طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال exeverest

طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال exeverest

امکانات سایت

صفحه نخست exeverest

صفحه_نخست_exeverest
در صفحه نخست سایت exeverest از رنگ بندی مناسبی استفاده شده است. استفاده از رنگ های مناسب، طرح کلاسیک در عین حال  جذابی را به سایت بخشیده است. از فضاها به درستی استفاده شده و می توان گفت در این صفحه همه چیز سر جای خود قرار دارد. بدیهی است همواره صفحه نخست مناسب و استاندارد در طراحی سایت، رابطه مستقیمی با جذب کاربر دارد.   

جدول ارزهای exeverest

جدول_قیمت_ارزهای_دیجیتال__صفحه_نخست_exverest
در صفحه نخست سایت exeverest شما درسترسی به قیمت ارزهای دیجیتال دارید. این دسترسی به 2 شکل است، اول این که شما می توانید با ماشین حساب طراحی شده ارز مورد نظر خود و مقدار مورد نیاز خود را انتخاب کنید تا به شما قیمت را نمایش دهد.
قسمت دوم حدولی است که قیمت ارزهای دیجیتال را نشان می دهد که تعداد مناسبی از ارزهای دیجیتال را پشتیبانی می کند. در قسمت پایین هر ارز دیجیتال و با کلیک بر روی قسمت تحلیل تکنیکال می توانید وارید قیمت تحلیل ارزهای دیجیتال شوید تا اطلاعات مناسبی برای سرمایه گذاری یا پیش بینی همان ارز را ببینید.

 

محتوا exeverest

محتوا_صفحه_نخست_exeverest

سایت exeverest هم قسمت مقالات و هم قسمت اخبار دارد. در صفحه اصلی نکات و اطلاعات مفیدی را در اختیار کاربران قرار میدهد. یک کاربر جدید در دنیای صرافی ارز دیجیتال می تواند اطلاعات مفیدی از محتوا صفحه اول کسب کند. و بعد از آن می تواند در سایت exeverest وارد قسمت مقالات شود و اطلاعات خود را بیشتر کند و یا می تواند مستقیم وارد قسمت اخبار شود و اخبار دنیای ارزهای دیجیتال را دنبال کند و به فکر برنامه سرمایه گذاری خود در سایت exeverest باشد.

 

سایت exeverest درخواست نرم افزار موبایل نداشتند

 

لیست ماژول های خریداری شده

ماژول های سایت ساز

ماژول های فروشگاهی

عملکرد کلی

در طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال exeverest، دقت و وقت زیادی گذاشته شده است. طراحی برای جذب کاربر بسیار مناسب است. پخش قسمت های مختلف سایت در منوها، از مواجه شدن کاربر با انبوهی از اطلاعات جلوگیری می کند. سایت دارای ماشین حساب محاسبه گر قیمت ارزهای دیجیتال است که در طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال بسیار مهم است و امکانی است که به کمک کاربران می آید. جداول نمایش قیمت ها طراحی مناسبی دارند و در 2 بخش، در صفحه نخست و در منو به صورت جدا وجود دارد که اطلاعات مناسبی در اختیار کاربران قرار می دهد.
 
working hours

ساعت کار مشاور
9:00 الی 21:00

phone

مشاور
0912 0649 624
026-32 500 126

phone

پشتیبانی
026-32 56 84 62

email

ایمیل
info[at]artarax.com