مناسب و استاندارد در طراحی سایت، رابطه مستقیمی با جذب کاربر دارد.   

جدول ارزهای exeverest

جدول_قیمت_ارزهای_دیجیتال__صفحه_نخست_exverest
در صفحه نخست سایت exeverest شما درسترسی به قیمت ارزهای دیجیتال دارید. این دسترسی به 2 شکل است، اول این که شما می توانید با ماشین حساب طراحی شده ارز مورد نظر خود و مقدار مورد نیاز خود را انتخاب کنید تا به شما قیمت را نمایش دهد.
قسمت دوم حدولی است که قیمت ارزهای دیجیتال را نشان می دهد که تعداد مناسبی از ارزهای دیجیتال را پشتیبانی می کند. در قسمت پایین هر ارز دیجیتال و با کلیک بر روی قسمت تحلیل تکنیکال می توانید وارید قیمت تحلیل ارزهای دیجیتال شوید تا اطلاعات مناسبی برای سرمایه گذاری یا پیش بینی همان ارز را ببینید.

 

محتوا exeverest

محتوا_صفحه_نخست_exeverest

سایت exeverest هم قسمت مقالات و هم قسمت اخبار دارد. در صفحه اصلی نکات و اطلاعات مفیدی را در اختیار کاربران قرار میدهد. یک کاربر جدید در دنیای صرافی ارز دیجیتال می تواند اطلاعات مفیدی از محتوا صفحه اول کسب کند. و بعد از آن می تواند در سایت exeverest وارد قسمت مقالات شود و اطلاعات خود را بیشتر کند و یا می تواند مستقیم وارد قسمت اخبار شود و اخبار دنیای ارزهای دیجیتال را دنبال کند و به فکر برنامه سرمایه گذاری خود در سایت exeverest باشد.

 

 

 

لیست ماژول های خریداری شده

ماژول های سایت ساز

ماژول های فروشگاهی

عملکرد کلی سایت اکس اورست

در طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال exeverest، دقت و وقت زیادی گذاشته شده است. طراحی برای جذب کاربر بسیار مناسب است. پخش قسمت های مختلف سایت در منوها، از مواجه شدن کاربر با انبوهی از اطلاعات جلوگیری می کند. سایت دارای ماشین حساب محاسبه گر قیمت ارزهای دیجیتال است که در طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال بسیار مهم است و امکانی است که به کمک کاربران می آید. جداول نمایش قیمت ها طراحی مناسبی دارند و در 2 بخش، در صفحه نخست و در منو به صورت جدا وجود دارد که اطلاعات مناسبی در اختیار کاربران قرار می دهد. برای مشاهده سایر نمونه کارها و دریافت استعلام قیمت با ما تماس بگیرید. شماره تماس آرتاراکس: 09120649624 شماره پشتیبانی آرتاراکس: 02632568462
 
working hours

ساعت کار مشاور
9:00 الی 21:00

phone

مشاور
0912 730 70 74
0912 0649 624
026-32 500 126

phone

پشتیبانی
026-32 56 84 62

email

ایمیل
info[at]artarax.com