طراحی سایت صرافی

طراحی سایت ارزی

طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال

طراحی سایت اتوماتیک ارز دیجیتال

طراحی سایت اکسچنج ارز دیجیتال

طراحی سایت توکن ارز دیجیتال

طراحی سایت بیت کوین

طراحی سایت پرفکت مانی

طراحی سایت ووچر پرفکت مانی

طراحی سایت وبمانی

طراحی سایت خرید و فروش پرفکت مانی

طراحی سایت فروشگاه پرفکت مانی

طراحی سایت خرید و فروش ارز

طراحی سایت فروش ازر دیجیتال

طراحی سایت ارز دیجیتال

طراحی سایت وب مانی

طراحی سایت گیفت کارت
طراحی سایت گیف کارت
طراحی سایت پیمر
طراحی سایت پیمر وبمانی
طراحی سایت سئو
طراحی سایت با سئو
طراحی سایت با سئو قوی
طراحی سایت شرکت با سئو قوی
طراحی سایت شرکتی با سئو قوی
طراحی سایت شخصی با سئو قوی
طراحی سایت ارز دیحیتال

طراحی سایت صرافی Monex724

طراحی سایت صرافی Money724

سایت Monex724 یک صرافی آنلاین ارز دیجیتال است. این سایت نسبت به رقبا طراحی ساده ولی زیبایی دارد. همچنین کارایی و کیفیت کاربری این سایت بسیار عالی است. در آرتاراکس طراحی سایت ها با شخصی سازی مشتریان و مشاوره متخصصان انجام می شود. اگر به خدمات طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال نیاز دارید، با آرتاراکس تماس بگیرید. 

امکانات سایت

برخی از امکانات و ماژول هایی که در طراحی صرافی آنلاین مانی 724 مورد استفاده واقع شده اند، عبارتند از:

صفحه نخست Monex724

صفحه نسخت سایت Monex724 با طراحی ساده و متمرکز بر قسمت ثبت نام و ورود است. شما وقتی برای اولین بار وارد صفحه می شوید، به دلیل داشتن محتوا مناسب و سبک، در همان ابتدا جلب سرعت بالای سایت می شوید. یکی از نکات منفی این سایت در مقایسه با رقبا، نداشتن جدول قیمت در صفحه اصلی و حتی در کل سایت است. اما صفحه نخست تمام اطلاعات مورد نیازی که برای یک سایت معاملاتی ارز دیجیتال است را در خود جای داده است.
 

بخش سوالات متداول در Monex724

سوالات_متداول_monex724
سوالات متداول هم در صفحه نخست سایت Monex724 وجود دارد و هم در منو قسمتی برای این بخش در نظر گرفته شده که شما را به صفحه سوالات متداول انتقال می دهد. طراحی بخش سوالات متداول مناسب و بهینه است و با تم سایت سازگاری دارد. این صفحه تمام اطلاعات مفیدی که کاربر نیاز دارد را در اختیار وی قرار می دهد.


 

داشبورد Monex724

داشبرد_monex724
قبلا ذکر شد که سایت monex724 جدول قیمت ارزها را ندارد. قیمت ارزها در داخل داشبورد پنل کاربری که نیاز به ثبت نام دارد، قابل مشاهده است. شما در پیشخوان سایت، می توانید فعالیت هایی از قبیل خرید و فروش، مشاهده قیمت ارزهای دیجتیال، مقدار مبلغ قابل خرید و فروش و اطلاعات مفید زیاد دیگری را به دست بیارید. 

 

 

 

لیست ماژول های اجرا شده در صرافی مانی 724

ماژول های سایت ساز

  • ماژول واریز اتومات
  • ماژول قیمت اتومات

ماژول های فروشگاهی

  • داشبورد پیشرفته
  • گزارشات
  • ترید

عملکرد کلی صرافی مانی 724

همانطور که مشاهده نمودید، سایت monex724 به طراحی ساده بسنده کرده است و در عوض بیشتر تمرکز خود را بر روی پنل معاملات گذاشته است. کاربر وقتی وارد سایت می شود به این درک می رسد که باید هرچه سریع تر ثبت نام خود را انجام دهد و وارد قسمت خرید و فروش شود. با اطمینان می توان گفت قصد کاربرانی که وارد سایت Monex724 می شوند، انجام معاملات با سرعت بالا و در کمترین زمان ممکن است.

سفارش طراحی سایت ارز دیجیتال

آرتاراکس به پشتوانه سال ها تجربه در زمینه طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال، آماده همکاری با شماست. ما توانایی طراحی سایت صرافی p2p و سایت فروش بیت کوین، اتریوم، وبمانی و پرفکت مانی را داریم. برای دریافت استعلام قیمت طراحی صرافی ارز دیجیتال با ما تماس بگیرید. شماره تماس آرتاراکس: 09120649624

working hours
9:00 الی 21:00
phone
0912 064 96 24
026-34 01 9001
phone
026-34 01 9002