طراحی سایت صرافی

طراحی سایت ارزی

طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال

طراحی سایت اتوماتیک ارز دیجیتال

طراحی سایت اکسچنج ارز دیجیتال

طراحی سایت توکن ارز دیجیتال

طراحی سایت بیت کوین

طراحی سایت پرفکت مانی

طراحی سایت ووچر پرفکت مانی

طراحی سایت وبمانی

طراحی سایت خرید و فروش پرفکت مانی

طراحی سایت خرید و فروش وبمانی

طراحی سایت فروشگاه وبمانی

طراحی سایت فروشگاه پرفکت مانی

طراحی سایت خرید و فروش ارز

طراحی سایت فروش ازر دیجیتال

طراحی سایت ارز دیجیتال

طراحی سایت وب مانی

طراحی سایت گیفت کارت
طراحی سایت گیف کارت
طراحی سایت پیمر
طراحی سایت پیمر وبمانی
طراحی سایت سئو
طراحی سایت بهینه شده
طراحی سایت با سئو
طراحی سایت با سئو قوی
چگونه بیت کوین بخریم

چگونه بیت کوین بخریم

چهارشنبه 5 شهریور 1399
| 1185
بعد از فهمیدن کامل ارز های دیجیتال و بیت کوین نوبت به می رسد به اینکه چگونه بیت کوین بخریم و چگونه از قیمت آن ها مطلع شویم و آیا با توجه به تحریم ها امکان خریدن بیت کوین وجود دارد؟ ما به همه این سوال ها در این مقاله پاسخ خواهیم داد. همان طور که در مقالات قبلی مانند هر آنچه باید در مورد ارز های دیجیتال بدانید و بیت کوین چیست و چگونه کار می کند اشاره کرده ایم بیت کوین شک فیزیکی ندارد و به شکل دیجیتالی منتقل می شود بنابراین برای خریدن بیت کوین  لازم به صورت حضوری به مکانی مراجعه کنید و به راحتی می توانید با استفاده از اینترنت بیت کوین خریداری کنید. امروزه با توجه به رشد سریع استفاده از ارزهای دیجیتال در میان مردم، یکی از ابزارهای مفیدی که با آن می توانید در بازار ارزهای دیجیتال فعالیت داشنه باشید طراحی سایت صرافی است. برای اینکه با جزئیات طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال بیشتر آشنا شوید پیشنهاد می کنیم سری به فروشگاه ساز ارزهای دیجیتال ما بزنید.
طرحی سایت صرافی
اولین مرحله برای خرید بیت کوین این است که یک سایت صرافی معتبر پیدا کنید .  امروزه با توجه به تحریم ها، ساکنین ایران می توانند با پیدا کردن یک سایت صرافی داخلی به راحتی با کارت بانکی خود به ریال خرید کنند و ساکنین خارج از ایران به راحتی می توانند با استفاده از کارت های اعتباری خود از سایت های صرافی خارجی ارز دیجیتال خریداری کنند، یکی از معتبر ترین سایت های صرافی  که هم برای ساکنین داخل ایران و خارج از ایران در دسترس است صرافی localbitcoin.com است که می توانید در آنجا بیت کوین خریداری کنید.امروزه با توجه به رشد سریع استفاده ارزهای دیجیتال در میان مردم، یکی از ابزارهای مفیدی که با آن می توانید در بازار ارزهای دیجیتال فعالیت داشنه باشید طراحی سایت صرافی است. برای اینکه با جزئیات طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال بیشتر آشنا شوید پیشنهاد می کنیم سری به فروشگاه ساز ارزهای دیجیتال ما بزنید.
طراحی سایت صرافی
بنابراین برای خرید بیت کوین باید مراحل زیر را انجام دهید:

1.در سایت صرافی مورد نظر خود احراز هویت کنید.

2. یک کیف پول الکترونیکی نصب کنید.

3. انتقال پول، خرید و دریافت بیت کوین.

