طراحی سایت صرافی

طراحی سایت ارزی

طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال

طراحی سایت اتوماتیک ارز دیجیتال

طراحی سایت اکسچنج ارز دیجیتال

طراحی سایت توکن ارز دیجیتال

طراحی سایت بیت کوین

طراحی سایت پرفکت مانی

طراحی سایت ووچر پرفکت مانی

طراحی سایت وبمانی

طراحی سایت خرید و فروش پرفکت مانی

طراحی سایت فروشگاه پرفکت مانی

طراحی سایت خرید و فروش ارز

طراحی سایت فروش ازر دیجیتال

طراحی سایت ارز دیجیتال

طراحی سایت وب مانی

طراحی سایت گیفت کارت
طراحی سایت گیف کارت
طراحی سایت پیمر
طراحی سایت پیمر وبمانی
طراحی سایت سئو
طراحی سایت با سئو
طراحی سایت با سئو قوی
طراحی سایت شرکت با سئو قوی
طراحی سایت شرکتی با سئو قوی
طراحی سایت شخصی با سئو قوی
طراحی سایت ارز دیحیتال

طراحی سایت فروشگاه آنلاین نرم افزار

آیا محصولی برای فروش دارید ؟ آیا محصولات خود را بصورت سنتی به فروش می رسانید ؟ آیا به فکر فروش محصولات خود در کل ایران افتاده اید ؟

چرا به فروشگاه اینترنتی نیاز دارم ؟

با استفاده از یک فروشگاه اینترنتی می توانید محصولات خود را به راحتی در کل ایران به فروش برسانید. شاید بپرسید که از طریق تلگرام یا اینستاگرام می توان محصولات را به فروش رساند، پس چرا نیاز به راه اندازی فروشگاه اینترنتی دارم ؟
در پاسخ باید به این نکته توجه نمایید که هر کسی می تواند یه حساب اینستاگرام بزند و با کمی هزینه فالوئر بخرد. بنابراین حساب اینستاگرام اعتبار لازم را برای مشتری ها ندارد و مشتری ها به سختی می توانند به این نوع کسب و کار ها اعتماد کنند.
از طرف دیگر وقتی فروشگاه اینترنتی ندارید، درگاه بانکی ای هم وجود ندارد که از مشتری مبلغ را آنلاین دریافت نمایید پس مجبور می شوید کالا را تحویل دهید و سپس پول آن را دریافت نمایید. در صورتی که اگر فروشگاه اینترنتی داشتید، پول را ابتدا بصورت آنلاین از مشتری می گیرید و سپس محصول را برای او می فرستید. بدین صورت می توانید حتی در صورتی که سرمایه تان کم باشد، با پول مشتری کالا را تهیه نمایید و برایش بفرستید. بدین صورت نیازی به خرید محصولات و دپوی آنها ندارید و ریسک فروش نرفتن کالاها را نیز نخواهید داشت.
نکته مهمتر این است که وقتی فروشگاه اینترنتی ندارید هیچگونه گزارشی از میزان فروش، درآمد و هزینه های خود ندارید و نمی دانید دقیقا دارید سود می کنید و یا ضرر!
ممکن است درآمد شما در یک ماه بسیار بالا باشد ولی هزینه های شما در آن ماه بیشتر از درآمدتان باشد! این در حالی است که بدون داشتن امکانات گزارشگیری تصور می کنید که آن ماه فروش خوبی داشته اید و حتما سود خوبی هم کسب کرده اید در صورتی که با یک گزارش گیری ساده متوجه خواهید شد که هزینه های شما بسیار بالاتر بوده و در اصل ضرر کرده اید.

چرا طراحی سایت خود را به آرتاراکس بسپارید؟

ما در آرتاراکس با بهره گیری از تیمی متخصص بهترین کیفیت را برای مشتریان شما فراهم می آوریم. این مهم با بررسی سایت رقبای داخلی و خارجی شما توسط تیم آنالیز و طراحی آرتاراکس صورت می گیرد. بر اساس اطلاعات بدست آمده و با بررسی سلایق شما و مشتریانتان وب سایتی با بهترین کیفیت و کارایی طراحی می نماییم.

جهت دریافت مشاوره، با مشاور ما با شماره 09120649624 (مهندس جلالی) تماس بگیرید.

 
working hours
9:00 الی 21:00
phone
0912 064 96 24
026-34 01 9001
phone
026-34 01 9002