ارز دیجیتال چیلیز (CHZ) چیست؟

ارز دیجیتال چیلیز (CHZ) چیست؟

چهارشنبه 20 اسفند 1399
| 422

Chiliz یک ارز دیجیتال است که در دنیای سیستم های ورزشی و سرگرمی مورد استفاده قرار می گیرد و با نام اختصاری CHZ نامگذاری شده است. به طور خاص، این یک رمز سودمند در بلاکچین Ethereum است که به عنوان ارز دیجیتال رسمی پلتفرم Socios استفاده می شود. با آرتاراکس در برسی ارز دیجیتال چیلیز همراه باشید.
با توجه به رابطه دورادور در دنیای ورزش بین باشگاه و طرفداران آن ها تیم سازنده چیلیز در نظر دارد که طرفین را به یکدیگر نزدیک کند. 
هدف Chiliz این است که به میلیون ها طرفدار ورزش یک سکه برای خرید قدرت رای گیری مستقیم در باشگاه های فوتبال مورد علاقه خود بدهد. به این ترتیب  هواداران دیگر فقط تماشاگران نستند و یک تصمیم گیرنده فعال این باشگاه تبدیل می شوند.

 

پیدایش ارز دیجیتال چیلیز


ارز دیجیتال چیلیز

به گفته تیم توسعه دهنده چیلیز، ایده ساخت این ارز دیجیتال بارها در ذهن تیم توسعه دهنده تکرار شده است تا سرانجام در سال 2016 شروع به کار کردند. در ابتدا 66 میلیون دلار سرمایه گذار خصوصی جذب کردند که بیشترین بخش آن بودجه طراحی سایت و پلتفرم Socios، اولین برنامه تعامل و جوایز طرفداران جهان است.
Socios در پایان دسامبر 2019 راه اندازی شد. یوونتوس اولین باشگاهی بود که Fan Tokens (JUV $) خود را تولید کرد، Fan Token Offering را ارائه داد و به هواداران خود این فرصت را داد تا درباره بلاکچین آن ها رأی دهند.

 

چیلیز چگونه کار می کند؟

بنابراین همانطور که می بینیم چلیز یک طرفدار، طرفداری تیم های مورد علاقه است، که می توانید آن را برای حمایت از تیم مورد علاقه خود و تأثیرگذاری بر تصمیمات خاص و موارد دیگر هزینه کنید.

Socios

این وب سایت دارای امکاناتی است که تجربه کاربری بسیار خوبی را ارائه می دهد، عملکردهایی مانند شناسایی رایانه شخصی شما، صرف نظر از اینکه حساب خود را غیرفعال می کنید، همیشه هنگام بازگشتن شما را شناسایی می کند، تنظیمات شما را نیز ذخیره می کند و تعجب خواهید کرد که در کجا اطلاعات راه اندازی در رایانه شخصی شما به طور خاص در مرورگر شما ذخیره می شود.
علائم طرفداران CHZ هر باشگاه یک دارایی دیجیتال محدود است که حق رأی را می دهد. موضوعات نظرسنجی توسط خود باشگاه ها تعیین می شود، اما امکانات بی پایان است! شما می توانید از مسائل مربوط به باشگاه "بهترین بازیکن بازی"،  تا مکان های بازی های دوستانه تابستان و موارد دیگر تصمیم بگیرید.
یوونتوس، اتلتیکو مادرید، پاری سن ژرمن، یوونتوس، آ اس رم، بارسلونا یا گالاتاسرای فقط برخی از باشگاه هایی هستند که در حال حاضر در این سیستم عامل هستند.

ارز دیجیتال چیلیز در فوتبال

هدیه چیلیز به جهان

Chiliz بیش از 80 عضو تیم دارد و از 29 ملیت مختلف برخوردار است.  به همراه دفتر مرکزی مالت، دفتر توسعه در لیون فرانسه را اداره می کنند و در ترکیه، اسپانیا، کره جنوبی و برزیل فعالیت های فعالی دارند و اعضای تیم نیز در انگلستان و سوئد فعال هستند.
چیلیز 19 شریک رسمی در Socios دارد، پیشنهادات Fan Token را برای 11 نفر از این شرکا برگزار کرده اند و بیش از 120+ نظرسنجی انجام داده اند و به صدها طرفدار از سراسر جهان پاداش داده اند. چیلیز سخت تلاش می کند تا شرکای فوتبال و ورزشهای بیشتری را به لیست شرکای پلتفرم "tokenized" خود اضافه کند، چیلیز امیدوار است در آینده نه چندان دور تعداد تیم های خود را به 10000 تا برساند. همچنین در حال پردازش سایر ورزش ها و سرگرمی ها هستند، مانند PFL که اخیراً از طرف تیم تسعه دهنده اعلام شده است.
 

نحوه خرید CHZ

اگر شما علاقه مند به دریافت سریع این توکن ها هستید، می توانید CHZ را از صرافی ارز دیجیتال Bitnovo خریداری کرده و به کیف پول Socios منتقل کنید. Chiliz و Bitnovo شرکای تجاری هستند.
همچنین توکن های CHZ را با کوپن Bitnovo که توسط Chiliz  قابل استفاده است، در فروشگاه های فیزیکی ایتالیا، فرانسه، اسپانیا و پرتغال وجود دارد.  
 
working hours

ساعت کار مشاور
9:00 الی 21:00

phone

مشاور
0912 0649 624
026-32 500 126

phone

پشتیبانی
026-32 56 84 62

email

ایمیل
info[at]artarax.com