طراحی سایت صرافی

طراحی سایت ارزی

طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال

طراحی سایت اتوماتیک ارز دیجیتال

طراحی سایت اکسچنج ارز دیجیتال

طراحی سایت توکن ارز دیجیتال

طراحی سایت بیت کوین

طراحی سایت پرفکت مانی

طراحی سایت ووچر پرفکت مانی

طراحی سایت وبمانی

طراحی سایت خرید و فروش پرفکت مانی

طراحی سایت فروشگاه پرفکت مانی

طراحی سایت خرید و فروش ارز

طراحی سایت فروش ازر دیجیتال

طراحی سایت ارز دیجیتال

طراحی سایت وب مانی

طراحی سایت گیفت کارت
طراحی سایت گیف کارت
طراحی سایت پیمر
طراحی سایت پیمر وبمانی
طراحی سایت سئو
طراحی سایت با سئو
طراحی سایت با سئو قوی
طراحی سایت شرکت با سئو قوی
طراحی سایت شرکتی با سئو قوی
طراحی سایت شخصی با سئو قوی
طراحی سایت ارز دیحیتال
ساخت بازی ارز دیجیتال
ساخت بازی همستر کامبت
ساخت بازی همستر
طراحی صرافی طلای آب شده
ساخت صرافی طلای آب شده

طراحی سایت صرافی (البرز چنج)

سایت البرز چنچ 

با توجه به رشد و پیشرفت ارز های دیجیتال در 10 سال اخیر، نظر بسیاری از سرمایه گذاران و افرادی که علاقه مند به خرید و فروش از خارج کشور هستند را به خود جلب کرده است. با توجه به تحریم های علیه ایران، استفاده از ارزهای دیجیتال می تواند برای خرید از سایت های خارجی گزینه مناسبی باشد. به همین دلیل طراحی سایت صرافی به یک کسب و کار پر رونق تبدیل شده است. در این صفحه به معرفی یکی از نمونه کارهای موفق و حرفه ای آرتاراکس، به نام طراحی سایت ارز دیجیتال البرز چنج می پردازیم. با ما همراه باشید.

خرید و فروش انواع ارزهای دیجیتال

با خرید این محصول امکان خرید و فروش اتوماتیک ارزهایی مانند بیت کوین، اتریوم، ترون، ریپل و ... را خواهید داشت.

محصولی تست شده و بی نقص

نمونه کاری که در حال مشاهده آن هستید توسط محصول فروشگاه ساز ارزهای دیجیتال آرتاراکس راه اندازی شده است که حاصل سال ها تجربه ما در زمینه راه اندازی سایت های خرید و فروش اتوماتیک ارزهای دیجیتال است. بدین صورت کلیه ماژول ها قبل از خرید شما در چندین و چند کسب و کار دیگر کاملا تست شده اند و امکانات مورد نیاز به مرور زمان به این محصول اضافه شده است. بنابراین با خیالی آسوده به محصولی کامل و تست شده دسترسی دارید و بدون نگرانی می توانید کسب و کار خود را راه اندازی نمایید.

خدمات پشتیبانی مادام العمر

کلیه محصولات ما دارای پشتیبانی رایگان مادام العمر می باشند. این خدمات شامل رفع خطاهای نرم افزاری می باشد. بنابراین بدون نگرانی، شما فقط به جذب مشتری و کسب درآمد بیشتر فکر کنید.

نصب آپدیت ماژول ها بصورت رایگان

کلیه محصولات ما دارای 6 ماه خدمات پشتیبانی VIP می باشند. این خدمات شامل نصب آپدیت ماژول ها می باشد. لازم به ذکر است طی 6 ماه اخیر حدود 12 تا آپدیت روی ماژول ها داشته ایم که به صورت رایگان برای کلیه مشتریان VIP نصب شده است.

ماژول های هماهنگ با فتا

طی 10 سالی که در این حوزه فعالیت داریم، ماژول هایی جهت جلوگیری از خرید با کارت های عابر بانک سرقتی و همچنین عدم مشکل با فتا ساخته ایم که این نوید را به شما می دهد که بدون نگرانی فقط به کسب درآمد فکر کنید.

ماژول های امنیتی

طی سال ها تجربه، ماژول هایی با امنیت بالا ساخته ایم. به عنوان مثال کلیه اطلاعات حساس به صورت رمزگذاری شده روی سایت ذخیره و نگهداری می شود و همچنین بخش ورود به پنل دارای چندین ماژول مختلف می باشد که امنیت پنل کاربران و پنل مدیریتی را کاملا تضمین می نماید.

امکاناتی کامل

این محصول دارای حدود 50 ماژول متعدد می باشد که در زمان عقد قرارداد می توانید بر اساس نظر خود هر کدام را که می خواهید سفارش دهید. بدیهی است که در آینده هر زمان که بخواهید می توانید سایر ماژول ها را سفارش دهید و همینطور که کسب و کارتان بزرگ می شود سایت خود را ارتقا دهید. بدین صورت مشتریان شما مرتبا شاهد امکانات جذاب جدیدی خواهند بود که این نوید را به آنان می دهید که سایت فعال و مرتبا در حال توسعه است بدین صورت مشتریانتان اعتماد بیشتری به سایت شما می کنند.

