طراحی سایت صرافی

طراحی سایت ارزی

طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال

طراحی سایت اتوماتیک ارز دیجیتال

طراحی سایت اکسچنج ارز دیجیتال

طراحی سایت توکن ارز دیجیتال

طراحی سایت بیت کوین

طراحی سایت پرفکت مانی

طراحی سایت ووچر پرفکت مانی

طراحی سایت وبمانی

طراحی سایت خرید و فروش پرفکت مانی

طراحی سایت فروشگاه پرفکت مانی

طراحی سایت خرید و فروش ارز

طراحی سایت فروش ازر دیجیتال

طراحی سایت ارز دیجیتال

طراحی سایت وب مانی

طراحی سایت گیفت کارت
طراحی سایت گیف کارت
طراحی سایت پیمر
طراحی سایت پیمر وبمانی
طراحی سایت سئو
طراحی سایت با سئو
طراحی سایت با سئو قوی
طراحی سایت شرکت با سئو قوی
طراحی سایت شرکتی با سئو قوی
طراحی سایت شخصی با سئو قوی
طراحی سایت ارز دیحیتال

طراحی سایت صرافی Exeverest

طراحی سایت ایکس اورست

صرافی ارز دیجیتال ایکس اورست یکی از صرافی های حرفه ای آنلاین ایران است. آرتاراکس مفتخر به طراحی این سایت صرافی آنلاین بوده است. برای استعلام قیمت طراحی سایت صرافی با ما تماس بگیرید.

مزایای صرافی آنلاین

شاید این سوال را بپرسید که چرا با دلار از طریق صرافی ها خریدهای خود را انجام ندهیم ؟
در پاسخ باید به این نکته توجه نمایید که صرافی ها درصد بسیار بالایی بعنوان حق الزحمه انتقال ارز از شما می گیرند. این در صورتی است که صرافی های ارزهای دیجیتال حق الزحمه بسیار پایینی می گیرند. همچنین باید توجه داشته باشید که صرافی های ارزهای دیجیتالی که ما طراحی می نماییم به صورت 24 ساعته خدمات می دهند و با توجه به خودکار بودن پروسه خرید و فروش، در هر ساعت از شبانه روز به راحتی در دسترس شما هستند.

خرید و فروش انواع ارزهای دیجیتال

با خرید این محصول امکان خرید و فروش خودکار ارزهایی مانند وبمانی، پرفکت مانی، پیمر وبمانی، ووچر پرفکت مانی، بیت کوین، اتریوم و ... را خواهید داشت.

محصولی تست شده و بی نقص

نمونه کار طراحی سایت صرافی آنلاین پارسیان ارز که ویدئو آن را مشاهده کردید، توسط محصول فروشگاه ساز ارزهای دیجیتال آرتاراکس راه اندازی شده است که حاصل سال ها تجربه ما در زمینه راه اندازی سایت های خرید و فروش خودکار ارزهای دیجیتال است. بدین صورت که تمام ماژول ها قبل از خرید شما در چندین و چند کسب و کار دیگر کاملا تست شده اند و امکانات مورد نیاز به مرور زمان به این محصول اضافه شده است. بنابراین با خیالی آسوده به محصولی کامل و تست شده دسترسی دارید و بدون نگرانی می توانید کسب و کار خود را راه اندازی نمایید.

خدمات پشتیبانی دائمی

کلیه محصولات ما دارای پشتیبانی رایگان مادام العمر می باشند. این خدمات شامل رفع خطاهای نرم افزاری می باشد. بنابراین بدون نگرانی، شما فقط به جذب مشتری و کسب درآمد بیشتر فکر کنید.

نصب بروزرسانی ماژول ها به صورت رایگان

کلیه محصولات ما دارای 6 ماه خدمات پشتیبانی VIP می باشند. این خدمات شامل نصب آپدیت ماژول ها می باشد. لازم به ذکر است طی 6 ماه اخیر حدود 12 تا آپدیت روی ماژول ها داشته ایم که بصورت رایگان برای کلیه مشتریان VIP نصب شده است.

ماژول های هماهنگ با فتا

طی 10 سالی که در این حوزه فعالیت داریم، ماژول هایی جهت جلوگیری از خرید با کارت های عابر بانک دزدی و همچنین عدم مشکل با فتا ساخته ایم که این نوید را به شما می دهد که بدون نگرانی فقط به کسب درآمد فکر کنید.

ماژول های امنیتی

طی سال ها تجربه، ماژول هایی با امنیت بالا ساخته ایم. به عنوان مثال کلیه اطلاعات حساس بصورت رمزگذاری شده روی سایت ذخیره و نگهداری می شود و همچنین بخش ورود به پنل دارای چندین ماژول مختلف می باشد که امنیت پنل کاربران و پنل مدیریتی را کاملاً تضمین می نماید.

امکاناتی کامل

این محصول دارای حدود 50 ماژول متعدد می باشد که در زمان عقد قرارداد می توانید بر اساس نظر خود هر کدام را که می خواهید سفارش دهید. بدیهی است که در آینده هر زمان که بخواهید می توانید سایر ماژول ها را سفارش دهید و همینطور که کسب و کارتان گسترش می بابد، سایت خود را ارتقا دهید. بدین صورت مشتریان شما مرتباً شاهد امکانات جذاب جدیدی خواهند بود که این نوید را به آنان می دهید که سایت فعال و همیشه در حال توسعه است بدین صورت مشتریانتان اعتماد بیشتری به سایت شما می کنند.

