طراحی سایت صرافی

طراحی سایت ارزی

طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال

طراحی سایت اتوماتیک ارز دیجیتال

طراحی سایت اکسچنج ارز دیجیتال

طراحی سایت توکن ارز دیجیتال

طراحی سایت بیت کوین

طراحی سایت پرفکت مانی

طراحی سایت ووچر پرفکت مانی

طراحی سایت وبمانی

طراحی سایت خرید و فروش پرفکت مانی

طراحی سایت فروشگاه پرفکت مانی

طراحی سایت خرید و فروش ارز

طراحی سایت فروش ازر دیجیتال

طراحی سایت ارز دیجیتال

طراحی سایت وب مانی

طراحی سایت گیفت کارت
طراحی سایت گیف کارت
طراحی سایت پیمر
طراحی سایت پیمر وبمانی
طراحی سایت سئو
طراحی سایت با سئو
طراحی سایت با سئو قوی
طراحی سایت شرکت با سئو قوی
طراحی سایت شرکتی با سئو قوی
طراحی سایت شخصی با سئو قوی
طراحی سایت ارز دیحیتال

طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال xpayex

صرافی ارز دیجیتال ایکس پی اکسچنج

صرافی ایکس پی اکسچنج در بستری کاملاً امن و مطمئن به شما این امکان را می دهد که به طور 24 ساعته خرید و فروش خود را بدون نگرانی انجام دهید و به بهترین شکل به کاربران خدمات ارائه می دهد و هدف جلب رضایت و اعتماد کاربران گرامی میباشد. برای استعلام هزینه طراحی سایت ارز دیجیتال با ما تماس بگیرید.

صرافی ارز دیجیتال به چه معنی است؟

صرافی ارز دیجیتال به هر سیستمی گفته می شود که بر اساس تجارت ارزهای رمزپایه با دارایی های دیگر کار می کند. مانند مبادله مالی سنتی، فعالیت اصلی بورس ارز دیجیتال این است که امکان خرید و فروش این دارایی های دیجیتال و همچنین دارایی های دیگر را فراهم کند. صرافی ارز دیجیتال شده به عنوان مبادله ارز دیجیتال (DCE) نیز شناخته می شود.
برای درک واقعی مبادلات ارزهای دیجیتال، به روش هایی فکر کنید که این انواع جدید مبادلات با مبادلات مالی سنتی متفاوت است. ارزهای دیجیتال از نظر ارزش و منبع ذاتاً بی ثبات هستند. ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت کوین با وقایع مهم مختل کننده ای همراه بوده است که ارزش بیت کوین در مدت زمان کوتاهی به طرز چشمگیری تغییر کرده و یا به دلیل سرقت، کلاهبرداری یا سایر مشکلات مبادلات عمده انجام شده است. صرافی های ارز دیجیتال طراحی می شوند تا از برخی از این وقایع محافظت کنند. با این حال، این صرافی ها در واقع یک واسطه امن در معاملات هستند. از طرق دیگر، صرافی ارز دیجیتال درست مانند صرافی های سنتی عمل می کنند. در بسیاری از این سیستم عامل ها، خریداران و فروشندگان ارزهای دیجیتال می توانند سفارشات محدود یا سفارشات بازار را انجام دهند و روند کارگزاری مانند هر نوع دارایی دیگر کار می کند. صرافی ارز دیجیتال به معامله کمک می کند و هزینه ها را دریافت می کند. تفاوت در دارایی اساسی است - بیت کوین یا Ethereum یا برخی از ارزهای دیجیتال دیگر.
 

انواع صرافی های ارز دیجیتال

صرافی های ارز دیجیتال بسترهای آنلاین هستند که سرمایع گذاران می توانند یک ارز دیجیتال را با یک ارز فیات یا ارز دیجیتال دیگر مبادله کنند. به عبارت دیگر، مانند صرافی ارزی در بانک یا فرودگاه یا بورس سهام است.
در زیر تعریف متداول ترین انواع صرافی های ارز دیجیتال آمده است:

صرافی های ارز دیجیتال با بستر معاملات مستقیم 

این نوع سیستم عامل تجارت P2P را بین فروشندگان و خریداران ارائه می دهد. P2P به معنای peer-to-peer است. به عبارت دیگر خریداران و فروشندگان مستقیماً معامله می کنند و نه از طریق بستر صرافی. در این نوع تجارت قیمت ثابت بازار وجود ندارد. فروشندگان معمولاً نرخ ارز خود را تعیین می کنند. برای صراحی سایت صرافی پی تو پی با آرتاراکس تماس بگیرید.

صرافی های ارز دیجیتال سنتی

اینها مشابه بورس اوراق بهادار سنتی است. خریداران و فروشندگان معاملات خود را بر اساس قیمت بازار ارزهای دیجیتال فعلی انجام می دهند. بنابراین صرافی ارز دیجیتال نقش واسطه را بازی می کند.

کارگذاران ارزهای دیجیتال

این نوع مبادله معمولاً بصورت آنلاین انجام می شود. کارگزار ارز دیجیتال  به مشتریان خود این امکان را می دهد که با ارزهای دیجیتال با قیمتی که تعیین می کند تجارت کنند. به طور معمول، این قیمت قیمت بازار به همراه حق بیمه است.
به عنوان مثال Shapeshift و Coinbase  کارگذاران ارزهای دیجیتال هستند.
این نوع صرافی های ارز دیجیتال برای افرادی که برای اولین بار وارد دنیای ارزهای دیجیتال می شوند ایده آل است. با این وجود آماده باشید تا در مقایسه با صرافی های دیگر قیمت های بالاتری را پرداخت کنید.

صرافی استخرهای ارز دیجیتال

در اینجا، افراد حرفه ای مجموعه های دارایی ارز دیجیتال شده را مدیریت می کنند. این استخرها به اعضای عمومی امکان خرید و نگهداری ارزهای رمزپایه را از طریق صندوق می دهد. شما می توانید در ارزهای دیجیتال بدون نیاز به خرید مستقیم آنها سرمایه گذاری کنید. همچنین، با استفاده از این سرویس، دیگر نگران ذخیره ارزهای دیجیتال نخواهید بود. ارزهای دیجیتال به مرور زمان جای خود را در میان ارزهای دیگر جهان باز کرده اند.

طراحی سایت صرافی

با توجه به بازار با نوسانات بسیار بالا و سوددهی بالا چه به دارندگان سایت های صرافی ارز دیجیتال و چه تریدرها اگر شما نیاز می خواهید سایت صرافی ارز دیجیتال خود را داشته باشید با مشاورین متخصص آرتاراکس در زمینه طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال با ما تماس بگیرید. شماره های تماس برای استعلام هزینه طراحی صرافی ارز دیجیتال:  09120649624
working hours
9:00 الی 21:00
phone
0912 064 96 24
026-34 01 9001
phone
026-34 01 9002