طراحی سایت صرافی

طراحی سایت ارزی

طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال

طراحی سایت اتوماتیک ارز دیجیتال

طراحی سایت اکسچنج ارز دیجیتال

طراحی سایت توکن ارز دیجیتال

طراحی سایت بیت کوین

طراحی سایت پرفکت مانی

طراحی سایت ووچر پرفکت مانی

طراحی سایت وبمانی

طراحی سایت خرید و فروش پرفکت مانی

طراحی سایت خرید و فروش وبمانی

طراحی سایت فروشگاه وبمانی

طراحی سایت فروشگاه پرفکت مانی

طراحی سایت خرید و فروش ارز

طراحی سایت فروش ازر دیجیتال

طراحی سایت ارز دیجیتال

طراحی سایت وب مانی

طراحی سایت گیفت کارت
طراحی سایت گیف کارت
طراحی سایت پیمر
طراحی سایت پیمر وبمانی
طراحی سایت سئو
طراحی سایت بهینه شده
طراحی سایت با سئو
طراحی سایت با سئو قوی
بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری در سال 2021

بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری در سال 2021

پنجشنبه 31 تیر 1400
| 176

این روزها کمتر کسی پیدا می شود که با ارزهای دیجیتال آشنایی نداشته باشد و از درآمدهای نجومی که از این زمینه به دست می آید بی اطلاع باشد. اگر در زمینه ارزهای دیجیتال اطلاعات کافی ندارید و قرار است در این بازار سرمایه گذاری نمایید، با این مقاله آرتاراکس همراه باشید. در این مقاله بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری در سال 2021 را به شما معرفی خواهیم کرد.

سرمایه گذاری در ارز دیجیتال

نکات مهم سرمایه گذاری در بازار ارزهای دیجیتال

در کل سرمایه گذاری در هر زمینه ای کاری چالش برانگیز و ریسکی است. بهتر است قبل از سرمایه گذاری، اطلاعات کافی در مورد آن زمینه کسب کرده باشید.

بازار ارزهای دیجیتال یکی از زمینه هایی است که در حال حاضر بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و طرفداران خود را دارد. همچنین ایجاد صرافی ارز دیجیتال یکی دیگر از روش های سرمایه گذاری پر طرفدار است. قبل از سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال توصیه می کنیم این مقاله را مطالعه نمایید. این موارد هر کدام به تنهایی دلیل بر ارزش یک ارز دیجیتال نیستند، بهتر است تمام موارد را با هم بررسی کنید.

 

تعداد عرضه کل ارز دیجیتال را بررسی نمایید

تعداد حداکثری از یک ارز دیجیتال را عرضه کل می نامند. بیشتر ارزهای دیجیتال تعداد محدودی دارند. هرچه تعداد کل یک ارز دیجیتال بیشتر باشد و عرضه آن کمتر و محدودتر باشد، ارزش پروژه در طولانی مدت بیشتر خواهد بود.

 

بررسی تاریخچه قیمت

نوسانات در بازار ارزهای دیجیتال بسیار زیاد است. این مورد بسیار پیش آمده است که یک ارز در یک روز افزایش نجومی داشته باشد، همچنین در یک روز ارزش یک ارز بسیار کاهش پیدا کند. با بررسی تاریخچه قیمت و عوامل تاثیرگذار در تغییرات قیمت می توانید راهی برای پیش بینی قیمت پیدا کنید. هرچند با استفاده از تغییرات قیمت به تنهایی نمی توان قیمت آینده یک ارز را پیش بینی کرد.

 

بررسی صرافی های معتبر

یکی از مهم ترین عواملی که باید در نظر داشته باشید این است که آیا صرافی های معتبر و بزرگ دنیا یا صرافی ارز دیجیتال ایرانی از ارز مورد نظر شما پشتیبانی می کنند یا خیر.

