طراحی سایت صرافی

طراحی سایت ارزی

طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال

طراحی سایت اتوماتیک ارز دیجیتال

طراحی سایت اکسچنج ارز دیجیتال

طراحی سایت توکن ارز دیجیتال

طراحی سایت بیت کوین

طراحی سایت پرفکت مانی

طراحی سایت ووچر پرفکت مانی

طراحی سایت وبمانی

طراحی سایت خرید و فروش پرفکت مانی

طراحی سایت فروشگاه پرفکت مانی

طراحی سایت خرید و فروش ارز

طراحی سایت فروش ازر دیجیتال

طراحی سایت ارز دیجیتال

طراحی سایت وب مانی

طراحی سایت گیفت کارت
طراحی سایت گیف کارت
طراحی سایت پیمر
طراحی سایت پیمر وبمانی
طراحی سایت سئو
طراحی سایت با سئو
طراحی سایت با سئو قوی
طراحی سایت شرکت با سئو قوی
طراحی سایت شرکتی با سئو قوی
طراحی سایت شخصی با سئو قوی
طراحی سایت ارز دیحیتال

طراحی سایت ارز دیجیتال یوزکوینکس

طراحی سایت صرافی یوز کوینکس

سایت صرافی ایکس اورست با استفاده از جدیدترین فناوری های طراحی سایت ارز دیجیتال توسط آرتاراکس راه اندازی شده است. مجموعه ای از امکانات به روز و حرفه ای در این صرافی پیش بینی شده است. در ادامه با معرفی این ویژگی ها با ما همراه باشید. ضمناً اگر تمایل به دریافت استعلام قیمت طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال دارید، با ما تماس بگیرید. 
یوز کوینکس

امکانات سایت

برخی از امکانات و ویژگی های سایت ارز دیجیتال یوز کوینکس در ادامه لیست شده است:

صفحه نخست 

در صفحه نخست سایت یوزکوینکس از رنگ بندی مناسبی استفاده شده است. استفاده از رنگ های مناسب، طرح کلاسیک در عین حال  جذابی را به سایت بخشیده است. از فضاها به درستی استفاده شده و می توان گفت در این صفحه همه چیز سر جای خود قرار دارد. بدیهی است همواره صفحه نخست مناسب و استاندارد در طراحی سایت، رابطه مستقیمی با جذب کاربر دارد.
 

جدول ارزهای yoozcoinex

در صفحه نخست سایت yoozcoinex شما دسترسی به قیمت ارزهای دیجیتال دارید. این دسترسی به دو شکل است، اول این که شما می توانید با ماشین حساب طراحی شده ارز مورد نظر خود و مقدار مورد نیاز خود را انتخاب کنید تا به شما قیمت را نمایش دهد. قسمت دوم جدولی است که قیمت ارزهای دیجیتال را نشان می دهد که تعداد مناسبی از رمزارزها را پشتیبانی می کند. 
 

محتوا یوز کوینکس

سایت یوزکوینکس هم قسمت مقالات و هم قسمت اخبار دارد. در صفحه اصلی نکات و اطلاعات مفیدی را در اختیار کاربران قرار می دهد. یک کاربر جدید در دنیای صرافی ارز دیجیتال می تواند اطلاعات مفیدی از محتوا صفحه اول کسب کند. بعد از آن، می تواند در سایت yoozcoinex وارد قسمت مطالب آموزشی شود و اطلاعات خود را افزایش دهد و یا می تواند مستقیماً وارد قسمت اخبار شود و اخبار دنیای ارزهای دیجیتال را دنبال کند و به فکر برنامه سرمایه گذاری خود در سایت yoozcoinex باشد.
  یوزکوینکس

لیست ماژول های خریداری شده

ماژول های سایت ساز

  • ماژول نمایش قیمت ارزها
  • ماژول ساید بار
  • ماژول ماشین حساب قیمت ارز

ماژول های فروشگاهی

  • پورسانت دهی
  • گزارشات
  • ترید

ارزهای پشتیبانی شده

بیت کوین
تتر
اتریوم
کاردانو
دوج کوین
ریپل
بیت کوین کش
لایت کوین
بایننس کوین
استلار
ترون
وبمانی
پرفکت مانی
ووچر پرفکت مانی

عملکرد کلی سایت یوز کوینکس

در طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال یوز کوینکس، دقت و وقت زیادی گذاشته شده است. طراحی برای جذب کاربر بسیار مناسب است. تقسیم بخش های مختلف سایت در منوها، از مواجه شدن کاربر با انبوهی از اطلاعات جلوگیری می کند. سایت دارای ماشین حساب محاسبه گر قیمت ارزهای دیجیتال است که در طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال بسیار مهم است و امکانی است که به کمک کاربران می آید. جداول نمایش قیمت ها طراحی مناسبی دارند و در دو بخش، در صفحه نخست و در منو به صورت مجزا وجود دارد که اطلاعات مناسبی در اختیار کاربران قرار می دهد. برای مشاهده سایر نمونه کارها و دریافت استعلام قیمت طراحی سایت ارز دیجیتال با ما تماس بگیرید. شماره تماس آرتاراکس: 09120649624
working hours
9:00 الی 21:00
phone
0912 064 96 24
026-34 01 9001
phone
026-34 01 9002