1.حراز هویت در سایت صرافی مورد نظر:

بالا تر اشاره کردیم که اولین مرحله برای خرید بیت کوین، پیدا کردن یک سایت صرافی معتبر است. localbitcoin.com یکی از معتبر ترین سایت های صرافی است که این دلیل که گزینه های زیادی را در اختیار کاربران می گذارد . در برخی کشور ها مانند ایران این سایت صرافی تنها گزینه برای خرید بیت کوین است. یکی از مزیت هایی که localbitcoin را از بقیه سایت های صرافی متمایز می کند این است که برای احراز هویت فقط به ایمیل شما نیاز دارد. البته امکان این وجود دارد که برخی از فروشندگان از شما  درخواست مدارک شناسایی برای تایید هویت شما بکنند. 

2. یک کیف پول الکترونیکی نصب کنید:

قبل از خرید ارز دیجیتال ممکن است از خودتان بپرسید که کجا باید آن را نگاه داری کنید. کیف پول الکترونیکی مانند یک حساب بانکی است که می توان برای انتقال می توان برای انتقال و یا دریافت ارز های دیجیتال استفاده کرد. کیف پول های الکترونیکی انواع مختلفی دارند. حتما به یاد داشته باشید که حتما کیف پول های الکترونیکی را از سایت های معتبر و رسمی دریافت کنید. برای بیشتر آشنا شدن بیشتر با کیف پول های الکترونیکی مقاله انواع کیف پول های الکترونیکی را مطالعه نمایید.
 

3. انتقال پول، خرید و دریافت بیت کوین:

در تعدادی از صرافی ها داخل کشور، خریداران و فروشندگان حقیقی هستند و سایت صرافی صرفا یک واسطه است و به ازا خدماتی که ارائه می دهند مقداری کمی از هر تراکنش  کارمزد دریافت می کنند. اما تعدادی دیگر کاربران به طور مستقیم  با صرافی معامله می کنند و بعد از خرید بیت کوین سایت به طور خودکار بیت کوین خریداری شده را به کیف پول شما در سایت انتقال می دهد. اما برای امنیت بیشتر توصیه می شود که بیت کوین خریداری شده را به کیف پول شخصی خود انتقال دهید.
طراحی سایت صرافی

ارزهای دیجیتال و بازار خرید و فروش ارزهای دیجیتال یک روند بسیار بزرگ و در حال رشد در سطح بین المللی است که در سراسر جهان به رسمیت شناخته شده و شرکت های بزرگ و مشهوری در دنیا از ارزهای دیجیتال پشتیبانی کرده و در معاملات و تراکنش های روزمره خود از آن استفاده می کنند. درمیان همه ارزهای دیجیتال، بیت کوین، به عنوان اولین و ارزشمند ترین ارز دیجیتال با فناوری پیشرفته خود به خوبی توانسته با سایر ارزهای دیجیتال و سنتی در بازارهای مالی دنیا رقابت کند و این درحالی است که سایر همتایان بیت کوین همچنان تلاش می کنند تا با رقابت با یکدیگر سهم بازار و خرید و فروش بیشتری را به خود اختصاص داده و هرکدام تلاش می کنند تا با کنار گذاشتن ارزهای دیجیتال دیگر در صدر بازار خرید و فروش ارزهای دیجیتال قرار بگیرند.

 همان طور که می دانید، یکی از تجربه های موفق برای سرمایه گذاری در بازار خرید و فروش ارزهای دیجیتال طراحی سایت صرافی است. اگر به دنبال یک سرمایه گذاری مطمئن در زمینه ارز دیجیتال هستید گروه فنی و مهندسی آرتاراکس با سال ها تجربه در زمینه اجرای پروژه ارزهای دیجیتال آمادگی دارد تا انواع خدمات طراحی سایت صرافی، طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال، طراحی سایت صرافی آنلاین، طراحی سایت ارزی و طراحی سایت صرافی بیت کوین، طراحی سایت صرافی پرفکت مانی و طراحی سایت صرافی وبمانی را در اختیار شما قرار دهد. برای آشنایی بیشتر با انواع خدمات آرتاراکس در زمینه طراحی سایت صرافی می توانید از نمونه کارهای طراحی سایت صرافی ما بازدید نمایید. همچنین می توانید برای مشاوره و اجرای پروژه های طراحی سایت ارز دیجیتال با مشاور ما تماس حاصل فرمایید. (مهندس جلالی 09120649624)
working hours

ساعت کار مشاور
9:00 الی 21:00

phone

مشاور
0912 0649 624
026-32 500 126

phone

پشتیبانی
026-32 56 84 62

email

ایمیل
info[at]artarax.com