طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاه

طراحی سایت بیت کوین

طراحی سایت پرفکت مانی

طراحی سایت ووچر پرفکت مانی

طراحی سایت وبمانی

طراحی سایت خرید و فروش پرفکت مانی

طراحی سایت خرید و فروش وبمانی

طراحی سایت خرید و فروش

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاه وبمانی

طراحی سایت فروشگاه پرفکت مانی

طراحی سایت فروش ارز دیجیتال

طراحی سایت ارز دیجیتال

طراحی سایت وب مانی

طراحی فروشگاه آنلاین

طراحی فروشگاه اینترنتی

طراحی سایت فروشگاه آنلاین

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

طراحی وب سایت
طراحی فروشگاه گیف کارت
طراحی سایت ارزان
طراحی سایت گیفت کارت
طراحی سایت گیف کارت
طراحی سایت پیمر
طراحی سایت پیمر وبمانی
طراحی سایت فروشگاه فایل
شرکت طراحی سایت
طراحی سایت سئو
طراحی سایت بهینه شده
طراحی سایت با سئو قوی
طراحی سایت فروشگاهی با سئو
آرتاراکس
آرتاراکس
طراحی سایت فروش گیفت کارت

طراحی سایت فروش گیفت کارت

چهارشنبه 2 مرداد 1398
| 2035

در حـال حاضـر شـما به عنوان یک کاربر ایرانی تقریبا هیچ موجودیت رسـمی ای در شـبکه های آنلاین ندارید. به عنـوان مثـال نمی توانیـد سایت های آنلایـن سـونی و مایکروسـافت بازی بخرید یا اپلیکیشن های غیررایـگان اندروید و ios را روی گوش تان دانلـود کنیـد. چون آن ها هیچ راهی برای پرداخت امن پول سفارش شما ندارند. اما کارت هایی وجود دارند که به اسم گیفت کارت شناخته می شوند و با کمک شان می توانیم تقریباً تمام تحریم ها را دور بزنیم.


طراحی سایت فروش گیفت کارت
 

گیفت کارت چیست

گیفت کارت (Gift Card) یک کارت اعتباری غیرنقدی است که مقدار مشخصی پول در آن ذخیره شده و می توان با آن از فروشگاه های مختلف خرید کرد. به عبارت دیگر گیفت کارت ها نوعی از کارت های اعتباری پیش پرداخت هستند که به پشتوانه منابع مالی موجود برای استفاده در آینده مورد استفاده قرار می گیرد.

معمولاً دو نوع گیفت کارت وجود دارد: گیفت کارت درون فروشگاهی (closed loop gift card) و گیفت کارت برون فروشگاهی (open loop gift card). با هر دو نوع این گیفت کارت ها می توان به صورت اینترنتی و حضوری خرید کرد. بسیاری از گیفت کارت ها قابلیت حداقل و حداکثر شارژ اولیه را دارند. حداقل شارژ اولیه گیفت کارت ها 10 دلار و حداکثر آن 500 دلار است.

یکی از مسائلی که باعث شده تا استفاده از گیفت کارت ها با استقبال زیادی مواجه شود امنیت بیشتر آن ها نسبت به وجوه نقد است. برای کاهش ریسک گم شدن و یا از دست دادن گیفت کارت می توان بسیاری از آن ها را به صورت آنلاین ثبت نام و تهیه کرد. در این صورت اگر زمانی گیفت کارت خود را گم کنید می توانید وجه باقی مانده در آن را از طریق اینترنت ردیابی و یا مسدود نمایید.


طراحی سایت فروش گیفت کارت
 

انواع گیفت کارت ها

همان طور که اشاره شد گیفت کارت ها شامل دو نوع گیفت کارت های درون فروشگاهی و گیفت کارت های برون فروشگاهی هستند. با گیفت کارت های برون فروشگاهی مانند کارت های اعتباری دائمی می توان از فروشگاه های مختلف خرید کرد اما گیفت کارت های درون فروشگاهی فقط مختص خرید از یک فروشگاه خاص است. همچنین گیفت کارت های درون فروشگاهی را نمی توان دوباره شارژ کرده و از آن استفاده کرد.

