طراحی سایت صرافی

طراحی سایت ارزی

طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال

طراحی سایت اتوماتیک ارز دیجیتال

طراحی سایت اکسچنج ارز دیجیتال

طراحی سایت توکن ارز دیجیتال

طراحی سایت بیت کوین

طراحی سایت پرفکت مانی

طراحی سایت ووچر پرفکت مانی

طراحی سایت وبمانی

طراحی سایت خرید و فروش پرفکت مانی

طراحی سایت خرید و فروش وبمانی

طراحی سایت فروشگاه وبمانی

طراحی سایت فروشگاه پرفکت مانی

طراحی سایت خرید و فروش ارز

طراحی سایت فروش ازر دیجیتال

طراحی سایت ارز دیجیتال

طراحی سایت وب مانی

طراحی سایت گیفت کارت
طراحی سایت گیف کارت
طراحی سایت پیمر
طراحی سایت پیمر وبمانی
طراحی سایت سئو
طراحی سایت بهینه شده
طراحی سایت با سئو
طراحی سایت با سئو قوی
طراحی سایت صرافی آنلاین چنج پاندا

طراحی سایت صرافی آنلاین چنج پاندا

وب سایت چنج پاندا، سایت خرید و فروش آنلاین ارزهای دیجیتال است. سایت چنج پاندا یکی از نمونه کارهای زیبا از نظر طراحی است. تیم آرتاراکس همواره در تلاش جلب هرچه بیشتر رضایت مشتریان در زمینه طراحی بوده است. 

امکانات سایت

صفحه نخست 

صفحه_اول_چنج_پاندا
صفحه نخست سایت چنج پاندا، یکی از طولانی ترین صفحات نخست را در بین سایت های مشابه دارد. این طولانی بودن معایب و فوایدی دارد. حجم اطلاعات زیاد سایت درصفحه اول و استفاده از تصاویر متحرک زیاد باعث شده است سایت کمی با تاخیر نشان داده شود. این تاخیر را می توان فراموش کرد، زیرا این تصاویر متحرک زیبایی خاصی را به صفحه اول سایت داده است. در کنار تصاویر متحرک شما شاهد رنگ بندی مناسب، استفاده درست از فضای سفید، دسته بندی مناسب اطلاعات هستید که همگی دست به دست هم دادند تا این سایت صفحه نخست مناسبی را به کاربران خود ارائه دهد.


جدول ارزها

جدول_ارزها_چنج_پاندا
جدول ارزهای چنج پاندا در صفحه اول سایت موجود است با این تفاوت که تعداد ارزهای محدودی را به نمایش می گذارد. شما می توانید در منوی سایت و در قسمت قیمت لحظه ای، جدول مفصل تری را برای قیمت ارزهای بیشتر مشاهده کنید که این جدول بیش از 100 ارزدیجیتال را نمایش می دهد که تعداد بالایی است در مقایسه با سایت های مشابه. طراحی و رنگ بندی جدول مناسب است و جدول اطلاعات مفیدی را در اختیار کاربران قرار می دهد.
 


محتوا در صفحه نخست

محتوا_چنج_پاندا
یکی از نکات جالب سایت چنج پاندا، قرار دادن محتوای مرتبط با ارزهای دیجیتال در صفحه نخست است. مطالب گذاشته شده کاملا مختصر و مفید هستند و اطلاعات مناسبی را در اختیار کاربرانی که نا آشنا با ارزهای دیجیتال هستند قرار می دهد. و البته شما می توانید مطالب کامل تری را در قسمت مقالات مطالعه کنید. 

سوالات متداول

سوالات_متداول_چنج_پاندا
سوالات متداول سایت چنج پاندا در صفحه نخست سایت قرار داده شده است. که بازم اطلاعات مفیدی را در اختیار کاربران تازه وارد در این زمینه قرار می دهد. 


 


سایت چنج پاندا درخواست نرم افزار موبایل نداشتند

 

لیست ماژول های خریداری شده

ماژول های سایت ساز

ماژول های فروشگاهی


عملکرد کلی

همانطور که می دانید، تیم آرتاراکس پیشنهاد هایی را در رابطه با قالب ها در اختیار مشتریان می گذارد و در نهایت این مشتریان هستند که تصمیم می گیرند سایت به چه شکلی طراحی شود. ما این حق انتخاب را در اختیار مشتریان می گذاریم که سایت خود را با طراحی دلخواه خود بسازند و در کنار شخصی سازی های مشتریان ما مشاوره های مناسب را برای طراحی سایت در اختیار مشتریان قرار می دهیم. سایت پاندا چنج به طور کلی طراحی زیبایی دارد، امکانات مناسبی و اطلاعات مفیدی را برای شروع کاربران مبتدی قرار می دهد. 

قسمتی هایی از سایت چنج پاندا مورد برسی قرار دادیم، قسمت های بیشتر سایت را میتوانید در ویدئو زیر مشاهده کنید.
 
working hours

ساعت کار مشاور
9:00 الی 21:00

phone

مشاور
0912 0649 624
026-32 500 126

phone

پشتیبانی
026-32 56 84 62

email

ایمیل
info[at]artarax.com