همچنین اگر صرافی های بزرگ مانند بایننس (Binance) از یک ارز دیجیتال پشتیبانی نمایند، تاثیر بسیار زیادی در قیمت آن ها خواهد داشت.

 

امنیت شبکه بلاک چین ارز دیجیتال

ارزهای دیجیتال دو به صورت موجود هستند، دسته ای از ارزهای دیجیتال بلاک چین اختصاصی خود را دارند که به آن ها کوین (Coin) گفته می شود، دسته دوم بلاک چین اختصاصی ندارند و از بلاک چین های دیگر به عنوان میزبان استفاده می نمایند که به آن ها توکن (Token) گفته می شود. ایجاد بلاک چین هزینه نسبتا بالایی را نیاز دارد، بنابراین اگر ارز دیجیتال مورد نظرتان بلاک چین اختصاصی دارد می توانید از امنیت آن اطمینان داشته باشید. همچنین در حال حاضر توکن های بسیار زیادی در بازار ارزهای دیجیتال وجود دارد که ارزش بسیار بالایی دارند، پس یک ارز دیجیتال برای دارا بودن ارزش و اعتبار نیاز ندارد که حتما بلاک چین داشته باشد.

همچنین با استفاده از قرارداد هوشمند و ایجاد قوانین برای انجام تراکنش ها می توانید امنیت بیشتری را فراهم کنید.

در چه ارز دیجیتالی سرمایه گذاری کنیم؟

توسعه دهندگان

هر پروژه ارز دیجیتال تیمی توسعه دهنده دارد. این افراد پروژه را برنامه ریزی می کنند و آن را اجرا می نمایند. همچنین نوسانات ارز دیجیتال خود را بررسی می نمایند، و کنترل عرضه و تقاضا نیز به عهده آن هاست.

اگر فعالیت افراد توسعه دهنده یک پروژه به صورت ناگهانی افزایش پیدا کرد، نشان از این است که با پروژه ای قوی سر و کار دارید و به زودی منتظر اخبار خاص از سمت این ارز دیجیتال باشید.

 

کدام ارز دیجیتال را برای سرمایه گذاری انتخاب کنیم؟

در حال حاضر بیش از 11000 ارز دیجیتال مختلف در بازار موجود است و روز به روز به تعداد آن افزوده می شود. اما این سوال پیش می آید که چگونه اطمینان پیدا کنیم کدام ارزها برای سرمایه گذاری مناسب ترند؟ تعدادی از ارزهای دیجیتال موجود جایگاهی محکم در بازارهای ارزهای دیجیتال دارند و همیشه ارزش بالای خود را حفظ خواهند کرد. بنابراین سرمایه گذاری در این ارزها پشتوانه ای محکم خواهد داشت. همچنین قبل از سرمایه گذاری در ارزهای جدید از ارزش و جایگاه آن ها اطمینان حاصل نمایید و گول تبلیغات در مورد ارزهای دیجیتال جدید برای یک شبه پولدار شدن را نخورید. در ادامه چند ارز دیجیتال مهم و با ارزش که همیشه پتانسیل رشد بالا را دارند معرفی می کنیم.

 

اولین و مهم ترین ارز دیجیتال ایجاد شده بیت کوین است. بیت کوین در حال حاضر بالاترین حجم معاملات بازار را در اختیار دارد و رتبه یک با ارزش ترین ارزهای دیجیتال متعلق به بیت کوین است. این ارز دیجیتال نوسانات زیادی را تجربه کرده است و جهش های نجومی زیادی را داشته است. بسیاری از کارشناسان این حوزه یک دوره جهش دیگر برای بیت کوین را پیشبینی کرده اند. شرکت ها و کمپانی های مهم و بزرگی این ارز دیجیتال را خریداری کرده اند. همچنین بسیاری از کارت های اعتباری مانند مستر کارت (Mastercard)، پی پال (PayPal) و ویزا (Visa card) با استفاده از بیت کوین به ارائه خدمات بپردازند.

