طراحی سایت ارز دیجیتال فاین ارز

طراحی سایت صرافی فاین ارز

فاین ارز یک صرافی ارز دیجیتال حرفه ای دیگر است که با افتخار، توسط آرتاراکس طراحی شده است. این سایت صرافی آنلاین، دارای ویژگی ها و امکانات متعددی است که در ادامه به بررسی نحوه طراحی سایت ارز دیجیتال فاین ارز می پردازیم. اگر به دنبال کسب درآمد از خرید و فروش رمز ارزها هستید، برای استعلام قیمت طراحی سایت صرافی با ما تماس بگیرید.
 

صفحه نخست صرافی ارز دیجیتال فاین ارز


طراحی سایت ارز دیجیتال فاین ارز
صفحه اصلی سایت فاین ارز که طراحی زیبایی دارد و البته از تصاویر متحرک در طراحی این سایت صرافی استفاده شده است که در این عکس قابل مشاهده نیست ولی می توانید در ابتدای همین مقاله و مراجعه به ویدئو قرار داده شده، تصاویر متحرک طراحی شده را مشاهده کنید.
 

جدول قیمت ارز دیجیتال فاین ارز


طراحی سایت صرافی فاین ارز

طراحی جدول قیمت صرافی ارز دیجیتال فاین ارز که تناسب بسیار زیادی با تم رنگی بقیه قسمت های سایت دارد.
 

محاسبه گر قیمت ارز دیجیتال

طراحی سایت صرافی آنلاین فاین ارز
یکی از بزرگترین امکاناتی که آرتاراکس در طراحی سایت های صرافی خود به مشتریان ارائه می دهد محاسبه گر قیمت ارز دیجیتال یا ماشین حساب ارز دیجیتال است که این ماژول با دریافت اطلاعات از قبیل نوع ارز دیجیتال و مقدار آن می تواند قیمت لحظه ای مقدار ارز مورد نظر شما را محاسبه کند.
 

بخش محتوا صفحه اصلی فاین ارز

طراحی سایت صرافی
همانطور که بسیاری از متخصصان حوزه وب و به خصوص سئو می دانند، یکی از اصلی ترین نکات طراحی صفحه اصلی سایت، طراحی بخش های مختلف به منظور قرار دادن متن است. این که چگونه این قسمت ها را در طراحی سایت به طوری قرار دهید که هم برای کاربران خسته کننده نباشد، هم طراحی را به هم نزند و هم جای زیادی را به وب سایت برای قرار دادن متن مورد نیاز خود بدهد. در طراحی سایت ارز دیجیتال فاین ارز تمام این موارد کاملا رعایت شده و فضای مناسب و بهینه ای برای قرار دادن متن در نظر گرفته شده است.
 

سوالات متداول فاین ارز

طراحی سایت ارز دیجیتال
سوالات متداول بخشی است که هم به سئو سایت شما، هم به دیده شدن شما در سرچ گوگل و هم به طور کلی به کاربری که وارد سایت شما می شود کمک می کند تا به سوالاتی که ممکن است در سایت شما برای کاربر پیش بیاید پاسخ داده شود. در طراحی سایت صرافی یکی از مهم ترین نکات دیده شدن در گوگل است و ما با قرار دادن کد schema در تمام بخش های سایت که از جمله آن سوالات متداول است در این امر به شما کمک می کنیم.

لیست ماژول طراحی سایت فاین ارز

  • نمایش قیمت ارزهای دیجیتال
  • ماشین حساب قیمت ارز دیجیتال

لیست ارزهای دیجیتال فاین ارز

  • اتریوم
  • ریپل
  • تتر
  • لایت کوین
  • دوج کوین
  • ترون
  • بایننس کوین

طراحی سایت ارز دیجیتال

آرتاراکس مفتخر به ارائه خدمات نوین در راستای راه اندازی کسب و کار اینترنتی است. تیم متخصصین ما، آماده ساخت انواع صرافی ارزهای دیجیتال برای شما هستند. در صورت تمایل به دریافت استعلام قیمت طراحی سایت ارز دیجیتال با ما تماس بگیرید. شماره تماس آرتاراکس: 09120649624 شماره پشتیبانی آرتاراکس: 02632568462

working hours
9:00 الی 21:00
phone
0912 730 70 74
0912 064 96 24
026 32 500 126
phone
026 325 68 462
email