طراحی سایت صرافی

طراحی سایت ارزی

طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال

طراحی سایت اتوماتیک ارز دیجیتال

طراحی سایت اکسچنج ارز دیجیتال

طراحی سایت توکن ارز دیجیتال

طراحی سایت بیت کوین

طراحی سایت پرفکت مانی

طراحی سایت ووچر پرفکت مانی

طراحی سایت وبمانی

طراحی سایت خرید و فروش پرفکت مانی

طراحی سایت خرید و فروش وبمانی

طراحی سایت فروشگاه وبمانی

طراحی سایت فروشگاه پرفکت مانی

طراحی سایت خرید و فروش ارز

طراحی سایت فروش ازر دیجیتال

طراحی سایت ارز دیجیتال

طراحی سایت وب مانی

طراحی سایت گیفت کارت
طراحی سایت گیف کارت
طراحی سایت پیمر
طراحی سایت پیمر وبمانی
طراحی سایت سئو
طراحی سایت بهینه شده
طراحی سایت با سئو
طراحی سایت با سئو قوی
طراحی فروشگاه آنلاین ایران کشاورزی

طراحی فروشگاه آنلاین ایران کشاورزی

آیا محصولی برای فروش دارید ؟ آیا محصولات خود را بصورت سنتی به فروش می رسانید ؟ آیا به فکر فروش محصولات خود در کل ایران افتاده اید ؟

چرا به فروشگاه اینترنتی نیاز دارم ؟

با استفاده از یک فروشگاه اینترنتی می توانید محصولات خود را به راحتی در کل ایران به فروش برسانید. شاید بپرسید که از طریق تلگرام یا اینستاگرام می توان محصولات را به فروش رساند، پس چرا نیاز به راه اندازی فروشگاه اینترنتی دارم ؟
در پاسخ باید به این نکته توجه نمایید که هر کسی می تواند یه حساب اینستاگرام بزند و با کمی هزینه فالوئر بخرد. بنابراین حساب اینستاگرام اعتبار لازم را برای مشتری ها ندارد و مشتری ها به سختی می توانند به این نوع کسب و کار ها اعتماد کنند.
از طرف دیگر وقتی فروشگاه اینترنتی ندارید، درگاه بانکی ای هم وجود ندارد که از مشتری مبلغ را آنلاین دریافت نمایید پس مجبور می شوید کالا را تحویل دهید و سپس پول آن را دریافت نمایید. در صورتی که اگر فروشگاه اینترنتی داشتید، پول را ابتدا بصورت آنلاین از مشتری می گیرید و سپس محصول را برای او می فرستید. بدین صورت می توانید حتی در صورتی که سرمایه تان کم باشد، با پول مشتری کالا را تهیه نمایید و برایش بفرستید. بدین صورت نیازی به خرید محصولات و دپوی آنها ندارید و ریسک فروش نرفتن کالاها را نیز نخواهید داشت.
نکته مهمتر این است که وقتی فروشگاه اینترنتی ندارید هیچگونه گزارشی از میزان فروش، درآمد و هزینه های خود ندارید و نمی دانید دقیقا دارید سود می کنید و یا ضرر!
ممکن است درآمد شما در یک ماه بسیار بالا باشد ولی هزینه های شما در آن ماه بیشتر از درآمدتان باشد! این در حالی است که بدون داشتن امکانات گزارشگیری تصور می کنید که آن ماه فروش خوبی داشته اید و حتما سود خوبی هم کسب کرده اید در صورتی که با یک گزارش گیری ساده متوجه خواهید شد که هزینه های شما بسیار بالاتر بوده و در اصل ضرر کرده اید.

چرا فروشگاه ساز آرتاراکس

شاید بپرسید این محصول چه مزیت هایی دارد که آن را از سایر رقبا تمیز می نماید؟ در ادامه خصوصیات و مزایای این محصول را بیان می نماییم.

امکاناتی بسیار زیاد و کامل

فروشگاه ساز آرتاراکس یک محصول بسیار کامل است که بیشترین امکانات سایت دیجی کالا را دارا می باشد. از جمله این امکانات می توان به موارد زیر اشاره نمود :

سئوی بسیار قوی

در زمان طراحی و ساخت این محصول زمان زیادی صرف کدنویسی سئو شده است بطوری که سایت دارای سئوی بسیار قوی است. کلیه اصول سئو در قالب و کدنویسی های تک تک صفحات رعایت شده است. بطوری که سایت ایران کشاورزی در مدت 2 ماه توانسته بدون تبلیغات و فقط با انتشار مقالات در صفحه اول نتایج گوگل باشد.

جهت مشاهده این فروشگاه به آدرس زیر مراجعه نمایید و از نزدیک کیفیت این محصول را مشاهده نمایید:
https://irankeshavarzi.com

جهت دریافت مشاوره، با مشاور ما با شماره 09120649624 (مهندس جلالی) تماس بگیرید.

 
working hours

ساعت کار مشاور
9:00 الی 21:00

phone

مشاور
0912 0649 624
026-32 500 126

phone

پشتیبانی
026-32 56 84 62

email

ایمیل
info[at]artarax.com