آرتاراکس
آرتاراکس

گروه فنی و مهندسی آرتاراکس

طراحی سایت، ساخت اپلیکیشن موبایل و ارائه راهکارهای نوین تبلیغاتی

افزایش ناگهانی ارزش بازار ارزهای دیجیتال

افزایش ناگهانی ارزش بازار ارزهای دیجیتال

چهارشنبه 9 آبان 1397
| 210
ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال در لحظات اخیر از ۲۷۲ میلیارد دلار به ۲۹۲ میلیارد دلار رسید. جالب این است که این تزریق پول ۲۰ میلیارد دلاری به بازار در کمتر از ۳۰ دقیقه انجام شد. قیمت تمام ۱۰۰ ارز اول بازار به جز تتر، با رشد لحظه ای همراه بوده است. در حال حاضر قیمت بیت کوین به نزدیک ۷۴۰۰ دلار و قیمت اتر به ۵۰۰ دلار رسیده است. آخرین باری که این بازار با همچین رشد ناگهانی رو به رو شد، در تاریخ ۲۰ فروردین بود که قیمت بیت کوین از ۶۹۰۰ دلار به ۸۰۰۰ دلار رسید.
بیت کوین که مدت زیادی بود در بازه‌ی بین ۶۰۰۰ تا ۶۷۰۰ نوسان می‌کرد، سر انجام با حجم بالا و کندلی قوی توانست از این مقاومت بزرگ عبور کند و به قیمت‌های بالاتر دست پیدا کند. طبق معمول آلتکوین‌ها نیز مطابق بیت کوین با رشد قیمتی همراه بودند و روندی مشابه بیت کوین داشتند.

افزایش ناگهانی ارزش بازار بیت کوین - آرتاراکس

دلیل رشد بازار ارزهای دیجیتال

مدیر صرافی بیتمکس: قیمت بیت کوین تا یک سال و نیم دیگر همین خواهد بود!

آیا ۶۰۰۰ دلار قیمت همیشگی بیت کوین خواهد بود؟

شواهد نشان می دهد بیت کوین هم حباب است!

اخبار متعدد مثبتی در چند روز اخیر منتشر شده مانند خبر اضافه شدن ۵ ارز به صرافی کوین بیس، خبر پیوستن سرمایه گذار بزرگ به نام استیون کوهن به بازار ارزهای دیجیتال، تعیین زمان اجلاس G20 که پیش‌بینی‌های مثبتی از خروجی جلسه، منتشر شده است و همچنین اخبار مربوط به سیگنال‌های مثبت شرکت‌های بزرگی مثل گوگل و فیسبوک و اوراکل به بلاکچین و ارزهای دیجیتال و … .
ولی آیا این اخبار آنقدر قوی هستند که باعث ورود ۲۰ میلیارد دلار در ۳۰ دقیقه به این بازار شوند؟
شاید بتوانیم به طریقی یکی از اخبار مثبت اخیر را دلیل این رشد ناگهانی بدانیم ولی واقعیت این است که این اخبار قدرت تکان دادن قیمت را ندارند. در گذشته اخباری مانند موفقیت آمیز بودن فورک بیت‌کوین یا قانونی شدن ارزهای دیجیتال در کشوری بزرگ باعث ورود مبلغی زیاد به این بازار می‌شد. ولی افزایش قیمت بیت کوین لزوما دلیل فاندامنتال ندارد. بسیاری از سرمایه گذاران بزرگ بازار یا نهنگ‌ها هم می‌توانند با اهداف از پیش تعیین شده و هماهنگ شده‌ و با تاکتیک‌های متعددی این بازار را تکان دهند. حتی در کمتر از ۳۰ دقیقه!
همچنین بسیاری از تحلیلگران و تریدرها منتظر لحظه‌ای بودند که بیت کوین با قدرت زیادی مقاومت خود را که ماه‌ها درگیر آن بود را بشکاند و پول بیشتری وارد بازار کنند.
working hours

ساعت کاری
8 صبح الی 8 شب

phone

مشاور
0912 0649 624

phone

دفتر
026-32 53 69 41

email

ایمیل
info[at]artarax.com

address
کرج، عظیمیه، بلوار کاج، نرسیده به آزادگان، ساختمان ارکیده، طبقه چهارم، واحد 513