اما دسته بندی دیگر گیفت کارت ها شامل گیفت کارت های فیزیکی و گیفت کارت های دیجیتال (الکترونیکی) هستند که هرکدام از آن ها ویژگی ها و مزایا و کاربردهای گسترده ای دارند. شرکت های بزرگی همچون آمازون، مایکروسافت، وال مارت، تارگت، اپل، گوگل و ... به مشتریان خود این امکان را می دهند که هر دو نوع گیفت کارت های فیزیکی و دیجیتال را خریداری کنند. با داشتن حساب اینترنتی یا دیجیتال در فروشگاه های آنلاین این شرکت ها کاربران می توانند گیفت کارت های خود را از طریق دستگاه های دیجیتال مانند تلفن های هوشمند یا کامپیوتر چاپ کرده و به صورت حضوری و یا آنلاین با استفاده از اپلیکیشن های مخصوص و یا از طریق سایت خریدهای خود را انجام دهند.
 

طراحی سایت فروش گیفت کارت
 

اصولاً گیفت کارت ها می توانند گزینه خوبی برای کسانی باشند که نگران گم شدن پول نقد خود هستند. گیفت کارت های دیجیتال عموماً قابل تعویض نیستند، با این حال امکان از دست دادن آن ها بسیار پایین است. در عوض گیفت کارت های فیزیکی برای امنیت و حفاظت بیشتر باید ثبت نام شوند و امکان تعویض آن ها نیز وجود دارد.

اگرچه گیفت کارت های فیزیکی همچنان به وفور در بازار یافت می شوند اما امروزه گیفت کارت های دیجیتال به سرعت در حال رشد هستند. با توجه به رشد سریع و چشمگیر دنیای ابزارهای دیجیتال و استفاده روزافزون از تلفن های هوشمند و خرید های اینترنتی کاربران زیادی در سراسر دنیا و بدون هیچ گونه محدودیتی می توانند با استفاده از گیفت کارت های دیجیتال مخصوص از سایت ها و فروشگاه های معتبر به راحتی خرید کنند. در ادامه با مزیت ها و اهمیت و کاربرد گیفت کارت های دیجیتال در این مقاله با ما همراه باشید.
 

طراحی سایت فروش گیفت کارت
 

تفاوت گیفت کارت با کارت های اعتباری

کارت های اعتباری و نوع فیزیکی گیفت کارت ها هر دو قطعات پلاستیکی هستند که به جای پول نقد برای خرید از فروشگاه های مختلف استفاده می شوند. از نظر امنیت هر دوی این کارت ها نسبت به پول نقد امنیت بیشتری دارند و راحت تر می توان آن ها را جابجا و یا حمل کرد.

اصلی ترین تفاوت کارت های اعتباری با گیفت کارت ها قابلیت شارژ مجدد می باشد. کارت های اعتباری را می توان به صورت نامحدود شارژ کرد و چندین بار از آن ها استفاده کرد. در حالی که، گیفت کارت ها تا زمانی قابل استفاده اند که شارژ آن ها تمام شود و پس از پایان شارژ استفاده دیگری ندارند و باید مجدداً یک گیفت کارت دیگر خریداری کرد.
گیفت کارت ها اکثراً دارای تاریخ انقضا هستند که اغلب بسیار کوتاه تر از کارت های اعتباری می باشند.