همیشه در حال توسعه

ما در آرتاراکس مرتبا دنبال نیازها و ایده های جدید هستیم تا شما را شگفت زده کنیم. این امر موجب ساخت ماژول های جدیدتر و جذاب تر برای رفع نیازهای آتی مشتریانمان می شود. بنابراین پس از راه اندازی سایتتان بسیار اتفاق می افتد که قبل از اینکه متوجه نیازی شوید،  خبر از ساخت ماژول جدیدی برای رفع آن نیاز به شما بدهیم.

بروزسانی های جدید

یکی دیگر از کارهایی که شما را به وسیله آن شگفت زده می کنیم، توسعه ماژول ها است. ما همیشه به دنبال ساده تر کردن و اتوماتیک تر کردن کارهای شما هستیم. بدین صورت زمان کمتری نیاز است روی سایت وقت بگذارید که این خود موجب می شود که بتوانید چندین کسب و کار بصورت همزمان داشته باشید. جالب اینجاست که نصب این بسته های بروز رسانی برای شما هیچ هزینه ای ندارد و کاملا رایگان است!

راه اندازی روی دامین و سرور شما

سرور و دامین کاملا به اسم  شما و توسط خودتان تهیه می شود و مالکیت آن ها به شما تعلق خواهد داشت. بنابراین شما به کلیه اطلاعاتتان دسترسی خواهید داشت. برخی از شرکت ها با هزینه های پایین تری سایتی برای شما راه اندازی می نمایند که روی سرورهای خودشان است و جهت جبران هزینه های بالایی بعنوان هزینه سرور به شما تحمیل می کنند و چون سرور متعلق به شرکت است، شما هیچگونه دسترسی به اطلاعاتتان ندارید. بنابراین مجبور به پرداخت هر هزینه ای که شرکت اعلام نماید می باشید.  

سئوی پیشرفته

روی کلیه محصولات آرتاراکس کدنویسی های سئو به صورت کامل انجام شده است و نیازی به پرداخت هزینه ای مجزا برای خدمات سئوی سایت نخواهید داشت. کافی است بصورت منظم روی سایت محتوای یکتا تولید نمایید تا خودتان شاهد بالا رفتن رتبه سایتتان باشید. همچنین ما به مشتری هایمان  آموزش های اولیه سئو را می دهیم تا بتوانند در زمان کمتری به نتیجه دلخواه خود برسند.

ارائه راهکارهای تبلیغاتی، بازاریابی و جذب مشتری

در آرتاراکس ما صرفاً دنبال فروش یک سایت به مشتریانمان نیستیم. بلکه دنبال این هستیم تا به آن ها کمک نماییم که یک کسب و کار موفق راه اندازی نمایند و از آن کسب درآمد کنند. از نظر آرتاراکس بهترین تبلیغ برای ما این است که مشتریانمان کسب و کار موفقی داشته باشند. به همین جهت ما راهکارهای تبلیغاتی و جذب مشتری را به شما آموزش می دهیم تا به صورت رایگان بتوانید جذب مشتری نمایید. کلیه این خدمات به صورت رایگان به شما ارائه می شود.

در کنار شما تا موفقیت

از زمان عقد قرارداد ما همیشه در کنار شما خواهیم بود و دانش و تجربه خود را در اختیارتان می گذاریم تا کسب و کارتان به موفقیت برسد و به درآمدی که انتظار دارید برسید. اعتقاد داریم به جای تبلیغات پرهزینه، به مشتریانمان کمک نماییم تا کسب و کاری قوی راه اندازی نمایند. وقتی شما کسب و کارتان قوی باشد، مشتریان شما مشتریان بعدی ما خواهند بود. موردی که شاید امروزه در ایران کمتر کسی به آن اعتقاد دارد.

انتخاب امکانات با شماست

همانطور که بیان شد این محصول شامل بیش از 50 ماژول مختلف (امکانات متعدد) می باشد که شما در زمان عقد قرارداد بسته به نیاز و سرمایه تان می توانید امکانات مورد نیاز خود را سفارش دهید. در آینده هر زمان که بخواهید می توانید سایر ماژول ها (امکانات) را سفارش دهید تا روی سایتتان نصب گردد.

طراحی قالب اختصاصی

پس از عقد قرارداد، تیم گرافیک ما بر اساس صحبت هایی که با شما دارند، یک طرح گرافیکی بر اساس سلیقه شما طراحی و برایتان ارسال می نمایند. پس از تایید شما کدنویسی قالب انجام می شود و روی سایتتان نصب می شود. بدین صورت هر مشتری قالبی اختصاصی بر اساس نظر و سلیقه خود خواهد داشت.

طراحی سایت ارز دیجیتال

تیم طراحی سایت آرتاراکس با کادری مجرب و حرفه ای آمادگی دارد تا خدمات متفاوت و منحصر به فردی در زمینه طراحی سایت خرید و فروش ارز دیجیتال و طراحی سایت صرافی بیت کوین را به شما مشتریان محترم تقدیم نماید. اگر تمایل دارید تا اطلاعات بیشتری درباره طراحی سایت ارز دیجیتال، طراحی سایت خرید و فروش وبمانی ، طراحی سایت پرفکت مانی و ووچر کسب کنید، می توانید از صفحه فروشگاه ساز ارزهای دیجیتال ما بازدید فرمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید: شماره تماس آرتاراکس: 09120649624
working hours
9:00 الی 18:00
phone
0912 064 96 24
phone