طراحی سایت هولدینگ پترو ستاره فلات

امروزه اگر بخواهید شرکت خود را به مشتریان خود در سایر شهرها و یا سایر کشورها بصورتی قوی معرفی نمایید، می بایست یک سایت قوی داشته باشید. بدیهی است طراحی و محتوای سایت شرکت شما می بایست بر اساس موضوع کاریتان باشد. باید محصولات و خدمات شرکت خود را به خوبی معرفی نمایید تا در ذهن بازدیدکنندگان میزان قدمت، تجربه و کیفیت خدمات یا محصولاتتان به شکل کاملی تداعی شود.
کاملا مشخص است که کاربری که با شرکت شما از نزدیک آشنایی ندارد، با دیدن سایت شرکت، در مورد شما، شرکتتان و خدماتتان قضاوت می کند. حال آنکه این قضاوت چقدر به واقعیت نزدیک باشد، کاملا به کیفیت سایت شما بستگی دارد.
بدیهی است که هرچقدر هم که شرکتی شکیل و با تجربه بالا داشته باشید، یک سایت ضعیف می تواند شرکت شما را ضعیف و حتی بدون تجربه در چشم مشتریانتان نشان دهد و صدمات جبران ناپذیری به کسب و کار شما بزند.
امروزه مشتریان بسیار باتجربه و با معلومات هستند و به راحتی یک سایت یک روزه را از یک سایتی که چند ده روز رویش کار شده است را تشخیص می دهند. بدیهی است برای داشتن یک سایت قوی باید وقت بیشتری روی آن صرف شود و این خود نقطه قوتی است که به مشتریانتان نشان می دهد چقدر به کیفیت کار خود اهمیت می دهید.

اعتماد مشتری را جلب نمایید

وقتی مشتری متوجه شود که سایت شرکت شما یک سایت با کیفیت است که وقت زیادی رویش صرف شده است. بهتر و بیشتر به شرکت شما اعتماد می کند. بدیهی است هیج مشتری ای به یک سایت ساده که با نرم افزارهای آماده رایگان موجود در اینترنت در کمتر از یک هفته راه اندازی شده است و پر است از اشکال در طراحی، راست چینی منوها و غیره اعتماد نخواهد کرد.

طراحی قالب با گرافیک اختصاصی

پس از عقد قرارداد تیم گرافیک ما تمامی رقبای داخلی و خارجی شما را بررسی و بر اساس نظرات شما و بررسی دید مشتریان شما یک طرح گرافیکی آماده و برای شما ارسال می نمایند. پس از بررسی و اعمال تغییرات احتمالی در طرح و نهایتا تایید نهایی طرح توسط شما، کدنویسی قالب سایت شروع می شود و پس از اتمام روی سایت شما نصب می شود.

طراحی شکیل بر اساس جامعه مشتریان شما

در طراحی سایت های شرکتی تلاش می نماییم رنگ بندی ها، اشکال و حتی افکت هایی استفاده نماییم که کاملا منطبق به زمینه فعالیت شرکت و علایق مشتریان آن باشد.

امکانات خاص کسب و کار شما

هر کسب و کاری به امکانات خاص خود بر روی سایتش نیاز دارد. بنابراین نمی توان یک محصول تولید کرد و به همه کسب و کارها ارائه داد. بعنوان مثال سایت یک وکیل و یک پزشک زیبایی نیازهای متنوعی دارد، بعنوان مثال پزشک به بخشی جهت نمایش عکس قبل و بعد عمل های خود نیاز دارد و یا حتی ممکن است نیازمند امکان نوبت دهی آنلاین باشد. در حالی که یک وکیل نیاز دارد مدارک و پرونده های مهم خود را معرفی نماید. یک سری ویدئو های مشاوره ای روی سایتش بگذارد تا مشتریان را از مهارت خود آگاه و آنان را به تماس ترعیب نماید.

گروه فنی و مهندسی آرتاراکس با سال ها تجربه در زمینه طراحی سایت شرکتی آماده است تا خدمات ویژه و منحصر به فردی در زمینه طراحی سایت به ویژه طراحی سایت های شرکتی به شما مشتریان محترم ارائه نماید. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره طراحی انواع سایت از محصولات و نمونه کارهای آرتاراکس بازدید فرمایید. 

همچنین جهت دریافت مشاوره در زمینه طراحی سایت شرکت خود می توانید با مشاور ما از طریق شماره تلفن 09120649624 (مهندس جلالی) تماس بگیرید.
working hours
9:00 الی 21:00
phone
0912 730 70 74
0912 064 96 24
026 32 500 126
phone
026 325 68 462
email