طراحی سایت صرافی

طراحی سایت ارزی

طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال

طراحی سایت اتوماتیک ارز دیجیتال

طراحی سایت اکسچنج ارز دیجیتال

طراحی سایت توکن ارز دیجیتال

طراحی سایت بیت کوین

طراحی سایت پرفکت مانی

طراحی سایت ووچر پرفکت مانی

طراحی سایت وبمانی

طراحی سایت خرید و فروش پرفکت مانی

طراحی سایت فروشگاه پرفکت مانی

طراحی سایت خرید و فروش ارز

طراحی سایت فروش ازر دیجیتال

طراحی سایت ارز دیجیتال

طراحی سایت وب مانی

طراحی سایت گیفت کارت
طراحی سایت گیف کارت
طراحی سایت پیمر
طراحی سایت پیمر وبمانی
طراحی سایت سئو
طراحی سایت با سئو
طراحی سایت با سئو قوی
طراحی سایت شرکت با سئو قوی
طراحی سایت شرکتی با سئو قوی
طراحی سایت شخصی با سئو قوی
طراحی سایت ارز دیحیتال

طراحی سایت صرافی آنلاین دیجی دلار

طراحی سایت دیجی دلار

صرافی دیجی دلار با بهره گیری از آخرین فناوری های روز دنیا و ایجاد دسترسی های مالی و تجاری در حوزه بین المللی و تلفیق این دور راهکاری ساده، سریع و ایمن را برای ارائه خدمات رسانی در حوزه پرداخت های بین اللملی را برای کاربران ایرانی فراهم ساخته است. بعد از ثبت نام می توانید اقدام به خرید وب مانی، خرید ووچر پرفکت مانی، خرید بیت کوین، خرید تتر، خرید اتریوم و خرید پرفکت مانی کنید. ادامه به برسی امکانات و قسمت های مختلف این سایت صرافی ارز دیجیتال که توسط شرکت آرتاراکس طراحی شده می پردازیم. برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر در زمینه طراحی سایت ارز دیجیتال با ما تماس بگیرید.

صفح نخست سایت دیجی دلار

صفحه_نخست_دیجی_دلارهمانطور که مشاهده می کنید شما می توانید طراحی قرون وسطایی را در سایت دیجی دلار مشاهده کنید. این طراحی هم زیباست و هم حسی متفاوت را به کاربران القا می کند. در تصویر مشاهده می کنید که نام بانک هایی که در تصویر است به نام ارزهای دیجیتال تغییر کرده است. این تغییرات را شما در تمام منوهای سایت و تمام قسمت های سایت مشاهده می کنید. این حس و حال تازه باعث می شود کاربر در بدو ورود به سایت طرز فکر این که این سایت با تمام سایت های صرافی ارز دیجیتال دیگر متفاوت است را داشته باشد.


 

آموزش خرید از سایت دیجی دلار

آموزش_خرید_ارز_دیجیتال_دیجی_دلار
در منوها، منویی وجود دارد با نام ارزهای دیجیتال وقتی روی این منو میروید منوی دیگر باز می شود که نام هر ارز دیجیتال نوشته شده است با کلیک بر روی نام هر ارز دیجیتال به قسمت جدیدی از سایت وارد می شوید که دیگر حس و حال قرون وسطا را ندارد و در اصل وارد دنیای تکنولوژی امروز می شوید. در این صفحات توضیحات کاملی در رابطه با هر ارز داده شده است و نحوه خرید و مراحل خرید به طور کامل توضیح داده شده است. است طراحی این صفحات کمک بسیار زیادی به کاربران جدید و کسانی که اطلاعات کاملی در رابطه با صرافی ارز دیجیتال و چگونگی خرید و فروش ارز دیجیتال ندارند می دهد.

 

 ماژول های درخواستی سایت ساز و فروشگاهی دیجی دلار

  • ترید
  • سطح دسترسی
  • کد تخفیف
  • داشبرد پیشرفته
  • پورسانت دهی
  • گزارشات

عملکرد کلی دیجی دلار

صرافی دیجی دلار یک استارت‌آپ فعال درزمینهٔ پرداخت‌های آنلاین بین‌المللی است. با بیش از 7 سال سابقه درزمینهٔ ارائه راهکارهای کارآمد برای حل مشکلات پرداخت‌های ارزی ایرانیان، امروزه سریع‌تر و دقیق‌تر از هر زمان دیگری به سوی برداشتن موانع استفاده از روش‌های دریافت و پرداخت بین‌المللی پیش می‌رود. تیم تخصصی آرتاراکس مقتخر به طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال دیجی دلار بوده است و در حال حاضر دیجی دلار خدمات مختلفی در زمینه‌های گوناگون به هم‌وطنان ارائه می‌دهد. انجام پرداخت‌های بین المللی، پرداخت‌های ارزی از طریق حساب‌های وبمانی، پرفکت مانی، خرید از وب‌سایت‌ها و فروشگاه‌های خارجی، نقد کردن درآمدهای ارزی و بسیاری از خدمات ارزی دیگر توسط این مجموعه ارائه می‌شود. برای استعلام قیمت طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال با ما تماس بگیرید. شماره های تماس با مشاور آرتاراکس: 09120649624
working hours
9:00 الی 21:00
phone
0912 064 96 24
026-34 01 9001
phone
026-34 01 9002