طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاه

طراحی سایت بیت کوین

طراحی سایت پرفکت مانی

طراحی سایت ووچر پرفکت مانی

طراحی سایت وبمانی

طراحی سایت خرید و فروش پرفکت مانی

طراحی سایت خرید و فروش وبمانی

طراحی سایت خرید و فروش

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاه وبمانی

طراحی سایت فروشگاه پرفکت مانی

طراحی سایت فروش ارز دیجیتال

طراحی سایت ارز دیجیتال

طراحی سایت وب مانی

طراحی فروشگاه آنلاین

طراحی فروشگاه اینترنتی

طراحی سایت فروشگاه آنلاین

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

طراحی وب سایت
طراحی فروشگاه گیف کارت
طراحی سایت ارزان
طراحی سایت گیفت کارت
طراحی سایت گیف کارت
طراحی سایت پیمر
طراحی سایت پیمر وبمانی
طراحی سایت فروشگاه فایل
شرکت طراحی سایت
طراحی سایت سئو
طراحی سایت بهینه شده
طراحی سایت با سئو قوی
طراحی سایت فروشگاهی با سئو
آرتاراکس
آرتاراکس

گروه فنی و مهندسی آرتاراکس

طراحی سایت، ساخت اپلیکیشن موبایل و ارائه راهکارهای نوین تبلیغاتی

طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال دیجی دلار

طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال دیجی دلار

دیجی دلار با بهرگیری از آخرین فناوری های روز دنیا و ایجاد دسترسی های مالی و تجاری در حوزه بین اللملی و تلفیق این دور راهکاری ساده، سریع و ایمن را برای ارائه خدمات رسانی در حوزه پرداخت های بین اللملی را برای کاربران ایرانی فراهم ساخته است. بعد از ثبت نام می توانید اقدام به خرید وب مانی، خرید ووچر پرفکت مانی، خرید بیت کوین، خرید تتر، خرید اتریوم و خرید پرفکت مانی کنید. ادامه به برسی امکانات و قسمت های مختلف این سایت صرافی ارز دیجیتال می پردازیم.
 

صفح نخست سایت دیجی دلار

صفحه_نخست_دیجی_دلار
همانطور که مشاهده می کنید شما می توانید طراحی قرون وسطایی را در سایت دیجی دلار مشاهده کنید. این طراحی هم زیباست و هم حسی متفاوت را به کاربران القا می کند. 
در تصویر مشاهده می کنید که نام بانک هایی که در تصویر است به نام ارزهای دیجیتال تغییر کرده است. این تغییرات را شما در تمام منوهای سایت و تمام قسمت های سایت مشاهده می کنید. این حس و حال تازه باعث می شود کاربر در بدو ورود به سایت طرز فکر این که این سایت با تمام سایت های صرافی ارز دیجیتال دیگر متفاوت است را داشته باشد.


 

آموزش خرید از سایت دیجی دلار

آموزش_خرید_ارز_دیجیتال_دیجی_دلار
در منوها، منویی وجود دارد با نام ارزهای دیجیتال وقتی روی این منو میروید منوی دیگر باز می شود که نام هر ارز دیجیتال نوشته شده است با کلیک بر روی نام هر ارز دیجیتال به قسمت جدیدی از سایت وارد می شوید که دیگر حس و حال قرون وسطا را ندارد و در اصل وارد دنیای تکنولوژی امروز می شوید. در این صفحات توضیحات کاملی در رابطه با هر ارز داده شده است و نحوه خرید و مراحل خرید به طور کامل توضیح داده شده است. است طراحی این صفحات کمک بسیار زیادی به کاربران جدید و کسانی که اطلاعات کاملی در رابطه با صرافی ارز دیجیتال و چگونگی خرید و فروش ارز دیجیتال ندارند می دهد.

 

سایت دیجی دلار درخواست نرم افزار موبایل صرافی ارز دیجیتال نداشتند

 

ماژول های درخواستی سایت ساز و فروشگاهی دیجی دلار

 

عملکرد کلی

دیجی دلار یک استارت‌آپ فعال درزمینهٔ پرداخت‌های آنلاین بین‌المللی است. با بیش از 7 سال سابقه درزمینهٔ ارائه راهکارهای کارآمد برای حل مشکلات پرداخت‌های ارزی ایرانیان، امروزه سریع‌تر و دقیق‌تر از هر زمان دیگری به سوی برداشتن موانع استفاده از روش‌های دریافت و پرداخت بین‌المللی پیش می‌رود. تیم تخصصی آرتاراکس مقتخر به طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال دیجی دلار بوده است و در حال حاضر دیجی دلار خدمات مختلفی در زمینه‌های گوناگون به هم‌وطنان ارائه می‌دهد. انجام پرداخت‌های بین المللی، پرداخت‌های ارزی از طریق حساب‌های وبمانی، پرفکت مانی، خرید از وب‌سایت‌ها و فروشگاه‌های خارجی، نقد کردن درآمدهای ارزی و بسیاری از خدمات ارزی دیگر توسط این مجموعه ارائه می‌شود. دیجی دلار صرافی آنلاین ارزهای دیجیتال است. خرید بیت کوین  خرید تتر, خرید اتریوم با بهترین قیمت در سایت دیجی دلار.

 
working hours

ساعت تماس
9:30 الی 17:30

phone

مشاور
0912 0649 624
026-32 500 126

phone

پشتیبانی
026-32 56 84 62

email

ایمیل
info[at]artarax.com