طراحی سایت صرافی

طراحی سایت ارزی

طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال

طراحی سایت اتوماتیک ارز دیجیتال

طراحی سایت اکسچنج ارز دیجیتال

طراحی سایت توکن ارز دیجیتال

طراحی سایت بیت کوین

طراحی سایت پرفکت مانی

طراحی سایت ووچر پرفکت مانی

طراحی سایت وبمانی

طراحی سایت خرید و فروش پرفکت مانی

طراحی سایت فروشگاه پرفکت مانی

طراحی سایت خرید و فروش ارز

طراحی سایت فروش ازر دیجیتال

طراحی سایت ارز دیجیتال

طراحی سایت وب مانی

طراحی سایت گیفت کارت
طراحی سایت گیف کارت
طراحی سایت پیمر
طراحی سایت پیمر وبمانی
طراحی سایت سئو
طراحی سایت با سئو
طراحی سایت با سئو قوی
طراحی سایت شرکت با سئو قوی
طراحی سایت شرکتی با سئو قوی
طراحی سایت شخصی با سئو قوی
طراحی سایت ارز دیحیتال
ساخت بازی ارز دیجیتال
ساخت بازی همستر کامبت
ساخت بازی همستر
طراحی صرافی طلای آب شده
ساخت صرافی طلای آب شده

پنل مدیریتی آرتاراکس

پنل مدیریتی وب سایت یکی از مهمترین بخش های یک سایت است. این بخش شامل بخش های متنوعی اعم از داشبورد مدیریتی، بخش مدیریت محتوای سایت و بخش پروفایل می باشد.

طراحی کاملا بومی و ایرانی

جالب است بدانید پنل مدیریتی آرتاراکس بصورت کاملا بومی توسط تیم فنی و تیم گرافیک آرتاراکس طی 2 ماه کار و تلاش طراحی شده است و در بخش های مختلف آن از آخرین تکنولوژی ها جهت ارائه بهترین گزارشات و امکانات مدیریتی بصورت سریع با کاربری آسان استفاده شده است.
تمامی محصولات و پروژه های ما دارای این کنترل پنل قدرتمند و کاملا بومی می باشند.

منتظر لود شدن صفحات نمانید!

دیگر زمان آن گذشته که زمان زیادی از وقتتان را صرف انتشار برای لود شدن صفحات نمایید. کنترل پنل مدیریتی آرتاراکس بر اساس تکنولوژی AJAX طراحی شده است. بدین صورت که با کلیک روی دکمه ثبت یک فرم و یا کلیک روی یکی از منوها، کل صفحه رفرش نمی شود و فقط بخشی از صفحه غیب و بخش جدید در همان قسمت لود می شود. این روش را رفرش جزئی نیز می نامند که سرعت بسیار بالایی در کار با پنل را به شما می دهد و در زمان شما بسیار صرفه جویی می نماید.

جستجو روی تمامی اطلاعات

در تمامی لیست ها امکان جستجو بصورت تکی یا ترکیبی بر اساس اطلاعات کلیه ستون ها را دارید. بدین صورت بعنوان مثال اگر کاربری تماس بگیرد و تقاضای کمک نماید به راحتی می توانید اطلاعات کاربر، سفارشاتش و هر چیزی که نیاز دارید را پیدا نمایید و به اطلاعات وی دسترسی پیدا کنید.

صفحه بندی پیشرفته

تمامی لیست ها دارای امکان صفحه بندی و همچنین امکان تنظیم تعداد سطح جهت نمایش در هر صفحه می باشند.

مرتب سازی

امکان مرتب سازی بر اساس هر یک از اطلاعات

برای مدیران، کاربران و پرسنل

این کنترل پنل امکانات بسیاری جهت کنترل دسترسی دارد. بطوری که کلیه کاربران سایت شما به همراه مدیران و پرسنل از این کنترل پنل استفاده می نمایند. بدیهی است که بسته به سطح دسترسی، هر شخص دسترسی به امکانات و اطلاعات خود را دارد.

جلوگیری از ورود اطلاعات نادرست

کلیه فرم ها دارای ولیدیشن های کامل جهت جلوگیری از ورود اطلاعات نادرست توسط کاربران و مشتریان و حتی پرسنل شما می باشند. بدین صورت همیشه اطلاعات درستی در اختیار دارید.

جداکننده سه رقم سه رقم کلیه مبالغ

کلیه مبالغ در لیست ها و حتی در فرم ها (در زمان ورود اطلاعات) سه رقم سه رقم جدا می شوند تا خوانایی مبالغ راحت تر شود.

کاربری بسیار ساده

در طراحی این پنل تلاش نموده ایم همه چیز بسیار ساده باشد تا بدون نیاز به دانش فنی بتوانید با فرم ها و لیست ها کار نمایید.  همچنین سعی کرده ایم در کمال سادگی، پنل کاملا کاربردی باشد و تمامی نیازهای کسب و کارهای کوچک و بزرگ را داشته باشد. بطوری که به مرور زمان با زیاد شدن تعداد کاربران و حجم اطلاعات هیچگونه کُندی در سرعت پنل بوجود نیاید و پنل مانند روز اول به سرعت بالا کار نماید.

گرافیک زیبا به همراه نمایش اطلاعات بصورت بصری

تلاش نموده ایم قالب پنل بصورتی چشم نواز باشد و برخی اطلاعات را با استفاده از المان هایی بصری نمایش دهیم تا با نگاهی کوچک بتوانید اطلات مورد نیاز خود را پیدا نمایید. نمایش وضعیت ها با رنگ های متقاوت از جمله تکنیک هایی که است که در طراحی استفاده نموده ایم. بعنوان مثال وضعیت تیکت ها یا سفارشات با رنگ هایی کاملا مفهومی نمایش داده می شوند تا به راحتی سفارشات پرداخت شده را از سفارشات پرداخت نشده؛ تیکت های باز را از تیکت های بسته و یا کاربران فعال را از کاربران بن شده تمیز دهد.

داشبورد مدیریتی منحصر بفرد

در بخش داشبورد مدیریتی تلاش کرده ایم انواع گزارشات کاربردی را با گرافیک های متنوع فراهم نماییم تا مدیر محترم پس از ورود به پنل مدیریتی در یک نگاه وضعیت کسب و کار خود را بتواند ببیند.

داشبورد مدیریتی دلخواه خود را سفارش دهید

این امکان را دارید که گزارشات سفارشی مورد نیاز خود را سفارش دهید تا راحت تر و بهتر بتوانید کسب و کار خود را مدیریت نمایید.
working hours
9:00 الی 18:00
phone
0912 064 96 24
phone