طراحی سایت صرافی کانکوئست


طراحی صرافی آنلاین ارزهای دیجیتال کانکوئست

صرافی ارز دیجیتال کانکوئست با ایجاد محیطی امن و مناسب جهت خرید و فروش محصولات مجازی راه اندازی شده است و امانت داری و صداقت و رضایت حداکثری مشتریان را در اولویت کاری خود قرار داده است. در این صفحه به بررسی امکانات و المان های به کار رفته در طراحی سایت ارز دیجیتال  conquest.trade می پردازیم. برای استعلام هزینه طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال کلیک کنید.

امکانات سایت کانکوئست

سایت صرافی کانکوئست دارای ویژگی ها و امکانات مختلفی به شرح ذیل است:

صفحه نخست سایت 

در طراحی صفحه نخست سایت از رنگ مشکی و زرد استفاده شده که انتخاب هوشمندانه ای از طرف مدیران وب سایت است. طراحی صفحه نخست مناسب است، از فضای خالی به درستی استفاده شده است، وقتی کاربر وارد سایت می شود، در چند ثانیه اول متوجه موضوع کسب و کار وب سایت می شود و اطلاعات مفیدی از کلیت سایت در صفحه اول وجود دارد که می تواند راهنمای کاربران باشد. از جمله آخرین قیمت ها و اسلایدر نرخ معاملات که در ابتدا دیده می شود. 
صرافی کانکوئست

سرویس های کانکوئست

سایت کانکوئست صرافی و خرید و فروش اتوماتیک انواع ارزهای دیجیتال از جمله بیت کوین، اتریوم، بایننس کوین، کاردانو و تتر است. شما در این قسمت می توانید امکاناتی که این صرافی به شما ارائه می دهد را مشاهده کنید.

بخش آموزش 

در منوی اصلی سایت، آیتم آموزش دیده می شود. با ورود به این بخش، آموزش های ویدئویی رایگان درباره ترید ارزهای دیجیتال در دسترس شماست.

بخش سوالات 

قسمت سوالات متداول سایت از قوانین رنگ بندی کلی سایت پیروی می کند و اطلاعات مفیدی را در اختیار کاربران تازه وارد و کسانی که نیاز به پاسخ سوالات کلی دارند، می دهد.

جدول نمایش قیمت لحظه ای

در صفحه اصلی ، جدول قیمت 10ارز دیجیتال به همراه تغییرات لحظه ای آن ها برای کاربران قرار گرفته است.

ساعت 24H بازارها

یکی از امکانات جالب کانکوئست، نمایش ساعت بازارهای مختلف است که جلوه گرافیکی زیبایی نیز به سایت داده است.

ارزهای دیجیتال پشتیبانی شده

این صرافی از رمز ارزهای زیادی پشتیانی می کند. از جمله مهم ترین موارد می توان به بیت کوین، اتریوم، لایت کوین، بایننس کوین، کاردانو، ریپل و ترون اشاره نمود. برای دیدن لیست کامل ارزهای از وبسایت کانکوئست بازدید نمایید.

جمع بندی طراحی سایت کانکوئست

سایت کانکوئست به منظور آسان سازی و با اتوماتیک کردن خرید و فروش ارزهای دیجیتال طراحی شده است. شما این موضوع را از بدو ورود به سایت می توانید احساس کنید. تمام آموزش های لازم داخل سایت قرار داده شده است و به بیشتر سوالات کاربران در بخش سوالات متداول پاسخ داده شده است. شما می توانید بخش های مختلف این سایت را در ویدئو بالای صفحه مشاهده کنید.

سفارش طراحی سایت ارز دیجیتال

آرتاراکس به پشتوانه سال ها تجربه در زمینه طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال، آماده همکاری با شماست. ما توانایی طراحی سایت صرافی p2p و سایت فروش بیت کوین، اتریوم، وبمانی و پرفکت مانی را داریم. برای دریافت استعلام قیمت طراحی صرافی ارز دیجیتال با ما تماس بگیرید. شماره تماس آرتاراکس: 09120649624 شماره پشتیبانی آرتاراکس: 02632568462
 
working hours
9:00 الی 21:00
phone
0912 730 70 74
0912 064 96 24
026 32 500 126
phone
026 325 68 462
email