طراحی سایت صرافی easypaywm

طراحی سایت صرافی easypaywm

طراحی سایت ترید ارز دیجیتال ایزی پی دبلیو ام، با بهرگیری از آخرین فناوری های روز دنیا و ایجاد دسترسی های مالی و تجاری در حوزه بین اللملی و تلفیق این دور راهکاری ساده، سریع و ایمن را برای ارائه خدمات رسانی در حوزه پرداخت های بین اللملی و نقد کردن درآمد ارزی را برای کاربران ایرانی فراهم ساخته است.
 

امکانات سایت

صفحه نخست سایت easypaywm

صفحه_نخست_سایت_easypaywm

سایت صرافی آنلاین easypaywm دارای صفحه نخست ساده ای است. اطلاعات مفیدی را در رابطه با امکانات سایت، هدف سایت و خدماتی که ارائه می دهند، می دهد. رنگ بندی مناسبی دارد، از فضا ها به درستی انتخاب شده و این که وقتی کاربر وارد سایت می شود می داند سایت فقط به منظور ترید ارز دیجیتال ساخته شده است.


 

راهنما ثبت نام easypaywm

راهنما_ثبت_نام_easypaywm
یکی از نکات مثبت سایت easypaywm راهنمای ثبت نام سایت است که مراحل ثبت نام را با توضیحی کوتاه و مناسب برای کاربران بیان کرده است.
 

سایت easypaywm درخواست نرم افزار موبایل نداشتند

 

عملکرد کلی

این سایت به هدف ترید ارزهای دیجیتال طراحی شده است. درست است که سایت طراحی ساده ای نسبت به رقبا دارد ولی بعضی کاربرها به دنبال سادگی و به دور از آشفتگی هستند تا فعالیت خود را به راحتی انجام دهند. سایت دارای بخش مقالات، اخبار و سوالات متداول است. در ادامه می توانید تمام قسمت های مختلف سایت easypaywm را مشاهده کنید.
 
working hours

ساعت کار مشاور
9:00 الی 21:00

phone

مشاور
0912 0649 624
026-32 500 126

phone

پشتیبانی
026-32 56 84 62

email

ایمیل
info[at]artarax.com