تفاوت دیگر گیفت کارت ها با کارت های اعتباری معمولی در امکان خرید از فروشگاه های مختلف است. کارت های اعتباری توسط بانک ها و موسسات صادر شده و قابلیت خرید و پرداخت در فروشگاه های مختلف و یا حتی نقد کردن از دستگاه های خود پرداز را دارند. اما گیفت کارت ها عمدتاً به صورت درون فروشگاهی بوده و برای استفاده از فروشگاه های مخصوص همان گیفت کارت صادر می شوند و در جای دیگر قابلیت استفاده ندارند.

در صورت مفقود شدن کارت های اعتباری نسبت به گیفت کارت ها آسان تر قابل پیگیری و ردیابی هستند و امکان استفاده از آن توسط هر شخصی وجود ندارد.


طراحی سایت فروش گیفت کارت
 

گیفت کارت ها چه مزایا و معایب و کاربردی دارند

به دلیل تحریم های بانکی شدید، خرید مستقیم از بسیاری از سرویس های  اینترنتی محبوب چون iTunes, Google Play ،Amazon ،Steam و ... برای ایرانیان میسر نمی باشد؛ به ناچاربسیاری از کاربران ایرانی این سایت ها به دنبال روش های جایگزین و آسان تری برای پرداخت های خود هستند. یکی از بهترین و آسان ترین روش های خرید از این سایت ها، استفاده از گیفت کارت های مخصوص این سایت ها است. به همین دلیل این گیفت کارت ها مشتریان بسیاری دارند. سایت ها و سرویس های بسیاری هستند که گیفت کارت های قابل استفاده در بسیاری از فروشگاه های اینترنتی را ارائه می دهند و اجازه می دهند تا هزینه خرید این کارت های هدیه را با ارزهای رسمی و یا حتی بیت کوین های خود پرداخت کنید.

فروشگاه های اینترنتی و پذیرندگان بسیاری، کارت های هدیه خود را در این سایت ها به فروش میرسانند و خریداران این گیفت کارت ها می توانند ازسایت های بزرگی چون iTunes، آمازون،  Best  Buy ،Whole Foods و تعداد زیادی از رستوران ها و مراکز تجاری بزرگ دیگر خرید کنند.
مزیت های مهم گیفت کارت ها عبارتند از:

در کنار همه مزایا و کاربردهای گیفت کارت ها، اما این کارت ها مشکلاتی نیز دارند:
طراحی سایت فروش گیفت کارت
 

با توجه به تحریم ها و محدودیت های کاربران ایرانی برای خریدهای آنلاین اینترنتی از فروشگاه اپل، آمازون و ... یکی از بهترین روش ها برای تهیه اپلیکیشن ها به صورت اورجینال استفاده از گیفت کارت های مخصوص همان فروشگاه می باشد که براحتی توسط آنها شما می توانید اپلیکیشن های مورد نیاز خود را خریداری نمایید و دیگر نیازی به یک حساب بانکی اینترنتی بین المللی نظیر پی پال و ویزا کارت و ... نخواهید داشت.

گیفت کارت یا همان کارت هدیه چیزی مشابه کارت های هدیه بانک ها، کارت شارژ های اپراتور های موبایل و این قبیل کارت هاست که می تواند به صورت مجازی و یا حقیقی در اختیار شما قرار بگیرد. اما در واقع چیزی که مهم است حروفی است که روی این کارت ها به صورت منحصر به فرد وجود داشته و شما با وارد کردن این کد یا همان حروف از طریق وارد شدن به اکانت خود می توانید به صورت آنلاین به حساب خود پول واریز نمایید و از این طریق اپلیکیشن ها و یا سایر محصولات فروشگاه اینترنتی را خریداری نمایید.

