طراحی سایت صرافی

طراحی سایت ارزی

طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال

طراحی سایت اتوماتیک ارز دیجیتال

طراحی سایت اکسچنج ارز دیجیتال

طراحی سایت توکن ارز دیجیتال

طراحی سایت بیت کوین

طراحی سایت پرفکت مانی

طراحی سایت ووچر پرفکت مانی

طراحی سایت وبمانی

طراحی سایت خرید و فروش پرفکت مانی

طراحی سایت خرید و فروش وبمانی

طراحی سایت فروشگاه وبمانی

طراحی سایت فروشگاه پرفکت مانی

طراحی سایت خرید و فروش ارز

طراحی سایت فروش ازر دیجیتال

طراحی سایت ارز دیجیتال

طراحی سایت وب مانی

طراحی سایت گیفت کارت
طراحی سایت گیف کارت
طراحی سایت پیمر
طراحی سایت پیمر وبمانی
طراحی سایت سئو
طراحی سایت بهینه شده
طراحی سایت با سئو
طراحی سایت با سئو قوی
پیشبینی قیمت بلند مدت و کوتا مدت ارز دیجیتال وینک (Wink)

پیشبینی قیمت بلند مدت و کوتا مدت ارز دیجیتال وینک (Wink)

سه شنبه 9 شهریور 1400
| 263

ارز دیجیتال وینک که قبلا با نام TRONBet شناخته، مبتنی بر بلاک چین و بر روی شبکه TRON ساخته شده است. در این مقاله به برسی و پیشبینی قیمت ارز دیجیتال وینک می پردازیم.
 

وینک (Wink) چیست؟


وینک اولیت پلتفرم بازی مبتنی بر بلاک چین با عملکرد بالا است. براساس برخی از گزارشات وینک از نظر تعداد کاربر، حجم تراکنش ها، محبوب ترین برنامه جهان است. این پلتفرم تعدادی بازی و ابزار برای توسعه در سراسر جهان ارائه می دهد. هدف این پلتفرم همانند برخی دیگر از پلتفرم های موجود در ارزهای دیجیتال، 3 اصل شفافیت، انصاف و توزیع ثروت است. در تعریف کل وینک برای ارائه تجربه بازی با کیفیت اختصاص و توسعه یافته است. 
وینک با توکن احتصاصی خود که WIN نام دارد بر بستر شبکه ترون ساخته شده است که میانگین حجم تراکنش روزانه آن در حدود 10 میلیون دلار با بیش از 5000 کاربر فعال است. 
اگر با وینک آشنایی کامل ندارید و به تازگی با این ارز دیجیتال آشنا شدید چند خط بالا کمکی درک درستی از این ارز دیجیتال نمی کند و برای این که از هدف اصلی که تحلیل قیمت این ارز دیجیتال است خارج نشویم پیشنهاد می کنیم به مقاله ای که دراین رابطه نوشته شده و به بیان کامل این ارز دیجیتال پرداخته است مراجعه کنید. ارز دیجیتال وینک چیست؟


طراحی سایت صرافی

 

پیش بینی قیمت ارز دیجیتال وینک


وینک تا به این لحظه نشان داده است که یک ارز دیجیتال بسیار ناپایدار است. عوامل زیادی وجود دارد که می تواند روی این ارز دیجیتال و قیمت آن تاثیر بگذارند اما اخیرا ارزش بازار این ارز دیجیتال 1 میلیارد دلار را رد کرده است این نشان دهنده علاقه و اطمینان معامله گران و سرمایه گذاران در پروژه مربوط به بازی های آنلاین مبتنی بر بلاکچین است.

یکی از جنجالی ترین اخبار مربوط به وینک توییت ایلان ماسک درباره این ارز دیجیتال بود که در توییتی نوشت: "WIN بعدی به ماه" اما توییت و خبر هرگز تایید نشد و کسی توییتی با این متن از ایلان ماسک را ندید. بنابراین این خبر جعلی بوده و افرادی سودجو می خواستند با نام ایلان ماسک این ارز دیجیتال را پامپ کنند.

طراحی سایت ارز دیجیتال

با راه اندازی پلتفرم شرط بندی برای ورزش و سرگرمی توسط وینک تعداد اعضای فعال روزانه با استقبال زیادی رو به رو شده است که به گفته تیم توسعه دهنده این پایان کار نیست و قرار است پروژه های بیشتری که مربوط به بازی می شود راه اندازی شود. با توجه به نکات گفته شده رشد توکن Win به وضوح دیده می شود. البته اگر شما تا به امروز در حوزه ارزهای دیجیتال فعالیت کرده باشید کاملا در جریان هستید که پیشبینی قیمت همیشه درست در نمیاد و گاهی به عواملی مربوط می شود که نه دست توسعه دهندگان و نه دست سرمایه گذاران است. 

ولی توکن وینک با توجه به این که اولین روش پرداخت برای بازی و دارا بودن کاربران فعال روزانه و حجم معاملاتی قابل قبول و در کنار همه این ها تیم توسعه دهنده که به فکر ارتقای پلتفرم است می تواند نوید روند صعودی را برای این ارز دیجیتال دهد.
 

آیا قیمت Wink (WIN) در آینده افزایش می یابد؟


طبق سناریوی فعلی بازار، به دور از انتظار نیست که قیمت WIN در آینده نزدیک افزایش یابد البته با توجه به تجربه بازار فعلا بازار نیاز به صعود بیت کوین دارد. در کنار بیت کوین تمام ارزها سودی نسبت به بیت کوین دارند ولی این که آیا این ارز دیجیتال می تواند به تنهایی و جدا از ارزهای دیجیتال دیگر سود کند سوال دشواری است که کسی نمی تواند به صورت قطعی به آن پاسخ دهد ولی با توجه به پشتیبانی تیم توسعه دهنده می توان به افزایش قیمت امیدوار بود.

قیمت وینک
 

آیا وینک سرمایه گذاری خوبی است؟


به طور کلی، ارز دیجیتال از نظر بسیاری از مردم یک سرمایه گذاری خطرناک است اما پروژه هایی مانند Wink حتی از آن ها نیز خطرناک تر هستند. اما کارشناسان مختلف دنیای ارز دیجیتال مانند: alletInvesto ،Cryptoground و Digitalcoin نظرات محافظه کارانه ای در مورد پیش بینی قیمت Wink دارند. آنها اطمینان دارند که سکه Wink قطعاً در آینده عملکرد خوبی خواهد داشت.
 

نتیجه

صنعت dApps با جلب توجه هزاران توسعه دهنده و رکورد وینک با داشتن بیشترین تراکنش روزانه و همچنین کاربران فعال بسیار زیاد، نوید موفقیتی بزرگ است. انتظار می رود Gaming dApp یکی از مهمترین اتفاقات بعدی باشد. وینک در نقشه راه خود به دنبال همکاری با شرکت های بیشتر حوزه بازی و باشگاه های فوتبال اروپایی است. همه این اتفاقات می تواند تاثیر مثبتی در قیمت این ارز دیجیتال بگذارد.

 
working hours

ساعت کار مشاور
9:00 الی 21:00

phone

مشاور
0912 0649 624
026-32 500 126

phone

پشتیبانی
026-32 56 84 62

email

ایمیل
info[at]artarax.com