طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال Mk-exchange

طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال Mk-exchange

سایت Mk-exchange، سایت صرافی آنلاین ارز دیجیتال است که توسط تیم متخصص آرتاراکس در ضمینه سایت صرافی ارز دیجیتال، طراحی شده است. در ادامه به برسی قسمت هایی از سایت می پردازیم.
 

امکانات سایت

صفحه نخست سایت Mk-exchange

صفحه_اول_mk-exchange
صفحه اول با قالب تیره در نگاه اول برای کاربران بسیار جذاب بوده، و از همان نگاه اول کاربر فرق طراحی این سایت با دیگر سایت های فعال در این زمینه را حس می کند. صفحه اول سایت دارای تصاویر طراحی شده متحرک هستند که حس خوبی را به کاربر می دهد.  رنگ بندی مناسب است و تلفیق رنگ زرد با قالب مشکی زیبایی خاصی را به سایت بخشیده است.

 

جدول ارزها

جدول_ارز_1
سایت Mk-exchange به 2 شکل قیمت ارزهای دیجیتال را نشان می دهد. همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید، یک مدل به صورت خانه های جدا برای هر ارز در صفحه نخست وجود دارد که طراحی زیبایی دارد و در ویدئو قرار داده شده در پایان صفحه می توانید متحرک بودن این خانه ها را ببیند.

جدول_ارز_2
لیست قیمت ها در جدول دیگری نیز قابل مشاهده است که این جدول را می توانید در قسمت منو با زدن بر روی دکمه‌ی قیمت لحظه ای مشاهده کنید. این جدول اطلاعات بیشتری را در اختیار کاربر قرار می دهد و همان حس جدول های سایت های مشابه را با قالب تیره به شما می دهد.


 

فروش فوری

فروش_فوری_ارز
فروش فوری امکانی است که سایت Mk-exchange برای راحتی کاربران خود در نظر گرفته است. شما با استفاده از آن می توانید بدون احراز هویت و فقط با ثبت نام و دادن اطلاعات بانکی خود، وجه دریافتی را در اولین نوبت پرداخت ها دریافت کنید. 

نرم افزار موبایل 

نرم_افزار_موبایل_mk
نرم افزار موبایل امکانی است که ما در اختیار مشتریان می گذاریم، شما در عکس مقابل نمونه نرم افزار موبایل طراحی شده را می بینید و در کنار آن گواهی iso 9001 سایت mk-exchange گذاشته شده است.


 

لیست ماژول های خریداری شده 

ماژول های سایت ساز

ماژول های فروشگاهیاین ها فقط قسمتی از سایت mk-exchange بود که ما مورد برسی قرار دادیم، در ادامه ویدئو کامل قسمت های مختلف سایت را می توانید مشاهده کنید. اگر طراحی این سایت برای شما جذاب بوده و دوست دارید سایت شما نیز طراحی برجسته ای نسبت به سایت های رقیب داشته باشد و در کنار طراحی زیبا امنیت بالایی نیز داشته باشید با ما تماس بگیرید.


 
working hours

ساعت کار مشاور
9:00 الی 21:00

phone

مشاور
0912 0649 624
026-32 500 126

phone

پشتیبانی
026-32 56 84 62

email

ایمیل
info[at]artarax.com