ﮔﯿﻔﺖ ﮐﺎﺭﺕ ﻫﺎ ﺍﻧﻮﺍﻉ ﻣﺨﺘﻠﻔﯽ ﺩﺍﺭﺩ ﮔﯿﻔﺖ ﮐﺎﺭﺕ ﺁﯾﺘﻮﻧﺰ، ﮔﯿﻔﺖ ﮐﺎﺭﺕ ﮔﻮﮔﻞ ﭘﻠﯽ ﺍﺳﺘﻮﺭ، ﮔﯿﻔﺖ ﮐﺎﺭﺕ ﺁﻣﺎﺯﻭﻥ، گیفت کارت مایکروسافت، گیفت کارت استیم، ﮔﯿﻔﺖ ﮐﺎﺭﺕ ﭘﻠﯽ ﺍﺳﺘﯿﺸﻦگیفت کارت ﺍﯾﮑﺲ ﺑﺎﮐﺲ ﻭ ﻏﯿﺮﻩ.

ﭘﺲ ﺍﺯ ﺧﺮﯾﺪ ﮔﯿﻔﺖ ﮐﺎﺭﺕ ﺁﯾﺘﻮﻧﺰﺧﺮﯾﺪ ﮔﯿﻔﺖ ﮐﺎﺭﺕ ﮔﻮﮔﻞ ﭘﻠﯽ ﺍﺳﺘﻮﺭ ﺑﻼﻓﺎﺻﻠﻪ ﮐﺪ ﮐﺎﺭﺕ ﺭﺍ ﺩﺭﯾﺎﻓﺖ می ﮑﻨﯿﺪ ﻭ ﻫﻢ ﭼﻨﯿﻦ ﮐﺎﺭﺕ ﺑﺮﺍﯾﺘﺎﻥ ﺍﺯ ﻃﺮﯾﻖ ﺍﯾﻤﯿﻞ ﺍﺭﺳﺎﻝ می ﺸﻮﺩ ﻭ ﭘﺲ ﺍﺯ ﺁﻥ ﻧﯿﺰ ﺍﺳﮑﻦ ﻓﯿﺰﯾﮑﯽ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺍﯾﻤﯿﻞ ﺧﻮﺩ ﺩﺭﯾﺎﻓﺖ می ﮑﻨﯿﺪ.

ﮔﯿﻔﺖ ﮐﺎﺭﺕ ﮔﻮﮔﻞ ﭘﻠﯽ ﺍﺳﺘﻮﺭ ﻗﺎﺑﻞ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﺩﺭ ﺩﺳﺘﮕﺎه های ﺍﻧﺪﺭﻭﯾﺪﯼ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺑﺎ ﺷﺎﺭﮊ ﺍﯾﻦ ﮔﯿﻔﺖ ﮐﺎﺭت ها ﺩﺭ ﺍﮐﺎﻧﺖ ﺟﯿﻤﯿﻞ ﺧﻮﺩ می ﺘﻮﺍﻧﯿﺪ ﻣﺤﺼﻮﻻﺕ ﺩﯾﺠﯿﺘﺎﻟﯽ ﻣﻮﺟﻮﺩ ﺩﺭ ﮔﻮﮔﻞ ﭘﻠﯽ ﺍﺳﺘﻮﺭ ﺭﺍ ﺧﺮﯾﺪﺍﺭﯼ ﻧﻤﺎﯾﯿﺪ. ﺍﯾﻦ ﻣﺤﺼﻮﻻﺕ می ﺘﻮﺍﻧﻨﺪ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ، ﺑﺎﺯﯼ، ﻣﻮﺯﯾﮏ، ﮐﺘﺎﺏ، ﻓﯿﻠﻢ ﻭ ﻏﯿﺮﻩ ﺑﺎﺷﺪ.


طراحی سایت فروش گیفت کارت

طراحی سایت فروش گیفت کارت

همانطور که می دانید در محیط اینترنت یکی از روش های جذب بازدید کننده بیشتر، آگهی هایی است که در آنها وعده کالا، اعتبار و یا خدماتی رایگان به شما داده می شود. خیلی از این آگهی ها و وعده ها دروغین و تعدادی از آنها نیز صحت دارند. در میان روش هایی که صحت داشته نیز راه های مختلفی برای رسیدن به اعتبار و یا هدیه مورد نظر وجود دارد که یکی از این راه های صحیح راه اندازی و طراحی سایت فروش گیفت کارت یا همان کارت هدیه در قالب کدهای شارژ می باشد.

