طراحی سایت صرافی

طراحی سایت ارزی

طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال

طراحی سایت اتوماتیک ارز دیجیتال

طراحی سایت اکسچنج ارز دیجیتال

طراحی سایت توکن ارز دیجیتال

طراحی سایت بیت کوین

طراحی سایت پرفکت مانی

طراحی سایت ووچر پرفکت مانی

طراحی سایت وبمانی

طراحی سایت خرید و فروش پرفکت مانی

طراحی سایت خرید و فروش وبمانی

طراحی سایت فروشگاه وبمانی

طراحی سایت فروشگاه پرفکت مانی

طراحی سایت خرید و فروش ارز

طراحی سایت فروش ازر دیجیتال

طراحی سایت ارز دیجیتال

طراحی سایت وب مانی

طراحی سایت گیفت کارت
طراحی سایت گیف کارت
طراحی سایت پیمر
طراحی سایت پیمر وبمانی
طراحی سایت سئو
طراحی سایت بهینه شده
طراحی سایت با سئو
طراحی سایت با سئو قوی
طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال اکسانو

طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال اکسانو

طراحی سایت صرافی اکسانو

صرافی اکسانو پلتفرم سریع و مطمئن صرافی ارز دیجیتال است که آرتارکس مفتخر به طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال آن بوده است. از امکانات سایت می توان به واریز آنی ریال به حساب کاربران بعد از فروش سایت، خرید و فروش آنی و اتوماتیک ارز دیجیتال و احراز هویت سریع و آسان اشاره کرد. در ادامه با بررسی امکانات این صرافی آنلاین همراه ما باشید.
 

صفحه نخست سایت اکسانو

صفحه_نخست_اکسانو
طراحی سایت اکسانو واضح و زیباست، کاربر در ثانیه اول ورود خود به سایت به درک هدف سایت اکسانو می رسد. اکسانو سایت صرافی ارز دیجیتال است، همانطور که میبینید در صفحه نخست لوگو تمامی ارزهای دیجیتالی که پشتیبانی می کند قرار گرفته است. در کنار این ها رنگبندی مناسب استفاده درست از المان های طراحی لوگو مناسب خود اکسانو همگی دست به دست هم دادند تا شاهد طراحی مناسب صفحه نخست سایت اکسانو باشیم

 

محاسبه گر قیمت ارز دیجیتال اکسانو

محاسبه_گر_ارز_دیجیتال_اکسانو
محاسبه گر ابزاری حرفه ای و پیشرفته است برای برسی قیمت به ریال ارز دیجیتال و همینطور تبدیل آن ها به یکدیگر. به وسیله این ابزار کار کاربران آسان می شود و دیگر نیاز به انجام محاسبات از طرف کاربر برای خرید و فروش و تبدیلات ارزها وجود ندارد. 

ثبت آخرین سفارشات اکسانو

آخرین_خرید_و_فروش_ارز_دیجیتال_اکسانو
در صفحه نخست سایت اکسانو شما می توانید آخرین سفارشات سایت (خرید و فروش) را مشاهده کنید. از این رو کاربران می توانن آخرین قیمت های معاملاتی را مشاهده کنند و کارکرد سایت شما را ببینند که این نکته می تواند روی اعتماد مشتری تاثیر مثبت بگذارد. در پایین قیمت آخرین سفارشات شما نرم افزار موبایل سایت اکسانو رو مشاهد می کنید که از طریق لینک قرار داده شده می توانید نرم افزار موبایل سایت را دریافت کنید.

 

جدول ارزهای دیجیتال اکسانو

جدول_ارزهای_دیجیتال_اکسانو
در 2 قسمت سایت اکسانو شما می توانید جدول قیمت ارزهای دیجیتال را مشاهده کنید. در صفحه اول 4 ارز مهم نمایش داده میشود ولی با کلیک بروی مشاهده تمامی قیمت ها شما به صفحه جدول اصلی می روید که در اینجا تمام ارزهای دیجیتال پشتیبانی شده از طرف سایت اکسانو قابل مشاهده هستند. 

ارزهای دیجیتال پشتیبانی شده اکسانو

ماژول های سایت ساز

ماژول های فروشگاهی


جمع بندی طراحی سایت اکسانو

با توجه به طراحی مناسب، بهینه و زیبای سایت صرافی ارز دیجیتال اکسانو و با در نظر گرفتن امکانات زیاد، نرم افزار موبایل، ماژول های زیاد و ماژول های فروشگاهی زیاد این سایت و اتوماتیک بودن همه فرآیند های سایت، اکسانو در همه زمینه ها قوی عمل کرده است. تیم آرتاراکس در طراحی این سایت تمامی درخواست های اکسانو را با بالاترین کیفیت تحقق بخشیده است. قسمت مقالات، سوالات متدوال و توضیحات مناسب در زمینه چگونگی خرید از سایت و آموزش های لازم به کاربران کمک می کند تا هرچه سریعتر بتوانند خرید و فروش ارز دیجیتال را در این سایت انجام دهند. در ادامه می توانید تمامی قسمت های سایت اکسانو را مشاده کنید. برای دریافت استعلام هزینه طراحی سایت صرافی با ما تماس بگیرید. شماره تماس آرتاراکس: 09120649624 شماره پشتیبانی آرتاراکس: 02632568462
 
working hours

ساعت کار مشاور
9:00 الی 21:00

phone

مشاور
0912 730 70 74
0912 0649 624
026-32 500 126

phone

پشتیبانی
026-32 56 84 62

email

ایمیل
info[at]artarax.com