طراحی سایت صرافی

طراحی سایت ارزی

طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال

طراحی سایت اتوماتیک ارز دیجیتال

طراحی سایت اکسچنج ارز دیجیتال

طراحی سایت توکن ارز دیجیتال

طراحی سایت بیت کوین

طراحی سایت پرفکت مانی

طراحی سایت ووچر پرفکت مانی

طراحی سایت وبمانی

طراحی سایت خرید و فروش پرفکت مانی

طراحی سایت فروشگاه پرفکت مانی

طراحی سایت خرید و فروش ارز

طراحی سایت فروش ازر دیجیتال

طراحی سایت ارز دیجیتال

طراحی سایت وب مانی

طراحی سایت گیفت کارت
طراحی سایت گیف کارت
طراحی سایت پیمر
طراحی سایت پیمر وبمانی
طراحی سایت سئو
طراحی سایت با سئو
طراحی سایت با سئو قوی
طراحی سایت شرکت با سئو قوی
طراحی سایت شرکتی با سئو قوی
طراحی سایت شخصی با سئو قوی
طراحی سایت ارز دیحیتال
ساخت بازی ارز دیجیتال
ساخت بازی همستر کامبت
ساخت بازی همستر
طراحی صرافی طلای آب شده
ساخت صرافی طلای آب شده

طراحی سایت شرکت پارسل

امروزه اگر بخواهید شرکت خود را به مشتریان خود در سایر شهر ها و یا سایر کشورها بصورتی قوی معرفی نمایید، می بایست یک سایت قوی داشته باشید. بدیهی است طراحی و محتوای سایت شرکت شما می بایست بر اساس موضوع کاریتان باشد. باید محصولات و خدمات شرکت خود را به خوبی معرفی نمایید تا در ذهن بازدیدکنندگان میزان قدمت، تجربه و کیفیت خدمات یا محصولاتتان به شکل کاملی تداعی شود.
کاملا مشخص است که کاربری که با شرکت شما از نزدیک آشنایی ندارد، با دیدن سایت شرکت، در مورد شما، شرکتتان و خدماتتان قضاوت می کند. حال آنکه این قضاوت چقدر به واقعیت نزدیک باشد، کاملا به کیفیت سایت شما بستگی دارد.
بدیهی است که هرچقدر هم که شرکتی شکیل و با تجربه بالا داشته باشید، یک سایت ضعیف می تواند شرکت شما را ضعیف و حتی بدون تجربه در چشم مشتریانتان نشان دهد و صدمات جبران ناپذیری به کسب و کار شما بزند.
امروزه مشتریان بسیار باتجربه و با معلومات هستند و به راحتی یک سایت یک روزه را از یک سایتی که چند ده روز رویش کار شده است را تشخیص می دهند. بدیهی است برای داشتن یک سایت قوی باید وقت بیشتری روی آن صرف شود و این خود نقطه قوتی است که به مشتریانتان نشان می دهد چقدر به کیفیت کار خود اهمیت می دهید.

اعتماد مشتری را جلب نمایید

وقتی مشتری متوجه شود که سایت شرکت شما یک سایت با کیفیت است که وقت زیادی رویش صرف شده است. بهتر و بیشتر به شرکت شما اعتماد می کند. بدیهی است هیج مشتری ای به یک سایت ساده که با نرم افزارهای آماده رایگان موجود در اینترنت در کمتر از یک هفته راه اندازی شده است و پر است از اشکال در طراحی، راست چینی منوها و غیره اعتماد نخواهد کرد.

طراحی قالب با گرافیک اختصاصی

پس از عقد قرارداد تیم گرافیک ما تمامی رقبای داخلی و خارجی شما را بررسی و بر اساس نظرات شما و بررسی دید مشتریان شما یک طرح گرافیکی آماده و برای شما ارسال می نمایند. پس از بررسی و اعمال تغییرات احتمالی در طرح و نهایتا تایید نهایی طرح توسط شما، کدنویسی قالب سایت شروع می شود و پس از اتمام روی سایت شما نصب می شود.

طراحی شکیل بر اساس جامعه مشتریان شما

در طراحی سایت های شرکتی تلاش می نماییم رنگ بندی ها، اشکال و حتی افکت هایی استفاده نماییم که کاملا منطبق به زمینه فعالیت شرکت و علایق مشتریان آن باشد.

امکانات خاص کسب و کار شما

هر کسب و کاری به امکانات خاص خود بر روی سایتش نیاز دارد. بنابراین نمی توان یک محصول تولید کرد و به همه کسب و کارها ارائه داد. بعنوان مثال سایت یک وکیل و یک پزشک زیبایی نیازهای متنوعی دارد، بعنوان مثال پزشک به بخشی جهت نمایش عکس قبل و بعد عمل های خود نیاز دارد و یا حتی ممکن است نیازمند امکان نوبت دهی آنلاین باشد. در حالی که یک وکیل نیاز دارد مدارک و پرونده های مهم خود را معرفی نماید. یک سری ویدئو های مشاوره ای روی سایتش بگذارد تا مشتریان را از مهارت خود آگاه و آنان را به تماس ترعیب نماید.

جهت دریافت مشاوره می توانید با مشاور ما از طریق شماره تلفن 09120649624 (مهندس جلالی) تماس بگیرید.
working hours
9:00 الی 18:00
phone
0912 064 96 24
phone