امروزه یکی از راه های پر سود در فروش محصولات طراحی سایت فروش اینترنتی محصولات مختلف می باشد. با توجه به استقبال گسترده کاربران اینترنت از خریدهای اینترنتی افراد زیادی تمایل دارند تا به صورت الکترونیکی و آنلاین محصولات مورد نظر خود را خرید کنند. یکی از بسترهای لازم برای خرید اینترنتی از فروشگا های معتبر دنیا از جمله اپل، گوگل، آمازون و ... دسترسی به گیفت کارت های آیتونز، گوگل پلی، آمازون، استیم و ... می باشد. شما با طراحی سایت فروش گیفت کارت و یا طراحی فروشگاه گیفت کارت می توانید یک سیستم خرید و فروش کارت شارژ آنلاین راه اندازی نمایید که امکان دسترسی به یک فروشگاه کامل گیفت کارت های آیتونز، گوگل پلی، مایکروسافت، استیم، آمازون، پلی استیشن، ایکس باکس و ... را برای مشتریان شما فراهم آورد.
 

طراحی سایت فروش گیفت کارت
 

مهمترین فاکتور در طراحی سایت گیفت کارت یا به عبارتی طراحی فروشگاه گیفت کارت در ایران امکان خرید سریع و آسان و فراهم کردن بستری ایمن برای خریداران می باشد تا با وجود تحریم های مالی بتوانند با تهیه کد شارژ گیفت کارت های مختلف از خدمات و محصولات فروشگاه های معتبر دنیا استفاده کنند. با طراحی سایت فروش گیفت کارت هر محصولی که قابلیت کد شدن داشته باشد از کارت شارژ های تلفن همراه گرفته تا کارت های شارژ اینترنت و کارت های خرید، کد شارژ گیفت کارت های فروشگاه های اینترنتی معتبر اپلیکیشن موبایل و کامپیوتر و همچنین کد شارژ اشتراک بازی ها و سایت های پخش آنلاین موزیک و ویدئو و بسیاری از کارت های دیگر امکان عرضه در فروشگاه گیفت کارت را دارند که لازم است در طراحی سایت فروش انواع گیفت کارت مورد توجه قرار گیرد.

اگر شما هم محصولی دارید که قابلیت کارت (کد) شدن داشته باشد ما به شما پیشنهاد می کنیم تا با مراجعه به صفحه فروشگاه ساز انواع کارت آرتاراکس ضمن آشنایی با جزئیات و امکانات طراحی فروشگاه گیفت کارت، محصول مورد نظر خود را در قالب کارت شارژ و به صورت آنلاین به فروش برسانید. گروه فنی و مهندسی آراتارکس با ارائه خدمات منحصر به فرد در زمینه طراحی سایت فروشگاهی از جمله طراحی سایت خرید و فروش گیفت کارت و طراحی فروشگاه انواع گیفت کارت و با بهره گیری از به روز ترین تکنیک ها و اصول سئو، علاقه مند به راه اندازی کسب و کار آنلاین شما در زمینه فروش انواع کارت و گیفت کارت می باشد. کافی است تا طراحی سایت گیفت کارت خود را به ما بسپارید و بدون نیاز به دانش تخصصی به مدیریت سایت فروش گیفت کارت خود بپردازید. همچنین در زمینه طراحی سایت فروش گیفت کارت می توانید از راهنمایی مشاوران ما نیز کمک بگیرید.
مشاور: جلالی 09120649624
 

working hours

ساعت تماس
9:30 الی 17:30

phone

مشاور
0912 0649 624
026-32 500 126

phone

پشتیبانی
026-32 56 84 62

email

ایمیل
info[at]artarax.com