طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال ارزکوینو

طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال ارزکوینو


تیم آرتاراکس همیشه در تلاش بوده تا بهترین خدمات را در جهت آنلاین سازی کسب و کار قدیمی شما ارائه دهد. سایت ارزکوینو در قسمت خرید و فروش ارز دیجیتال فعالیت می کند و ما مفتخر بودیم در این راه همراهیشان کنیم.
 

امکانات سایت

arzno_safheasli صفحه نخست سایت ارزکوینو

 طراحی زیبای صفحه نخست سایت ارزکوینو، استفاده مناسب از فضا، فونت و عکس مناسب.  مواردی هستند که کاربرانی که برای اولین بار وارد سایت می شوند را جذب می کند. شخصی سازی صفحه نخست امکانی است که ما در اختیار مشتریان می گذاریم، البته انجام شخصی سازی ها با توجه به نظارت و مشاوره تیم تحصصی آرتاراکس اجام می شود چرا که تغییرات نامناسب ممکن است تاثیر منفی در جذب کاربران شما بگذارد. شما می توانید تمام اطلاعات مورد نیاز درباره چگونگی شخصی سازی مناسب وب سایتتان را در اینجا مطالعه کنید.


جدول ارزها

جدول با طراحی مناسب و شخصی سازی شده به صورتی که شما می توانید هر مقدار ارز دیجیتالی را که نیاز دارید می توانید تمایش دهید. که در اینجا 4 ارز دیجیتال به نمایش گذاشته شده. طراحی رنگ و شکل جدول قابل شخصی سازی شدن است که این سایت از ترکیب رنگ سفید و آبی روشن استفاده شده که در اوج سادگی می تواند اطلاعات مفید را با خوانایی بالا در اختیار کاربر بگذارد.

 

 

بخش مقالات

بخش مقالات قلب سئو یک سایت است. توجه مناسب به این بخش همواره کمک مسقیم به سئو سایت شما می کند. تیم تخصصی آرتارکس نیز برای این قسمت امکانات زیادی را در نظر گرفته است تا کمک شایانی به سئو سایت مشتریان بکند. در قسمت مقالات سایت ارزکوینو شما منوی جستجو دارید، قسمت ویترین مقالات، دسته بندی مقالات و خیلی امکانات دیگر که کمک به دسته بندی و خوانایی مقالات می کند.
 

سایت ارزکوینو درخواست نرم افزار تلفن همراه نداشتند

 

لیست ماژول های خریداری شده ارزکوینو

ماژول های سایت ساز:

ماژول نمایش خودکار قیمت ارزها: بروز رسانی خودکار جدول قیمت ارزهای دیجیتال
ماژول ماشین حساب قیمت ارز: محاصبه خودکار قیمت ارز

ماژول های فروشگاه:

ماژول ترید: خرید و فروش ارز 
ماژول گزارشات: ثبت گزارشات فعالیت سایت

ما طی سال ها تجربه بر تمام مشکلات و سدهایی که در این تجارت بر سر راهمان وجود داشت غلبه کردیم و راه حل های مناسبی برای این مشکلات ساختیم. با توجه به اهمیت امنیت در طراحی سایت های خرید و فروش ارز دیجیتال، همواره در تلاش بودیم تا با ایجاد ماژول های امنیتی مناسب، امنیت مشتریان عزیز را تامین کنیم تا با خیال راحت بتوانند وب سایت صرافی آنلاین خود را راه اندازی کنند.
ماژول های شرکت به بخش امنیت محدود نمی شود و ما برای تمام امکانات مورد نیاز شما ماژول های خاصی طراحی کردیم تا بتوانیم برای تمام نیاز های مشتریان پاسخگو باشیم. شما می توانید تمام ماژول های فروشگاه ارز دیجیتال ما را در قسمت محصولات مشاهده کنید.

در ادامه می توانید تمام قسمت های سایت ارزکوینو را در ویدئو زیر مشاهده کنید.  
working hours

ساعت کار مشاور
9:00 الی 21:00

phone

مشاور
0912 0649 624
026-32 500 126

phone

پشتیبانی
026-32 56 84 62

email

ایمیل
info[at]artarax.com