طراحی سایت صرافی

طراحی سایت ارزی

طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال

طراحی سایت اتوماتیک ارز دیجیتال

طراحی سایت اکسچنج ارز دیجیتال

طراحی سایت توکن ارز دیجیتال

طراحی سایت بیت کوین

طراحی سایت پرفکت مانی

طراحی سایت ووچر پرفکت مانی

طراحی سایت وبمانی

طراحی سایت خرید و فروش پرفکت مانی

طراحی سایت خرید و فروش وبمانی

طراحی سایت فروشگاه وبمانی

طراحی سایت فروشگاه پرفکت مانی

طراحی سایت خرید و فروش ارز

طراحی سایت فروش ازر دیجیتال

طراحی سایت ارز دیجیتال

طراحی سایت وب مانی

طراحی سایت گیفت کارت
طراحی سایت گیف کارت
طراحی سایت پیمر
طراحی سایت پیمر وبمانی
طراحی سایت سئو
طراحی سایت بهینه شده
طراحی سایت با سئو
طراحی سایت با سئو قوی
بهترین محیط‌های برنامه نویسی وب کدامند؟

بهترین محیط‌های برنامه نویسی وب کدامند؟

یکشنبه 3 اسفند 1399
| 383

یک محیط توسعه یکپارچه (IDE) نرم افزاری است که ابزارهای اساسی مورد نیاز برای آزمایش و نوشتن نرم افزار را تلفیق می کند. بدون IDE، یک توسعه دهنده مجبور است همه این ابزارها را جداگانه انتخاب و مدیریت کند، اما IDE همه این ابزارها را به عنوان یک چارچوب یا سرویس واحد گرد هم آورده است. نیازی به گفتن نیست که IDE به دقیقتر و سریعتر کار یک طراح وب کمک می کند. در این مقاله، ما بهترین گزینه های طراحی وب IDE را به شما معرفی می کنیم که شامل پشتیبانی غنی از ویژگی با چندین زبان کد است. اما قبل از شروع، باید به سوال مشترک "IDE چیست؟" پاسخ دهیم. با جزئیات بیشتر و همچنین نحوه انتخاب بهترین IDE برای نیازهای خاص شما.
ساخت صرافی ارز دیجیتال

IDE چیست؟

یک IDE (Integrated Development Environment) نرم افزاری است که می توانید روی رایانه خود نصب کنید. آنها برای ساده سازی روند طراحی وب همانطور که قبلا ذکر شد، توسعه یافته اند.

IDE شامل این ویژگی های اصلی است:

 

چگونه IDE مناسب خود را پیدا کنیم؟

هنگام تصمیم گیری در مورد IDE که می خواهید استفاده کنید، ضروری است که ابتدا میزان نیاز خود را تعیین کنید. این بدان دلیل است که هر IDE می تواند بین ویژگی های ارائه شده متفاوت باشد.

ویژگی هایی که شما ممکن است برای بهترین IDE به آنها نیاز داشته باشید

در اینجا لیستی کوتاه از ویژگی های احتمالی مورد نیاز شما در خارج از اجزای معمول IDE که قبلاً ذکر شده است، آورده شده است: هنگام بررسی بهترین IDE برای طراحی سایت، حتماً به ویژگی های مورد نیاز خود توجه داشته باشید.

 

3 تا از بهترین IDE برای طراحی سایت

Visual Studio

Visual Studio IDE یکی از محبوب ترین و بهترین گزینه های طراحی وب IDE موجود است. این از AI برای یادگیری از ویرایشهای شما هنگام کدگذاری استفاده می کند تا بتواند جملات شما را به پایان برساند.
علاوه بر این، هنگام ویرایش و اشکال زدایی می توانید به طور مستقیم با تیم خود همکاری کنید. همچنین می توانید سرورها، terminals و نظرات را به اشتراک بگذارید.
Visual Studio از طراحی وب، موبایل، برنامه و بازی، ASP.NET ، Python ، Node.js ، C ++ ، Unity و همچنین پشتیبانی از Azure پشتیبانی می کند.
همچنین در حالی که برای ویندوز، مک، اندروید، iOS، وب و فضای ابری در دسترس هستید، می توانید در فضای ابری و بسیاری موارد دیگر محیط توسعه ایجاد کنید.
 

IntelliJ IDEA

IntelliJ IDEA مطمئناً یکی از بهترین IDE ها برای جاوا است. این ویژگی به شما کمک کند تا جایی که ممکن است بدون بهم ریختن رابط کاربری، به توسعه بپردازید.
کد شما را index می کند تا به شما پیشنهادات مربوطه را ارائه دهد و کد شما را برای شما کامل کند. IntelliJ IDEA همچنین به صورت خودکار بعضی کارهای تکراری را به جای شما انجام می دهد که در غیر این صورت انجام این کارها به صورت دستی بسیار آزار دهنده می شدند.
 

Aptana Studio 3

Aptana Studio 3 یکی از بهترین گزینه های طراحی وب IDE موجود است و همچنین منبع باز است.
شما می توانید رابط کاربری گرافیکی را شخصی سازی کنید، built-in terminal، یکپارچه سازی Git، اشکال زدایی و همچنین یک deployment wizard است. تکمیل خودکار برای HTML ، CSS و JavaScript نیز موجود است.

 
working hours

ساعت کار مشاور
9:00 الی 21:00

phone

مشاور
0912 730 70 74
0912 0649 624
026-32 500 126

phone

پشتیبانی
026-32 56 84 62

email

ایمیل
info[at]artarax.com