طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال بامن اکسچنج

طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال بامن اکسچنج

بامن اکسچنج سایت صرافی ارز دیجیتال است که با تکیه بر تجربه و تخصص چندین ساله ی خود در زمینه ی بازارهای مالی و ارزهای دیجیتال، در نظر دارد با ایجاد امکانات مختلف برای معامله گران ایرانی گامی مهم در این راه برداشته و علاقه مندان را یاری کند. از جمله مهم ترین دستاوردهای این تیم: حذف واسطه ها، ایجاد امن ترین بستر برای معامله ای بدون ترس از تحریم ها، بالاترین تنوع در رمزارزها، پشتیبانی قوی و 24 ساعته و سرعت بالای انجام معاملات است. آرتاراکس مفتخر به طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال بامن اکسچنج بوده است. در ادامه به برسی امکانات سایت بامن اکسچنج می پردازیم.
 

صفحه اصلی بامن اکسچنج

صفحه اصلی بامن اکسچنج
استفاده از رنگ تیره در طراحی سایت بامن اکسچنج، از خستگی کاربران جلوگیری می کند. از فضا به درستی استفاده شده است و تمام المان ها در جای مناسب خود قرار دارند. در بدو ورود به سایت بامن اکسچنج شما به موضوع اصلی سایت پی می برید که، سایت صرافی ارز دیجیتال است. سایت دارای پشتیبانی آنلاین است  و تمام امکانات سایت را شما در صفحه اصلی می توانید مشاهده کنید. بامن اکسچنج دارای در صفحه اصلی خود ماشین حساب، جدول ارزها، نظرات کاربران، مقالات و اخبار را جای داده است.


 

ماشین حساب و جدول ارزها بامن اکسچنج

ماشین حساب با من اکسچنج

در صفحه اصلی جدول ارز دیجیتال و ماشین حساب ارز دیجیتال وجود دارد. طراحی این ماشین حساب به صورتی است که شما با انتخاب گزینه خرید یا فروش، می توانید قیمت هر ارز دیجیتالی که در سایت وجود دارد را به تومن محاسبه کنید. پایین ماشین حساب جدول ارزهای دیجیتال بامن اکسچنج وجود دارد که قیمت ارزهای دیجیتال معروف را نمایش می دهد و اگر به دنبال دیدن قیمت ارزهای دیجیتال دیگر هستید می توانید به کلیک بر روی گزینه همه ارزها به قیمت ارزهای دیجیتال بیشتری دسترسی داشته باشید.


جدول ارز دیجیتال بامن اکسچنج
 

آموزش ثبت نام بامن اکسچنج

آموزش ثبت نام در سایت صرافی ارز دیجیتال بامن اکسچنج
برخلاف خیلی از سایت های دیگری که در بخش صرافی آنلاین ارز دیجیتال فعالیت می کنند، تیم بامن اکسچنج مراحل کامل ثبت نام در سایت خود را گذاشته است. قسمت های مختلف را با تصاویر به صورت کامل توضیح داده است و توضیحات مناسبی در رابطه با مراحل احراز هویت داده شده است. 

سایت بامن اکسچنج نرم افزار موبایل دارد

 

ماژول های سایت بامن اکسچنج

ارزهای دیجیتال بامن اکسچنج

 

در ادامه می توانید تمام قسمت های سایت صرافی ارز دیجیتال بامن اکسچنج را مشاهده کنید.
 

 
 
working hours

ساعت کار مشاور
9:00 الی 21:00

phone

مشاور
0912 0649 624
026-32 500 126

phone

پشتیبانی
026-32 56 84 62

email

ایمیل
info[at]artarax.com