همواره در حال توسعه و بهبود

ما در آرتاراکس همواره به دنبال نیازها و خلق ایده های جدید هستیم تا شما را شگفت زده کنیم. این امر موجب ساخت ماژول های جدیدتر و جذاب تر برای رفع نیازهای آتی مشتریانمان می شود. بنابراین پس از راه اندازی سایتتان بسیار اتفاق می افتد که قبل از اینکه متوجه نیازی شوید، خبر از ساخت ماژول جدیدی برای رفع آن نیاز به شما بدهیم.

بروزسانی های جدید و رایگان

یکی دیگر از کارهایی که شما را به وسیله آن شگفت زده می کنیم، توسعه ماژول ها است. ما همیشه به دنبال ساده تر کردن و خودکارتر کردن کارهای شما هستیم. بدین صورت زمان کمتری نیاز است روی سایت وقت بگذارید که این خود موجب می شود که بتوانید چندین کسب و کار به صورت همزمان داشته باشید. جالب اینجاست که نصب این بسته های بروز رسانی برای شما هیچ هزینه ای ندارد و کاملا رایگان است!

امکان اضافه کردن ماژول های سفارشی

این محصول کاملاً بومی است و تمامی آن توسط تیم فنی آرتاراکس ساخته شده است. به همین دلیل می توانید ماژول های شخصی سازی شده و سفارشی را روی وبسایت خود نصب کنید.

راه اندازی روی دامین و سرور خود شما

سرور و دامین کاملاً به نام خود شما و توسط خود شما تهیه می شود و مالکیت آنها به شما تعلق خواهد داشت. بنابراین شما به کلیه اطلاعاتتان دسترسی خواهید داشت. برخی شرکت ها با هزینه های پایین تری سایتی برای شما راه اندازی می نمایند که روی سرورهای خودشان است و جهت جبران هزینه های بالایی به عنوان هزینه سرور به شما تحمیل می کنند و چون سرور متعلق به شرکت است، شما هیچگونه دسترسی به اطلاعاتتان ندارید. بنابراین مجبور به پرداخت هر هزینه ای که شرکت اعلام نماید می باشید. در آرتاراکس اما کلیه اطلاعات سایت شامل اکانت مدیریتی و هاست و دامین به نام شما خواهد بود.

سئوی پیشرفته

روی کلیه محصولات آرتاراکس کدنویسی های سئو بصورت کامل انجام شده است و نیازی به پرداخت هزینه ای مجزا با عنوان سئوی سایت نخواهید داشت. کافی است بصورت منظم روی سایت محتوای یکتا تولید نمایید تا خود شاهد بالا رفتن رتبه سئوی سایتتان باشید. همچنین ما به تمامی مشتریانمان یک سری آموزش های سئو می دهیم تا بتوانند در زمان کمتری به نتیجه دلخواه خود برسند.

ارائه راهکارهای تبلیغاتی، بازاریابی و جذب مشتری

در آرتاراکس ما صرفاً دنبال فروش یک سایت به مشتریانمان نیستیم. بلکه دنبال این هستیم تا به مشتریانمان کمک نماییم یک کسب و کار موفق راه اندازی نمایند و از آن کسب درآمد نمایند. از نظر آرتاراکس بهترین تبلیغ برای ما این است که مشتریانمان کسب و کار موفقی داشته باشند. این خود بهترین تبلیغ برای ما است. به همین جهت ما راهکارهای تبلیغاتی و جذب مشتری را به شما آموزش می دهیم تا بصورت رایگان بتوانید جذب مشتری نمایید. کلیه این خدمات بصورت رایگان به شما ارائه می شود.

در کنار شما تا موفقیت

از زمان عقد قرارداد ما همیشه در کنار شما خواهیم بود و دانش و تجربه خود را در اختیارتان می گذاریم تا کسب و کارتان به موفقیت برسد و به درآمدی که انتظار دارید برسید. اعتقاد داریم به جای تبلیغات پر هزینه، به مشتریانمان کمک نماییم تا کسب و کاری قوی راه اندازی نمایند. وقتی شما کسب و کارتان قوی باشد، مشتریان شما مشتریان بعدی ما خواهند بود. موردی که شاید امروزه در ایران کمتر کسی به آن اعتقاد دارد.

انتخاب امکانات با شماست

همانطور که بیان شد این محصول شامل بیش از 50 ماژول مختلف (امکانات متعدد) می باشد که شما در زمان عقد قرارداد بسته به نیاز و سرمایه تان می توانید امکانات مورد نیاز خود را سفارش دهید. در آینده هر زمان که بخواهید می توانید سایر ماژول ها (امکانات) را سفارش دهید تا روی سایتتان نصب گردد.

طراحی قالب اختصاصی

پس از عقد قرارداد، تیم گرافیک ما بر اساس صحبت هایی که با شما دارند، یک طرح گرافیکی بر اساس سلیقه شما طراحی و برایتان ارسال می نمایند. پس از تایید شما کدنویسی قالب انجام می شود و روی سایتتان نصب می شود. بدین صورت هر مشتری قالبی اختصاصی بر اساس نظر و سلیقه خود خواهد داشت.


طراحی سایت صرافی

گروه فنی و مهندسی آرتاراکس با ارائه خدمات متنوع و منحصر به فرد در زمینه طراحی سایت خرید و فروش ارز دیجیتال ، و طراحی سایت صرافی در خدمت شما مشتریان محترم می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. شماره تماس آرتاراکس: 09120649624 شماره پشتیبانی آرتاراکس: 02632568462
working hours
9:00 الی 21:00
phone
0912 064 96 24
026-34 01 9001
phone
026-34 01 9002