طراحی سایت صرافی easypaywm

طراحی سایت صرافی ایزی پی دبلیو ام

طراحی سایت ترید ارز دیجیتال ایزی پی دبلیو ام، با بهره گیری از آخرین فناوری های روز دنیا و ایجاد دسترسی های مالی و تجاری در حوزه بین المللی برای ایرانیان ایجاد شده است. آرتاراکس مفتخر به طراحی این سایت صرافی آنلاین با ارائه امکانات مختلف و متنوع بوده است. برای اطلاع از امکانات فراهم شده در طراحی سایت ارز دیجیتال easypaywm با ما همراه باشید. همچنین اگر قصد سفارش طراحی سایت صرافی آنلاین را دارید، برای استعلام هزینه طراحی صرافی ارز دیجیتال با ما تماس بگیرید.

امکانات سایت ایزی پی

سایت ایزی پی دارای امکانات و ویژگی های مختلفی به شرح ذیل می باشد:

صفحه نخست سایت easypaywm

صفحه_نخست_سایت_easypaywm
سایت صرافی آنلاین easypaywm دارای صفحه نخست ساده ای است. اطلاعات مفیدی را در رابطه با امکانات سایت، هدف سایت و خدماتی که ارائه می دهند، می دهد. رنگ بندی مناسبی دارد، از فضا ها به درستی انتخاب شده و این که وقتی کاربر وارد سایت می شود می داند سایت فقط به منظور ترید ارز دیجیتال ساخته شده است.


 

راهنمای ثبت نام easypaywm

راهنما_ثبت_نام_easypaywm
یکی از نکات مثبت سایت easypaywm راهنمای ثبت نام سایت است که مراحل ثبت نام را با توضیحی کوتاه و مناسب برای کاربران بیان کرده است.
 

 

اخبار و مقالات

برای آشنایی بیشتر کاربران با دنیای ارزهای دیجیتال، بخش اخبار و مقالات تعبیه شده است.

سوالات متداول

برای رفع ابهامات و سوالات کاربران، بخش سوالات متداول در سایت صرافی ایزی پی دبلیو ام تعبیه شده است.

عضویت با شماره موبایل

برای دسترسی راحت تر به پنل کاربری، امکان عضویت با شماره موبایل در سایت برای کاربران فراهم شده است.

خلاصه طراحی سایت صرافی ایزی پی

سایت ایزی پی به هدف مبادله ارزهای دیجیتال طراحی شده است. درست است که سایت طراحی ساده ای نسبت به رقبا دارد ولی بعضی کاربرها به دنبال سادگی و به دور از آشفتگی هستند تا فعالیت خود را به راحتی انجام دهند. سایت دارای بخش مقالات، اخبار و سوالات متداول است. برای استعلام قیمت طراحی سایت صرافی با ما تماس بگیرید. شماره تماس آرتاراکس: 09120649624 شماره پشتیبانی آرتاراکس: 02632568462
 
working hours
9:00 الی 21:00
phone
0912 730 70 74
0912 064 96 24
026 32 500 126
phone
026 325 68 462
email