طراحی سایت صرافی

طراحی سایت ارزی

طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال

طراحی سایت اتوماتیک ارز دیجیتال

طراحی سایت اکسچنج ارز دیجیتال

طراحی سایت توکن ارز دیجیتال

طراحی سایت بیت کوین

طراحی سایت پرفکت مانی

طراحی سایت ووچر پرفکت مانی

طراحی سایت وبمانی

طراحی سایت خرید و فروش پرفکت مانی

طراحی سایت خرید و فروش وبمانی

طراحی سایت فروشگاه وبمانی

طراحی سایت فروشگاه پرفکت مانی

طراحی سایت خرید و فروش ارز

طراحی سایت فروش ازر دیجیتال

طراحی سایت ارز دیجیتال

طراحی سایت وب مانی

طراحی سایت گیفت کارت
طراحی سایت گیف کارت
طراحی سایت پیمر
طراحی سایت پیمر وبمانی
طراحی سایت سئو
طراحی سایت بهینه شده
طراحی سایت با سئو
طراحی سایت با سئو قوی
طراحی سایت ارز دیجیتال پارسی اکس

طراحی سایت ارز دیجیتال پارسی اکس

سایت صرافی ارز دیجیتال پارسی اکسچنج با هدف ایجاد محیطی امن برای مبادلات ارزهای دیجیتال در سریعترین زمان ممکن همچنین تضمین مناسب ترین نرخ خرید و فروش طراحی شده است.

پشتیبانی 24 ساعته در هفت روز هفته و ۳۶۵ روز سال به صورت، چت آنلاین و تماس واتس آپ و تماس تلفنی.. از دیگر امکانات این صرافی ارز دیجیتال ایرانی است.

داشتن سرورهای قدرتمند و وجود تیم پشتیبانی فنی حرفه ای جهت ارایه خدمات ارزنده به مشتریان گرامی مزیتی است که این صرافی ایرانی به شما می دهد.

در ادامه به برسی طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال پارسی اکسچنج می پردازیم.
 

طراحی سایت ارز دیجیتال پارسی اکسچنج


طراحی سایت صرافی

عکس صفحه اول این سایت ارز دیجیتال طراحی ای کاملا رسمی با عکسی رسمی و ساده دارد. دکمه ورود و عضویت به خوبی از یکدیگر جدا شده است و طراحی این دکمه ها به صورتی است که کاربران به راحتی بتوانند آن را پیدا کنند.
در سمت چپ بالای صفحه شماره تماس پشتیبانی و اسم سایت را مشاهده می کنید، در پایین تر لوگوی سایت به صورت کوچک و در وسط صفحه لوگوی بزرگ سایت را مشاده می کنید که طراحی سایت صرافی را کاملا ساده کرده است.
 

طراحی جدول ارز دیجیتال پارسی اکسچنج


طراحی سایت ارز دیجیتال

جدول ارز دیجیتال سایت پارسی اکسچنج نیز طراحی ساده و قابل درکی دارد تا کاربر به دور از هرگونه شلوغی بی مورد اطلاعاتی که نیاز دارد را از این جدول به دست آورد. باید در نظر داشتن در طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال ساده بودن و کاربردی بودن بسیار مهم است. زیرا کسی که وارد یک سایت ارز دیجیتال می شود در تلاش است تا در کمترین زمان به هدف خود یعنی خرید و فروش ارز دیجیتال است برسد. با در نظر گرفتن این موضوع پیشنهاد می شود در طراحی سایت صرافی از هرگونه شلوغی بی مورد، ابهام در طراحی و موارد این چنینی پرهیز کنید و تمرکز خود را بر UX صفحه سایت خود بگذارید.
 

آخرین معاملات انجام شده پارسی اکسچنج


طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال

به درخواست سایت صرافی ارز دیجیتال پارسی اکسچنج، این قابلیت برای سایت گذاشته شده است که کاربران در صفحه اصلی سایت می توانند آخرین معاملات انجام شده در این صرافی ارز دیجیتال را مشاهده کنند. این قابلیت نشان دهنده زنده بودن سایت و حس امنیت برای کاربران است چرا که با دیدن معاملات سایت صرافی به صورت زنده حس امنیت و قابل اعتماد بودن سایت به کاربر القا می شود.
 

طراحی قسمت متنی سایت پارسی اکسچنج


طراحی سایت صرافی پارسی اکسچنج

بزرگترین قسمت جذب یوزر و موفقیت یک سایت صرافی ارز دیجیتال سئو بالای سایت و طراحی بر اصول سئو است چرا که بر طبق آمار به دست آمده، در سایت های صرافی ارز دیجیتال کاربران از طریق گوگل وارد سایت ها می شوند. پس داشتن سئو خوب به شما کمک می کند تا قدم در راه موفقیت بگذارید، ما با طراحی ریسپانسیو و بر طبق اصول سئو این کار را برای شما آسان کرده ایم. در این قسمت سایت پارسی اکسچنج قسمت های بهینه ای برای نوشتن متن سایت شما قرار گرفته است. شما می توانید در این قسمت ها سایت خود را معرفی کنید و دلیل مناسبی برای استفاده کاربران از سایت شما را به آن ها بدهید.
 

سوالات متداول پارسی اکسچنج


طراحی بخش سوالات متداول سایت صرافی ارز دیجیتال

سوالات متداول جایی است که از چند صورت به جذب یوزر کمک می کند، تا به حال در سرچ گوگل به سایت هایی برخورد کرده اید که در هنگام نمایش در گوگل سوالات متداول آن ها نیز نمایش داده می شود ؟
نمایش سوالات متداول به دیده شدن سایت شما در گوگل کمک بسیار زیادی می کند از طرف دیگر این سوال های متداول و پاسخ به این سوالات با طراحی زیبا و کاربرپسند به جذب بیشتر یوزر شما کمک زیادی می کند.
 

بخش مقالات سایت پارسی اکسچنج


مقالات طراحی سایت صرافی ارز

همانطور که همه می دانند بخش مقالات یک سایت قلب سئو آن سایت است، هرچه در بخش مقالات UI و UX بهتر باشد و طراحی آن بر اساس استانداردهای سئو باشد کار شما برای سئو سایت و موفقیت شما آسان تر است. 
 

امکانات طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال پارسی اکسچنج


در ادامه می توانید بخش های مختلف سایت صرافی ارز دیجیتال پارسی اکسچنج را در ویدئو زیر مشاهده کنید: 
working hours

ساعت کار مشاور
9:00 الی 21:00

phone

مشاور
0912 0649 624
026-32 500 126

phone

پشتیبانی
026-32 56 84 62

email

ایمیل
info[at]artarax.com