بیت کوین BTC

بلاک چین اتریوم مهم ترین بستر برای ایجاد و اجرای قرارداد هوشمند است. بنابراین توکن های بسیار زیادی بر روی بلاک چین اتریوم قرار دارند و این مورد روز به روز به افزایش ارزش این شبکه اضافه می نماید. همچنین برنامه های غیر متمرکز (Dapp)، دیفای (Defi) و (NFT) در بستر اتریوم قابل اجرا می باشند. اتریوم در حال حاضر رتبه دوم بازارهای معاملاتی و ارزهای دیجیتالی با ارزش را دارد. بنابراین می توانید روی این ارز دیجیتال حساب ویژه ای باز کنید و روی آن سرمایه گذاری انجام دهید.

ETH اتریوم

با استفاده از شبکه استلار تمام افراد، کسب و کارهای مختلف، دولت ها و... می توانند دارایی دیجیتال خود را ایجاد کنند و خوشان آن را مدیریت نمایند.

استلار XLM

یکی از ارزهای دیجیتال محبوب که روز به روز جایگاه خود را در این بازار افزایش می دهد ایاس است. ایاس نیز مانند اتریوم بستری مناسب برای قراردادهای هوشمند است و اولین شبکه ای است که برنامه های غیر متمرکز (Dapp) بر پایه پردازش های موازی را ارائه می دهند. مهم ترین ویژگی ایاس سرعت و مقیاس پذیری بسیار زیاد به صورت رایگان است. عملکرد قیمتی ایاس کم نوسان و ثابت بوده است و می تواند جزو گزینه های سرمایه گذاری برای شما باشد.
EOS ایاس

فایل کوین یکی از جذاب ترین پروژه های ارز دیجیتال است که در صورت اجرایی شدن کامل می تواند انقلاب بزرگی در ذخیره سازی داده ها و اطلاعات ایجاد کند. در این شبکه کاربران می توانند اطلاعات و داده های خود را در شبکه ذخیره نمایند و فضای ذخیره سازی اضافی خود را در اختیار دیگران قرار دهند. کارشناسان معتقدند این پروژه آینده ای بسیار روشن خواهد داشت.

فایل کوین FIL

به تازگی ارز دیجیتال لایت کوین توسط سایت (Overstock.com) برای پرداخت هزینه ها پذیرفته شده است و مورد استفاده قرار می گیرد. سرعت انجام معاملات در این شبکه بالاست. این ارز دیجیتال می تواند گزینه مناسبی برای سرمایه گذاری بلند مدت باشد.

LTC لایت کوین

سرعت انجام تراکنش ها در شبکه بایننس کوین بسیار بالاست و استفاده های زیادی در فعالیت های مالی مانند پرداخت هزینه ها، خرید ارز دیجیتال یا فروش، انجام معاملات و... در صرافی بایننس (Binance) با این ارز دیجیتال انجام می گیرد.

بایننس کوین BNB

توسعه دهندگان شبکه کاردانو اعلام کردند که قرار است از کاردانو در سیستم آموزشی اتیوپی استفاده نمایند. از مهم ترین مزایای این کار ایجاد یک سیستم ضد دستکاری و با امنیت بالا برای حفاظت از اطلاعات دانش آموزان این کشور است.

ADA کاردانو

 

آرتاراکس با تیم متخصص و حرفه ای در زمینه طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است. این تیم به صورت تخصصی در زمینه های طراحی سایت صرافی، طراحی سایت ارز به ارز، طراحی سایت بازار معاملاتی، ساخت توکن، سایت فروش NFT به صورت کاملا حرفه ای و تخصصی فعالیت می نماید. می توانید نمونه کارهای آرتاراکس را در این قسمت مشاهده نمایید.

working hours

ساعت کار مشاور
9:00 الی 21:00

phone

مشاور
0912 0649 624
026-32 500 126

phone

پشتیبانی
026-32 56 84 62

email

ایمیل
info[at]artarax.com