طراحی سایت صرافی

طراحی سایت ارزی

طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال

طراحی سایت اتوماتیک ارز دیجیتال

طراحی سایت اکسچنج ارز دیجیتال

طراحی سایت توکن ارز دیجیتال

طراحی سایت بیت کوین

طراحی سایت پرفکت مانی

طراحی سایت ووچر پرفکت مانی

طراحی سایت وبمانی

طراحی سایت خرید و فروش پرفکت مانی

طراحی سایت فروشگاه پرفکت مانی

طراحی سایت خرید و فروش ارز

طراحی سایت فروش ازر دیجیتال

طراحی سایت ارز دیجیتال

طراحی سایت وب مانی

طراحی سایت گیفت کارت
طراحی سایت گیف کارت
طراحی سایت پیمر
طراحی سایت پیمر وبمانی
طراحی سایت سئو
طراحی سایت با سئو
طراحی سایت با سئو قوی
طراحی سایت شرکت با سئو قوی
طراحی سایت شرکتی با سئو قوی
طراحی سایت شخصی با سئو قوی
طراحی سایت ارز دیحیتال

طراحی سایت صرافی آنلاین چنج پاندا

طراحی سایت صرافی چنچ پاندا

وب سایت صرافی انلاین چنج پاندا، سایت خرید و فروش آنلاین ارزهای دیجیتال است. سایت چنج پاندا یکی از نمونه کارهای زیبا از نظر طراحی است. تیم آرتاراکس همواره در تلاش جلب هرچه بیشتر رضایت مشتریان در زمینه طراحی بوده است. در ادامه با بررسی امکانات اجرا شده در طراحی سایت صرافی Change Panda می پردازیم. با ما همراه باشید. 

امکانات سایت

صفحه نخست 

صفحه_اول_چنج_پاندا
صفحه نخست سایت چنج پاندا، یکی از طولانی ترین صفحات نخست را در بین سایت های مشابه دارد. این طولانی بودن معایب و فوایدی دارد. حجم اطلاعات زیاد سایت در صفحه اول و استفاده از تصاویر متحرک زیاد باعث شده است سایت کمی با تاخیر نشان داده شود. این تاخیر را می توان فراموش کرد، زیرا این تصاویر متحرک زیبایی خاصی را به صفحه اول سایت داده است. در کنار تصاویر متحرک شما شاهد رنگ بندی مناسب، استفاده درست از فضای سفید، دسته بندی مناسب اطلاعات هستید که همگی دست به دست هم دادند تا این سایت صفحه نخست مناسبی را به کاربران خود ارائه دهد.


جدول ارزها

جدول_ارزها_چنج_پاندا
جدول ارزهای چنج پاندا در صفحه اول سایت موجود است با این تفاوت که تعداد ارزهای محدودی را به نمایش می گذارد. شما می توانید در منوی سایت و در قسمت قیمت لحظه ای، جدول مفصل تری را برای قیمت ارزهای بیشتر مشاهده کنید که این جدول بیش از 100 ارزدیجیتال را نمایش می دهد که تعداد بالایی است در مقایسه با سایت های مشابه. طراحی و رنگ بندی جدول مناسب است و جدول اطلاعات مفیدی را در اختیار کاربران قرار می دهد.
 


محتوا در صفحه نخست

محتوا_چنج_پاندا
یکی از نکات جالب سایت چنج پاندا، قرار دادن محتوای مرتبط با ارزهای دیجیتال در صفحه نخست است. مطالب گذاشته شده کاملا مختصر و مفید هستند و اطلاعات مناسبی را در اختیار کاربرانی که ناآشنا با ارزهای دیجیتال هستند قرار می دهد. البته شما می توانید مطالب کامل تری را در قسمت مقالات مطالعه کنید. 

سوالات متداول

سوالات_متداول_چنج_پاندا
سوالات متداول سایت چنج پاندا در صفحه نخست سایت قرار داده شده است. این بخش اطلاعات مفیدی را در اختیار کاربران تازه وارد در زمینه ارزهای دیجیتال و ترید قرار می دهد. 


 

 

لیست ماژول های خریداری شده

ماژول های سایت ساز

  • نمایش قیمت ارزهای

  • نمایش آخرین سفارشات

ماژول های فروشگاهی

  • ماژول ترید

طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال

تیم آرتاراکس پیشنهاداتی را در رابطه با انواع قالب ها در اختیار مشتریان می گذارد و در نهایت این مشتریان هستند که تصمیم می گیرند سایت شان به چه شکلی طراحی شود. ما این حق انتخاب را در اختیار مشتریان می گذاریم که سایت خود را با طراحی دلخواه خود بسازند و در کنار شخصی سازی های مشتریان، ما مشاوره های مناسب را برای طراحی سایت ارز دیجیتال در اختیار ایشان قرار می دهیم. سایت چنج پاندا به طور کلی طراحی زیبایی دارد، امکانات مناسبی و اطلاعات مفیدی را برای شروع کاربران مبتدی قرار می دهد. برای استعلام قیمت طراحی سایت صرافی با ما تماس بگیرید. شماره تماس آرتاراکس: 09120649624 طراحی سایت صرافی بیت کوین و انواع دیگر ارزهای دیجیتال
working hours
9:00 الی 21:00
phone
0912 064 96 24
026-34 01 9001
phone
026-34 01 9002