طراحی سایت صرافی

طراحی سایت ارزی

طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال

طراحی سایت اتوماتیک ارز دیجیتال

طراحی سایت اکسچنج ارز دیجیتال

طراحی سایت توکن ارز دیجیتال

طراحی سایت بیت کوین

طراحی سایت پرفکت مانی

طراحی سایت ووچر پرفکت مانی

طراحی سایت وبمانی

طراحی سایت خرید و فروش پرفکت مانی

طراحی سایت فروشگاه پرفکت مانی

طراحی سایت خرید و فروش ارز

طراحی سایت فروش ازر دیجیتال

طراحی سایت ارز دیجیتال

طراحی سایت وب مانی

طراحی سایت گیفت کارت
طراحی سایت گیف کارت
طراحی سایت پیمر
طراحی سایت پیمر وبمانی
طراحی سایت سئو
طراحی سایت با سئو
طراحی سایت با سئو قوی
طراحی سایت شرکت با سئو قوی
طراحی سایت شرکتی با سئو قوی
طراحی سایت شخصی با سئو قوی
طراحی سایت ارز دیحیتال

طراحی سایت صرافی ارز کوینو

طراحی سایت صرافی ارزکوینو

صرافی ارزکوینو یکی از نمونه کارهای موفق تیم آرتاراکس می باشد. این پلتفرم برای مبادله رمزارزها راه اندازی شده است. امکانات و قابلیت های گوناگونی در ارزکوینو برای کاربران تدارک دیده شده است تا کار با این صرفی را لذت بخش نماید. آرتاراکس همیشه در تلاش بوده تا بهترین خدمات را در جهت آنلاین سازی کسب و کار شما ارائه دهد. سایت ارزکوینو در قسمت خرید و فروش ارز دیجیتال فعالیت می کند و ما مفتخر بودیم در این راه همراهیشان کنیم. اگر تمایل به طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال را دارید با ما تماس بگیرید.
 

امکانات سایت

در ارزکوینو امکانات و ویژگی های مختلفی برای کاربران تدارک دیده شده است. برخی از این موارد عبارتند از:

arzno_safheasliصفحه نخست سایت ارزکوینو

طراحی زیبای صفحه نخست سایت ارزکوینو، استفاده مناسب از فضا، فونت و عکس مناسب، مواردی هستند  که کاربرانی را که برای اولین بار وارد سایت می شوند، جذب می کنند. شخصی سازی صفحه نخست، امکانی است که ما در اختیار مشتریان می گذاریم، البته انجام شخصی سازی ها با توجه به نظارت و مشاوره تیم تحصصی آرتاراکس انجام می شود چرا که تغییرات نامناسب ممکن است تاثیر منفی در جذب کاربران شما بگذارد. جدول ارزها

جدول با طراحی مناسب و شخصی سازی شده به صورتی که شما می توانید هر مقدار ارز دیجیتالی را که نیاز دارید می توانید نمایش دهید. که در اینجا 4 ارز دیجیتال به نمایش گذاشته شده. طراحی رنگ و شکل جدول قابل شخصی سازی شدن است که این سایت از ترکیب رنگ سفید و آبی روشن استفاده شده که در اوج سادگی می تواند اطلاعات مفید را با خوانایی بالا در اختیار کاربر بگذارد.

 

بخش مقالات

بخش مقالات قلب سئو یک وبسایت است. توجه مناسب به این بخش همواره کمک مسقیم به سئو سایت شما می کند. تیم تخصصی آرتارکس نیز برای این قسمت امکانات زیادی را در نظر گرفته است تا کمک شایانی به سئو سایت مشتریان نماید. در قسمت مقالات سایت ارزکوینو شما منوی جستجو را دارید. قسمت ویترین مقالات، دسته بندی مقالات و خیلی امکانات دیگر که کمک به دسته بندی و خوانایی مقالات می کند.
 

نسخه موبایل: سایت ارزکوینو درخواست نرم افزار تلفن همراه نداشتند.

 

لیست ماژول های خریداری شده ارزکوینو

ماژول های سایت ساز:

ماژول نمایش خودکار قیمت ارزها: بروز رسانی خودکار جدول قیمت ارزهای دیجیتال
ماژول ماشین حساب قیمت ارز: محاصبه خودکار قیمت ارز

ماژول های فروشگاه:

ماژول ترید: خرید و فروش ارز 
ماژول گزارشات: ثبت گزارشات فعالیت سایت

طراحی سایت صرافی با آرتاراکس

ما طی سال ها تجربه بر تمام مشکلات و سدهایی که در این تجارت بر سر راهمان وجود داشت غلبه کردیم و راه حل های مناسبی برای این مشکلات ساختیم. با توجه به اهمیت امنیت در طراحی سایت خرید و فروش ارز دیجیتال، همواره در تلاش بودیم تا با ایجاد ماژول های امنیتی مناسب، امنیت مشتریان عزیز را تامین کنیم تا با خیال راحت بتوانند وب سایت صرافی آنلاین خود را راه اندازی کنند. ماژول های شرکت به بخش امنیت محدود نمی شود و ما برای تمام امکانات مورد نیاز شما ماژول های خاصی طراحی کردیم تا بتوانیم برای تمام نیاز های مشتریان پاسخگو باشیم. شما می توانید تمام ماژول های فروشگاه ساز ارز دیجیتال ما را مشاهده کنید. برای استعلام قیمت طراحی سایت صرافی با ما تماس بگیرید. شماره تماس آرتاراکس: 09120649624
working hours
9:00 الی 21:00
phone
0912 064 96 24
026-34 01 9001
phone
026-34 01 9002