طراحی سایت استارتاپ بیل تیک

امروزه صنعت آی تی یکی از پردرآمد ترین صنعت های دنیاست. بطوری که بزرگترین شرکت های جهان (از نظر میزان درآمد) شرکت هایی مثل گوگل، مایکروسافت و اپل هستند.
تنها کافی است یک ایده استارتاپی خوبی داشته باشید که نیازی از مردم رفع نماید.

استارتاپ چیست ؟

استارتاپ به کسب و کار جوانی گفته می شود که بر اساس یک ایده شکل گرفته است. معمولا یک نفر نیاز یا مشکلی را در جامعه می بیند و بر اساس آن ایده ای جذاب برای رفع این نیاز یا مشکل پیدا می کند. در حوزه آی تی این ایده ها معمولا راهکارهایی هستند که از طریق یک وب سایت و یا یک اپلیکیشن موبایل یک یا چند نیاز را برطرف می نمایند.
برای راه اندازی استارتاپ نیاز است دانش کافی در زمینه استارتاپ داشته باشید. هر چه تجربه و دانش شما بیشتر باشد، درصد موفقیت کسب و کارتان بیشتر خواهد بود.

یک نیاز ایجاد نمایید

حتما نیاز نیست یک نیاز را رفع نمایید! گاهی استارتاپ ها نیازی جدید ایجاد می نمایند.

کارها را ساده تر و در دسترس تر کنید

گاهی ایده های استارتاپی بهبود یافته ایده ای هستند که در حال حاضر وجود دارد. مثلا ممکن است هزاران فروشگاه ارائه سبزی های آماده پخت وجود داشته باشد ولی شما اپلیکیشن موبایلی طراحی نمایید که خرید را برای مشتریان ساده تر نماید و مشتری پس از پرداخت هزینه بصورت آنلاین سفارش خود را درب منزل دریافت نماید!

راه اندازی استارتاپ

یکی از حوزه های فعالیت آرتاراکس کمک به صاحبان ایده جهت راه اندازی استارتاپ است. ما تجربیات چندین ساله خود را در اختیارتان می گذاریم تا کسب و کاری بهتری یا درصد موفقیت بالاتر راه اندازی نمایید. مشاوره، طراحی، تحقیق، آنالیز و ساخت ایده های استارتاپی شما از جمله خدماتی است که به مشتریانمان ارائه می نماییم.

استارتاپ بیل تیک یک وب سایت ارائه دهنده خدمات صدور و پرداخت فاکتور به کسب و کارها است. این استارتاپ نیاز به صدور و پرداخت فاکتور و همچنین گرفتن گزارشات مالی را برای کسب و کارهای کوچک رفع می نماید.

بر اساس مدل کسب و کار این استارتاپ، درآمد سایت از فروش حق عضویت می باشد. بدین صورت که کاربران بر اساس نیازشان می توانند پلن های متنوعی که شامل امکانات مختلفی است را خریداری نمایند. امکانان شامل تعریف محصولات، تعریف خدمات، تعریف واحدهای شمارش، صدور فاکتور با امکان پرداخت آنلاین مبلغ فاکتور بصورت یکجا، قسطی و یا مبلغ دلخواه مشتری است. همچنین امکان ثبت هزینه ها و دریافت انواع گزارشات مالی از دیگر امکاناتی ارائه شده توسط این استارتاپ است.

مالکین این استارتاپ پس از موفقیت در ارائه طرحشان در کشور آلمان، به این کشور نقل مکان کرده اند و در حال آماده سازی مقدمات راه اندازی استارتاپشان در کشور آلمان می باشند.

جهت مشاهده این سایت می توانید به آدرس زیر مراجعه نمایید:
http://biltik.com

اگر ایده ای دارید، جهت دریافت مشاوره می توانید با مشاور ما تماس بگیرید:
09120649624 مهندس جلالی
working hours
9:00 الی 21:00
phone
0912 730 70 74
0912 064 96 24
026 32 500 126
phone
026 325 68 462
email