طراحی سایت صرافی

طراحی سایت ارزی

طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال

طراحی سایت اتوماتیک ارز دیجیتال

طراحی سایت اکسچنج ارز دیجیتال

طراحی سایت توکن ارز دیجیتال

طراحی سایت بیت کوین

طراحی سایت پرفکت مانی

طراحی سایت ووچر پرفکت مانی

طراحی سایت وبمانی

طراحی سایت خرید و فروش پرفکت مانی

طراحی سایت فروشگاه پرفکت مانی

طراحی سایت خرید و فروش ارز

طراحی سایت فروش ازر دیجیتال

طراحی سایت ارز دیجیتال

طراحی سایت وب مانی

طراحی سایت گیفت کارت
طراحی سایت گیف کارت
طراحی سایت پیمر
طراحی سایت پیمر وبمانی
طراحی سایت سئو
طراحی سایت با سئو
طراحی سایت با سئو قوی
طراحی سایت شرکت با سئو قوی
طراحی سایت شرکتی با سئو قوی
طراحی سایت شخصی با سئو قوی
طراحی سایت ارز دیحیتال

طراحی سایت صرافی اکسفیر

طراحی صرافی اکسفیر

صرافی ارز دیجیتال اکسفیر با ایجاد محیطی امن و مناسب جهت خرید و فروش محصولات مجازی راه اندازی شده است و امانت داری و صداقت را در اولویت کاری خود قرار داده است. در این صفحه به بررسی امکانات و المان های به کار رفته در طراحی سایت ارز دیجیتال اکسفیر می پردازیم.
 

امکانات سایت

سایت اکسفیر دارای ویژگی ها و امکانات مختلفی به شرح ذیل است:

صفحه نخست سایت اکسفیر

صفحه_نخست_اکسفیردر طراحی صفحه نخست سایت از رنگ بنفش و سفید استفاده شده که انتخاب شجاعانه ای از طرف مدیران وب سایت است. طراحی صفحه نخست مناسب است، از فضای سفید به درستی استفاده شده است، وقتی کاربر وارد سایت می شود در چند ثانیه اول متوجه موضوع کسب و کار وب سایت می شود و اطلاعات مفیدی از کلیت سایت در صفحه اول وجود دارد که می تواند راهنمای کاربران باشد.

 

سرویس های اکسفیر

سرویس_های_اکسفیر
سایت اکسفیر صرافی و خرید و فروش اتوماتیک پرفکت مانی،  ووچر پرفکت مانی، وب مانی است. شما در این قسمت می توانید امکاناتی که سایت اکسفیر به شما ارائه می دهد را مشاهده کنید.


 

قسمت آموزش اکسفیر

آموزش_اکسفیر
در منوی اصلی سایت، در قسمت ارزهای دیجیتال شما دو بخش را مشاهده می کنید که با وارد شدن در هر یک از این دو قسمت، آموزش هایی درباره ماهیت پرفکت مانی و وب مانی به شما داده می شود. این کار به منظور یادگیری کاربران تازه وارد انجام شده است. 

سوالات متداول اکسفیر

سوالات_متداول_اکسفیر
قسمت سوالات متداول سایت اکسفیر از قوانین رنگ بندی کلی سایت پیروی می کند و اطلاعات مفیدی را در اختیار کاربران تازه وارد و کسانی که نیاز به پاسخ سوالات کلی دارند، می دهد.


 

 

جمع بندی طراحی سایت اکسفیر

سایت اکسفیر به منظور آسان سازی و با اتوماتیک کردن خرید و فروش پرفکت مانی، ووچر پرفکت مانی، وب مانی طراحی شده است. شما این موضوع را از بدو ورود به سایت می توانید حس کنید. تمام آموزش های لازم داخل سایت قرار داده شده است و به بیشتر سوالات کاربران در بخش سوالات متداول پاسخ داده شده است. در بالای این صفحه می توانید تمام قسمت های سایت را در ویدئو پایین مشاهده کنید. برای دریافت استعلام هزینه طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال با ما تماس بگیرید. شماره تماس آرتاراکس: 09120649624
working hours
9:00 الی 21:00
phone
0912 064 96 24
026-34 01 9001
phone
026-34 01 9002